Bonprix katalog

Bonprix nenabízí své zboží pouze na internetu nebo ve svých obchodech, ale také prostřednictvím tištěných katalogů, kde mají všechny nové nabídky a slevy přehledně vystaveny. Pokud si módu prohlížíte raději v časopisech, objednejte si domů katalog Bonprix. Ať už bydlíte ve velkoměstě nebo na venkově, katalog bude doručen až do vaší schránky zdarma. Katalog si navíc můžete předplatit, abyste měli vždy přehled o nejnovější nabídce a akcích v obchodu Bonprix. I zboží z katalogu navíc můžete objednat jednoduše online prostřednictvím objednávkového formuláře na stránkách Bonprix.cz. Objednávkový proces na internetovém obchodu je velmi jednoduchý a zvládne jej i internetový začátečník. Zboží si vyberete, vyplníte položky a objednávku odešlete a poté už jen čekáte na svůj balíček.

Pokud si však přejete prohlédnout katalog, ale nechcete jej dostávat v tištěné podobě do schránky, můžete tak učinit rovněž online. Jednoduše si na stránkách Bonprix.cz vyberte požadovaný a samozřejmě aktuální katalog, stáhněte si jej ve formátu PDF do svého počítače a kdykoliv si ho můžete prohlížet. Takto budete mít vždy přehled o daných akcích, které Bonprix.cz často pro své zákazníky připravuje. Pokud chcete být jistotu, že vámi požadované zboží je stále na skladě, objednávejte telefonicky. Operátoři Bonprix.cz mají vždy přehled o aktuálním stavu objednávek i množství kusů na skladě. Vše se dá samozřejmě zjistit přímo na e-shopu a to když si vámi vybrané zboží naleznete přes vyhledávač a poté už jen zkontrolujete, zda je skladem či nikoliv. Tento e-shop je samozřejmě zvyklý na velkou prodejnost svých produktů, tudíž se nemusíte obávat, že vámi vybrané produkty budou ihned vyprodány. Přesto však s koupí neotálejte, ať se v nových věcech můžete co nejdříve ukázat světu. Podívejte se na naše tipy k jarnímu katalogu nebo na inspiraci z podzimního katalogu Bonprix.

Co v katalogu Bonprix objevíte?

Katalog Bonprix se většinou věnuje určitému tématu. Většinou se jedná o různé kolekce k některmu z ročních obdobích. Momentálně např. frčí v katalogu Bonprix jarní kolekce, která je velmi oblíbená. Jako další v katalogu objevíte veškerou novou nabídku zboží. Bude se jednat většinou o sezónní věci. Bude se jednat jak o dámské, tak pánské oblečení. Mezi nejoblíbenější zboží patří dámské šaty, košile, kalhoty, svetry či dámské bundy.

Samozřejmě nesmí chybět ani Bonprix slevy, o kterých se vždy dozvíte přímo u daného produktu. Pokud si vyberete oblečení či obuv nebo jiné doplňkové zboží v akční nabídce a přitom ještě pro nákup použijete cashback portál PlnáPeněženka.cz, tak můžete na nákupu ušetřit rozhodně zajímavé peníze. Takto si nakupování zamilujete ještě více! 

Aktuální katalogy Bonprix

Chcete mít informace o nových produktech na e-shopu Bonprix.cz z první ruky? Poté sledujte aktuální nabídku letáků Bonprix.cz, kde objevíte přesně to, co hledáte.

 


 

Přihlásit se

Zde se můžete přihlásit pomocí svých přihlašovacích údajů

Zapomněli jste heslo?
nebo Přihlásit se přes Facebook Přihlásit se přes Google

Registrovat se

A získat z každého nákupu až 25 % zpět

(i) Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat