Bonprix katalog - podzim

24. 9. 2017

Blíží se podzim a Bonprix se vytasil se svým novým katalogem pro toto roční období. Bonprix katalog nabízí široký sortiment módního zboží od oděvů přes obuv, prádlo, kabelky, šperky, hodinky až po bytový textil koberce nebo bytové dekorace, které se výrobně budou hodit pro podzimní dny. Zboží je přehledně seřazeno do kategorií, které vám usnadní najít přesně to, co potřebujete. Například v kategorii pro ženy tak můžete vybírat z bund a kabátů, halenek a triček, kalhot, košilí, mikin, sukní, svetrů, šatů, topů, tunik, vest a dokonce i plavek.

Velký výběr oblečení pro každou příležitost

Vybírat můžete také podle příležitosti, pro kterou hledáte oděv - pro deštivé dny, večerní móda, móda do práce, sportovní styl a další. Možná vás překvapí že na Bonprix naleznete i těhotenskou módu, zeštíhlující spodní prádlo nebo speciální módu velkých velikostí. V kategorii dům naleznete vše potřebné pro svou domácnost od záclon, povlečení a dek přes ručníky, koupelnové koberečky a sprchové závěsy až po praktické dózy do kuchyně, dekorace na zeď nebo praktické pomocníky na vaši zahradu.

Tip Plné Peněženky

Nezapomeňte před nákupem zboží z podzimního katalogu se přesměrovat do obchodu Bonprix z našeho portálu a ušetřit 4,5 % z Vašeho nákupu.