Inspirace z Bookingu: oblíbené destinace spokojených cestovatelů

Ubytování na Bookingu se těší velké oblibě našich uživatelů, a proto jsme připravili článek s přehledem těch nejoblíbenějších destinací, kde naleznete téměř neomezené možnosti ubytování. Podívejte se, jaké destinace frčí a udělejte si týdenní či víkendovou dovolenou.

17. 7. 2018
Inspirace z Bookingu: oblíbené destinace spokojených cestovatelů

Lámete si hlavu, kam letos pojedete na dovolenou? Nechte se inspirovat. Zkušenosti ostatních vás ochrání před zklamáním nad hotelem, který nevyhovuje vašim představám o skvělém ubytování. Klidný hotel poblíž pláže? Proč ne, Booking vám nabídne tisíce možností po celém světě. Apartmán v objetí vysokých hor? Žádný problém! Chcete si vyzkoušet bydlet na sněhu? Ani to není nemožné, na bookingu najdete ubytování i v iglú.

K moři třeba do Chorvatska

Chorvatsko je turisty velmi oblíbená země, ale nebojte se, na Bookingu najdete ubytování přesně podle svých představ. Záleží jen na vás, jestli dáte přednost hotelu v centru rušného města, nebo raději klidnému apartmánu poblíž pláže. A možná vás zaujmou národní parky, např. Plitvická jezera, kde se točil film Poklad na Stříbrném jezeře.

S Bookingem po České republice

Krásnou dovolenou nemusíte strávit jen u moře. Booking totiž nabízí i ubytování v ČR. Někdy vám na památky, kulturu i přírodu v jedné oblasti nestačí jeden den. My pro vás máme snadné řešení; objednejte si přes Plnou Peněženku na Bookingu ubytování přesně podle svých představ a vychutnejte si každý zážitek zvlášť.

Booking Vás ubytuje i v Praze

Každý správný Čech by měl dobře znát své hlavní město. V Praze je tolik možností, co všechno se dá vidět, že se vám vyplatí zůstat tu třeba dva týdny. Měli byste navštívit Pražský hrad, všechna náměstí včetně Staroměstského, projít se po Petříně a podívat se z rozhledny. A je jasné, že s cashbackem od Plné Peněženky budete mít ubytování ještě výhodnější.

Výlet do Jižních Čech: do Třeboně i do Krumlova

Láká vás objevovat českou přírodu a památky? Zkuste jižní Čechy. Třeboň je proslulá svými lesy a rybníky – můžete sem vyrazit s dětmi nebo sami na relaxační dovolenou. Pokud máte radši města a zámky, vydejte se do Českého Krumlova nebo Jindřichova Hradce. Booking vám tu nabízí širokou škálu možností ubytování, stačí si nějaké rezervovat, samozřejmě s cashbackem.

Deset nejvyhledávanějších destinací na Booking.com

 • Praha
  Přejete si luxusní ubytování, nebo chcete ušetřit? Dáváte přednost klidnému místu, nebo rušnému centru? Je to jen na vás. Oblíbený je např. Hotel Kampa nebo Hotel Trinidad Prague Castle.
 • Brno
  Z hlediska ceny patří k velice oblíbeným ubytováním Koleje J. A. Komenského. Pokud trváte na větším hotelovém pohodlí, mohl by vás zaujmout Hotel Arte.
 • Olomouc
  Opravdu dobré hodnocení má například Hotel Alley s vyhlášenou snídaní. Nachází se v centru Olomouce poblíž vyhledávaných restaurací. Parkování a Wi-Fi zdarma je tu samozřejmostí.
 • Harrachov
  Pension 7 – Apartmány Čertovka se nachází blízko lyžařského areálu Čertova Hora. Nedaleko od známého muzea skla se můžete ubytovat například v Hotelu Markéta.
 • Karlovy Vary
  Pokud hledáte odpočinkovou dovolenou v Karlových Varech, zkuste si na Bookingu rezervovat některý z apartmánů. Určitě prozkoumejte Apartmány na staré radnici, Apartmány Diana nebo Apartmány Karslbad.
 • Liberec
  Mezi vyhledávané destinace na Bookingu patří i Liberec. Poblíž centra najdete Hotel Liberec a Pytloun Design Hotel. Pokud se chystáte vyrazit na výlety mimo město, zkuste experimentovat i s méně známými hotely Libereckého kraje.
 • Ostrava
  Překvapivě vyhledávanou destinací v České republice je Ostrava. Mezi oblíbené a opravdu dobře hodnocené hotely patří např. hotel Sareza nebo Apartmánový dům Landek.
 • Budapešť
  Cestování za kulturou vás může zavést i do Maďarska, a to konkrétně do hlavního města. Danubius Hotel Arena a Apartmán Babercel City and calmness patří k těm nejvyhledávanějším, vy si ale samozřejmě vyberte ubytování podle svého. Třeba podle vzdálenosti od centra, vyhlášených restaurací nebo způsobu vaší dovolené.
 • Dovolená v Chorvatsku
  Chorvatsko je jednou z oblíbených možností přímořské dovolené. Mezi dobře hodnocené hotely patří například Guest House Bepo. Hotel London Rooms Zagreb Airport se nachází o něco dál od pobřeží a ocení ho zejména milovníci památek.
 • Rakousko
  Arthotel ANA Katharina najdete ve Vídni. Hlavní město Rakouska zaujme milovníky kultury, a to především hudby – působil zde mj. i W. A. Mozart. Úplně jinou kapitolou jsou Alpy. Nádherná příroda láká milovníky hor, kteří se ubytovávají v hotelech a apartmánech, jako je Hotel Silvretta,TC Hotel, Alpenappartements.

S Plnou Peněženkou rozhodně ušetříte

Na Bookingu lidé nakupují především kvůli nízkým cenám za ubytování kdekoliv na světě. Plná Peněženka vám nabízí nákup ještě o něco výhodnější. Když se zaregistrujete na PlnaPenezenka.cz , prokliknete se z našich stránek přímo na vybraný obchod. Po nákupu se na váš peněženkový účet připíše tzv. cashback – část ceny, kterou jste za nákup zaplatili. Svoji odměnu potom můžete využít při dalším nákupu. Navíc máte příležitost získat i další odměny; inspiraci najdete na našich stránkách, v newsletteru nebo na Facebooku.

Booking.com logo

O Booking.com

Slyšeli jste už o portálu Booking.com? Jedná se o společnost, která na svých stránkách nabízí ubytování, letenky, pronájem aut, přehled aktivit v jednotlivých městech i letištní taxi. Ať už cestujete služebně, nebo na dovolenou, Booking vám zajistí ubytování přesně podle vašich představ.

Související slevy a akce

SLEVA MIN. 15 %

Booking.com - Sleva min. 15 %
Booking.com logo

až 4 % zpět

Sleva min. 15 %

Platí na pobyty do konce března.

Akce končí za:

Akce končí:

SLEVA MIN. 15 %

Booking.com - Sleva min. 15 %.
Booking.com logo

až 4 % zpět

Sleva min. 15 %.

Vydejte se na pozdní dovolenou.

Akce končí za:

Akce končí: