0,5 až 1,5 % zpět z nákupu Nakoupit s cashbackem

Zoohit.cz - zvířata, doplňky a krmivo pro ně

Zoohit.cz - chtějte pro své zvířecí miláčky to nejlepší! Nakupte pro ně vybavení a krmivo pro psy, kočky, hlodavce ... na Zoohit.cz

Získejte část peněz z nákupu zpět pokaždé, když nakoupíte v některém z 909 obchodů

Připojte se Připojte se ještě dnes. Registrace je jednoduchá a zdarma.

Nakupte Klikněte na odkaz, přejděte do obchodu a nakupte.

Získejte peníze Od obchodu dostaneme zprávu o vašem nákupu a vyplatíme vám odměnu.

Chci začít hned teď

Více o Zoohit.cz

Specialista na prodej krmiva - Zoohit.cz

Kde jinde nakoupit krmivo pro Vašeho domácího mazlíčka než na Zoohit? Jedná se o jeden z nejpopulárnějších obchodů s chovatelskými potřebami. Zoohit se může pyšnit více než patnáctiletou tradicí a postará se kompletně nejen o Vaši kočku a psa. V bohaté nabídce obchodu nechybí ani krmivo pro další domácí zvířata od nejmenších až po největší. Všechny krmiva pro domácí zvířata jsou pouze od ověřených a kvalitních značek, dále zde můžete nakoupit pelíšky, klece, škrabadla, hygienu a hračky pro zvířata.

Zoohit krmiva pro kočky

V obchodě Zoohit každý majitel kočičího stvoření ocenění bohatou nabídku krmiva, ať už jde o granule či pamlsky a konzervy, Zoohit Vás svým výběrem určitě nezklame. Internetový obchod nabízí odlišnou nabídku krmiva pro kočky s nadváhou a pro dospívající kočky, které naopak potřebují svalovou hmotu nabírat. Mezi nejprodávanější krmivo pro kočky patří granule Brit s vyváženou recepturou a s podporou zdraví. Pokud hledáte pouze doplněk ke krmivu pro Vaší kočku, obchod Vám nabídne kvalitní pamlsky a konzervy po kterých se jistě dostaví spokojené a hlasité předení Vaší kočičí přítelkyně. Mimo krmivo zde můžete nakoupit i škrabadla, kočkolity, kočičí pelíšky, toalety pro kočky, misky, fontánky, přepravky, kočičí dvířka nebo obojky. Prodej obchodu na internetu Zoohit Vám tak vyřídí veškeré požadavky pro kočku, protože vše co potřebujete, seženete pouze na jednom místě.

Zoohit krmiva pro psy a ostatní domácí zvířata

Krmivo pro psy patří k nejrozsáhlejším nabídkám sortimentu sortimentu. K prodeji obchod Zoohit nabízí velké pytle granulí za výhodnou cenu, ale nechybí ani menší balení. Potřeby pro psy zahrnují konzervy a granule pro psy, mražené krmivo, pamlsky, doplňkové a veterinární diety, pelíšky, hračky, obojky, vodítka, oblečky, kosmetiku, misky, podložky nebo stříhací strojky. Je zde i speciální sekce pro štěňata nebo psí seniory. Co se týká malých zvířat jako jsou hlodavci, králíci nebo fretky, nakoupíte pro ně v Zoohit.cz krmivo, klece, králíkárny, výběhy, podestýlku, přepravky i hračky. Na své si přijdou i akvaristé, kteří zde seženou kompletní sortiment všeho, co je pro akvaristiku potřeba.

Jak mohu nákupem na Zoohit.cz ušetřit víc?

Určitě s cashbackem Plné Peněženky. Díky tomu ušetříte až 1,5 % z každého nákupu. Stačí se prokliknout na e-shop Zoohit odkazem z Plné Peněženky, například zde. Následně vybírejte a objednávejte tak, jak jste v online prostředí zvyklí. Po zaplacení vám na účet Plné Peněženky do několika dnů přistane odměna v odpovídající výši.

Slevové akce a slevy na Zoohit.cz

I v obchodě Zoohit.cz můžete kromě úspory při nakupování přes Plnou Peněženku ušetřit ještě více. Na stránkách obchodu Zoohit v sekci akce najdete široký výběr slev řazených podle jednotlivých zvířat. Podívejte se na mimořádné slevové nabídky, novinky a zkušební akce nejen krmiv pro kočky a psy. Nakupte v akci a zároveň s cashbackem a ušetříte ještě více. Obchod navíc nabízí možnost odebírání novinek přesně na míru. Zasílání newsletterů má obchod rozdělené podle domácích mazlíčků, konkrétně na psy, kočky, ptáky, rybičky a malá zvířata. Pokud Vás tedy zajímají pouze slevové nabídky pro kočky, stačí v sekci Můj Zoohit správně nastavit a budou Vám chodit pouze „kočičí akce“.

Kde jinde nakoupit krmivo pro zvířata?

Neoslovila Vás nabídka obchodu Zoohit? Podívejte se do dalších obchodů se zaměřením na chovatelské potřeby. Doporučujeme například známý e-shop pro chovatele Petcenter.cz nebo internetový obchod Mall.cz, kde si kromě krmiva pro Vašeho mazlíčka nakoupíte i něco pro sebe. Ste zo Slovenska? Nakúpiť krmivo na Zoohit s cashbackom môžete aj tu.

Nabídka obchodu

  • Peníze zpět z nákupu
    až 1,5 %
  • Peníze z nákupu nového zákazníka
    1,5 %
  • Peníze z nákupu stávájícího zákazníka
    0,5 %

Přihlásit se

Zde se můžete přihlásit pomocí svých přihlašovacích údajů

Zapomněli jste heslo?
nebo Přihlásit se přes Facebook Přihlásit se přes Google

Registrovat se

A získat z každého nákupu až 25 % zpět

(i) Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat