ŽenŠenEnergy.cz logo

ŽenŠenEnergy.cz - esence vitality a energie

Ještě jste neslyšeli o ženšenu pravém? O kořenu života? Dostal se k nám až z daleké Číny a jedná se o velký poklad čínské medicíny. ŽenŠenEnergy.cz zcela sází na blahodárné účinky ženšenu a má pro zákazníky přichystaný doplněk stravy ŽenŠenEnergy+, který nejen že podporuje fyzický i mentální stav jedince a jeho odolnost vůči stresu, ale také udržuje normální sexuální funkce. 

Více o ŽenŠenEnergy.cz

Obchod je momentálně nedostupný

Obchod je dočasně pozastaven.

O ŽenŠenEnergy.cz

Ještě jste neslyšeli o ženšenu pravém? O kořenu života? Dostal se k nám až z daleké Číny a jedná se o velký poklad čínské medicíny. ŽenŠenEnergy.cz zcela sází na blahodárné účinky ženšenu a má pro zákazníky přichystaný doplněk stravy ŽenŠenEnergy+, který nejen že podporuje fyzický i mentální stav jedince a jeho odolnost vůči stresu, ale také udržuje normální sexuální funkce. 

Norská kvalita blahodárných účinků

Máte problémy s vyčerpáním, pamětí nebo pozorností? Cítíte, že váš imunitní systém na tom není kdovíjak dobře? S těmito a mnoha dalšími problémy se snadno vypořádáte, pokud si pořídíte doplněk stravy ŽenŠenEnergy+, který ztělesňuje tradiční medicínu starověké Číny upravenou pro 21. století a zároveň se jedná o nejkoncentrovanější ženšen na českém trhu. ŽenŠenEnergy+ se může pochlubit oproti ostatním ženšenům na trhu bezkonkurenčním obsahem ginsenosidů. Historie využití kořene sahá dále než 5 000 let do minulosti, kdy byl objeven v čínských horách, kde dodnes roste ten nejkvalitnější ženšen. ŽenŠenEnergy+ je jedinečným zdrojem mnoha pro zdraví důležitých látek. Vitamin C podpoří váš energetický metabolismus, sníží únavu a vyčerpání. Vitaminy B3, B5, B6 a B12 ještě navíc povzbuzují psychickou činnost. Obsažený pepř černý posílí váš nervový systém. Produkt neobsahuje kofein ani cukr. Jeho výroba probíhá dle metod dobré výrobní praxe v Norsku. Pokud vás produkt zaujal, máte možnost jej vyzkoušet první měsíc zcela ZDARMA.

Produkt ŽenŠenEnergy+

Obsažené látky: V jedné tabletě získáte 74 mg ginsenosidů, denní dávku vitaminů C, B3, B5, B6 a B12. Doplní vám do těla také bioperine, který pomáhá se vstřebatelností všech ostatních důležitých látek, které obsahuje ŽenŠenEnergy+. 

S čím ŽenŠenEnergy+ pomáhá: zachování fyzické a duševní výkonnosti, podpora činnosti mozku, zlepšení paměťových funkcí a pozornosti, normální funkce imunitního systému, podpora vitality a sexuální aktivity, snížení únavy a vyčerpání. 

Jak ušetřit při nákupu na ŽenŠenEnergy.cz?

Je tu možnost, jak při nákupu u ŽenŠenEnergy.cz ušetřit. Stačí se na stránky e-shopu prokliknout z našeho cashback portálu Plná Peněženka a pak si nechat zpět na svůj účet zaslat 80 Kč.

Doprava a platba

Poplatek za dopravu objednávky u ŽenŠenEnergy.cz je 49 Kč. Zboží bude doručeno přímo na vaši adresu a platba probíhá až poté. Po měsíci obdržíte výhodné dvouměsíční balení za cenu 499 Kč a toto dvoubalení vám bude chodit co druhý měsíc. Pravidelný odběr zásilek lze kdykoli okamžitě a bezplatně ukončit. 

Recenze a zkušenosti s produktem ŽenŠenEnergy+

Zákazníci jsou s produktem ŽenšenEnergy+ velmi spokojení:

  • Jiří si účinky ŽenšenEnergy+ velmi pochvaluje:

,,Po začátku užívání ženšenu se můj stav zlepšil, unavený jsem málokdy a připadám si svěží, optimističtější a vitálnější.”

  • Marie by doporučeními také nešetřila:

,,Ženšen doporučuji všem svým známým. Doručování balíčků přímo ke mně domů mi vyhovuje.”

  • Hermíná je za užívání produktu moc vděčná:

,,Velkou zásluhu na tom, že jsem se dožila diamantové svatby, přičítám dlouhodobému užívání ženšenu.”

U ŽenŠenEnergy.cz jste neobjevili to pravé?

Pokud vám produkt ŽenšenEnergy+ nepřipadá jako úplně ideální řešení vašeho problému, vůbec to nevadí. Pokud chcete dále využívat výhodného cashbacku, zkuste se podívat do dalších obchodů na stránkách Plné Peněženky, které nabízejí podobné produkty. V sekci “Zdravá výživa” vás zaujme třeba obchod s cereáliemi Mixit.cz nebo obchod se specializací na veganskou výživu Veganza.cz. Nabídka e-shopu Dr. Max.cz vás určitě také nezklame.

  

Nejoblíběnější obchody z kategorie Zdraví a jídlo

Jak PlnáPeněženka přesně funguje?

Registrace

Zdarma se zaregistrujte

U nás neplatíte žádné poplatky

Vyhledání obchodu

Vyhledejte si obchod

Na Plné Peněžence
jich máme přes 1000

Proklik na e‑shop

Proklikněte se na e‑shop

Tam nakupujte, jak jste zvyklí
a můžete využít i akčních nabídek

Získání cashbacku

Získejte cashback

Schválenou odměnu si můžete nechat hned vyplatit