Bonprix šaty pro každou ženu

Bonprix je značkou prodávající především módu pro ženy. A co je více ženského, než právě šaty? Snad proto obchod Bonprix ve svém katalogu nabízí přes 1200 různých modelů šatů.

Šaty, které v katalogu lze najít, jsou od několik značek: od ikony džínové módy, John Baner JEANSWEAR, od hravých a svěžích značek pro běžné nošení Rainbow (která má na celkovém počtu Bonprix šatů majoritní podíl) a bpc Bonprix Collection, ale také od značky, která je elegantní, prudce módní a velice ženská, Bodyflirt…

Společenské i plážové šaty od Bonprix

Výběr z těchto modelů je skutečně nepřeberný, neboť kolekce obsahuje šaty všech možných typů a pro různé příležitosti: na každodenní nošení, do práce, na léto, naopak zimní, originálního střihu, který zaujme, vhodné na schůzku, plážové i večerní. Ať už sháníte vhodné oblečení pro jakoukoliv situaci, existuje velice značná pravděpodobnost, že takové oblečení seženete právě zde – a navíc vám bude padnout jako ulité. Všechny šaty jsou totiž šité nejen módně, ale kladou si za cíl také poskytovat své majitelce co možná nejpříjemnější pocit komfortu. Tomu napomáhá zejména velký výběr z velikostí, tak, aby si mohl vybrat skutečně každý. Velikosti jsou totiž v rozmezí od 32 do 58.

Džínovina, krajka nebo kůže?

Důležitý pro vaše pohodlí je také materiál, ze kterého jsou šaty vyrobeny. Aby měl každý v katalogu možnost vybrat si to své, najdete zde šaty z přehršle materiálů, jako je například klasická bavlna, ale také džínovina, úplet, krajka, umělá kůže nebo samet. Velmi časté jsou v nabídce také kombinace různých materiálů a dokonce i zvláštních střihů. Výjimkou například nejsou asymetricky střižené šaty, na jedno rameno, s korzetem, zavazováním na šíji nebo šaty s vykrojenými zády. Široký je sortiment i co se týče dalších kritérií – lze si vybrat z dlouhé, střední nebo krátké délky šatů; i typů výstřihů je zde hned několik, například typický kulatý, do špičky, lodičkový, ale i méně časté střihy, jako je výstřih čtvercový nebo rolákový.

Černobílé i barevně výrazné šaty

Všechny šaty jsou zároveň jedinečné svými barvami a vzory – v katalogu nalezneme velké množství šatů s nikdy z módy nevycházejícími barvami, jako je černá, bílá, šedá nebo modrá, ale také šaty vícebarevné, se zvláštními barvami (zlatá, stříbrná) a vzorované. Co se vzorů týče, nestárnoucí stálicí jsou zejména proužky, květinové a zvířecí motivy a také ryze ornamentální či geometrické vzory látek, ve kterých vždycky budete ve společnosti vyčnívat a nezapadnete do davu.

Jak nejsnadněji a nejlevněji nakoupit šaty?

Velice praktické je na katalogu skutečnost, že můžete své vyhledávání citelně urychlit zadáním vyhledávání podle několika možných kritérií, jako je velikosti, barva, střih, délka, typ a délka rukávů / ramínek, ale i cena, máte-li nějakou horní hranici, přes kterou nechcete zajít. Zajímá-li vás právě cena, v průměru šaty stojí do 1 000 korun, ale mnohem častěji i méně. Jen výjimečnější kousky tuto hranici přesáhnou. Obecně se dá říct, že cena je velmi příznivá a za zlomek ceny, za kterou byste možná jinde koupili šaty mnohem nižší kvality, pořídíte v katalogu Bonprix „hodně muziky“.

Kvalita od Bonprix

Šaty od Bonprix jsou každopádně rozhodně zárukou, že kupujete oblečení, kterého se nebudete chtít vzdát – a vlastně ani nebudete muset, protože díky jeho kvalitě vám vydrží opravdu dlouho… Nezničí se během prvních pár měsíců nošení, a tak se vás budou známí ještě i po letech ptát, odkud šaty máte, protože zaručeně budou chtít také takové.

Co dalšího můžete na Bonprix koupit?

Podívejte se na bohatý výběr bot a dámských plavek od obchodu Bonprix.

Přihlásit se

Zde se můžete přihlásit pomocí svých přihlašovacích údajů

Zapomněli jste heslo?
nebo Přihlásit se přes Facebook Přihlásit se přes Google

Registrovat se

A získat z každého nákupu až 25 % zpět

(i) Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat