E-shop aktuálně cashback nenabízí. Pracujeme na opětovném spuštění.

ŽenŠenEnergy.cz - esence vitality a energie

Ještě jste neslyšeli o ženšenu pravém? O kořenu života? Dostal se k nám až z daleké Číny a jedná se o velký poklad čínské medicíny. ŽenŠenEnergy.cz zcela sází na blahodárné účinky ženšenu a má pro zákazníky přichystaný doplněk stravy ŽenŠenEnergy+, který nejen že podporuje fyzický i mentální stav jedince a jeho odolnost vůči stresu, ale také udržuje normální sexuální funkce. 

E-shop aktuálně cashback nenabízí. Pracujeme na opětovném spuštění.

Nabídka již sice není aktuální, ale můžete vyzkoušet podobný obchod DobráPříroda.cz .

Získejte část peněz z nákupu zpět pokaždé, když nakoupíte v některém z 912 obchodů

Připojte se Připojte se ještě dnes. Registrace je jednoduchá a zdarma.

Nakupte Klikněte na odkaz, přejděte do obchodu a nakupte.

Získejte peníze Od obchodu dostaneme zprávu o vašem nákupu a vyplatíme vám odměnu.

Chci začít hned teď

Více o ŽenŠenEnergy.cz

Norská kvalita blahodárných účinků

Máte problémy s vyčerpáním, pamětí nebo pozorností? Cítíte, že váš imunitní systém na tom není kdovíjak dobře? S těmito a mnoha dalšími problémy se snadno vypořádáte, pokud si pořídíte doplněk stravy ŽenŠenEnergy+, který ztělesňuje tradiční medicínu starověké Číny upravenou pro 21. století a zároveň se jedná o nejkoncentrovanější ženšen na českém trhu. ŽenŠenEnergy+ se může pochlubit oproti ostatním ženšenům na trhu bezkonkurenčním obsahem ginsenosidů. Historie využití kořene sahá dále než 5 000 let do minulosti, kdy byl objeven v čínských horách, kde dodnes roste ten nejkvalitnější ženšen. ŽenŠenEnergy+ je jedinečným zdrojem mnoha pro zdraví důležitých látek. Vitamin C podpoří váš energetický metabolismus, sníží únavu a vyčerpání. Vitaminy B3, B5, B6 a B12 ještě navíc povzbuzují psychickou činnost. Obsažený pepř černý posílí váš nervový systém. Produkt neobsahuje kofein ani cukr. Jeho výroba probíhá dle metod dobré výrobní praxe v Norsku. Pokud vás produkt zaujal, máte možnost jej vyzkoušet první měsíc zcela ZDARMA.

Produkt ŽenŠenEnergy+

Obsažené látky: V jedné tabletě získáte 74 mg ginsenosidů, denní dávku vitaminů C, B3, B5, B6 a B12. Doplní vám do těla také bioperine, který pomáhá se vstřebatelností všech ostatních důležitých látek, které obsahuje ŽenŠenEnergy+. 

S čím ŽenŠenEnergy+ pomáhá: zachování fyzické a duševní výkonnosti, podpora činnosti mozku, zlepšení paměťových funkcí a pozornosti, normální funkce imunitního systému, podpora vitality a sexuální aktivity, snížení únavy a vyčerpání. 

Jak ušetřit při nákupu na ŽenŠenEnergy.cz?

Je tu možnost, jak při nákupu u ŽenŠenEnergy.cz ušetřit. Stačí se na stránky e-shopu prokliknout z našeho cashback portálu Plná Peněženka a pak si nechat zpět na svůj účet zaslat 80 Kč.

Doprava a platba

Poplatek za dopravu objednávky u ŽenŠenEnergy.cz je 49 Kč. Zboží bude doručeno přímo na vaši adresu a platba probíhá až poté. Po měsíci obdržíte výhodné dvouměsíční balení za cenu 499 Kč a toto dvoubalení vám bude chodit co druhý měsíc. Pravidelný odběr zásilek lze kdykoli okamžitě a bezplatně ukončit. 

Recenze a zkušenosti s produktem ŽenŠenEnergy+

Zákazníci jsou s produktem ŽenšenEnergy+ velmi spokojení:

  • Jiří si účinky ŽenšenEnergy+ velmi pochvaluje:

,,Po začátku užívání ženšenu se můj stav zlepšil, unavený jsem málokdy a připadám si svěží, optimističtější a vitálnější.”

  • Marie by doporučeními také nešetřila:

,,Ženšen doporučuji všem svým známým. Doručování balíčků přímo ke mně domů mi vyhovuje.”

  • Hermíná je za užívání produktu moc vděčná:

,,Velkou zásluhu na tom, že jsem se dožila diamantové svatby, přičítám dlouhodobému užívání ženšenu.”

U ŽenŠenEnergy.cz jste neobjevili to pravé?

Pokud vám produkt ŽenšenEnergy+ nepřipadá jako úplně ideální řešení vašeho problému, vůbec to nevadí. Pokud chcete dále využívat výhodného cashbacku, zkuste se podívat do dalších obchodů na stránkách Plné Peněženky, které nabízejí podobné produkty. V sekci “Zdravá výživa” vás zaujme třeba obchod s cereáliemi Mixit.cz nebo obchod se specializací na veganskou výživu Veganza.cz. Nabídka e-shopu Dr. Max.cz vás určitě také nezklame.

  

Přihlásit se

Zde se můžete přihlásit pomocí svých přihlašovacích údajů

Zapomněli jste heslo?
nebo Přihlásit se přes Facebook Přihlásit se přes Google

Registrovat se

A získat z každého nákupu až 25 % zpět

(i) Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat