VelkeSamolepky.cz

VelkéSamolepky.cz - Designové a dekorativní samolepky na zeď do bytu a kanceláře!

Získejte 9,3 % zpět z Vašeho nákupu Máte aktivováno zvýhodnění 50 %, proto získáte v obchodě až 9.3 % místo běžných 6.2 %.

Jak mohu získat odměnu?

Portál PlnaPenezenka.cz umožňuje registrovaným uživatelům získat až 25 % peněz zpět z ceny nákupů v 612 partnerských internetových obchodech.

A co musím udělat pro získání odměny za nákup v obchodě VelkeSamolepky.cz?

  1. Prokliknout se přes tlačítko "Přejít a získat cashback" z PlnaPenezenka.cz na web VelkeSamolepky.cz
  2. Po prokliku na web provést objednávku
  3. A do 24 hodin očekávat odměnu za nákup na svém účtu u PlnaPenezenka.cz!
  4. Odměnu Vám po žádosti ZDARMA zašleme na Váš bankovní účet
Zaregistrovat se a získat odměnu

Pokud si stále nejste jisti, jak získat peníze zpět, více informací naleznete na stránce Jak to funguje. Nebo nás kontaktujte a my Vám rádi poradíme!

Popis obchodu

Zobrazit více

Vyplatíme Vám zpět 9.3 % cashback za každý nákup!

VelkéSamolepky.cz je internetový obchod, kde si pořídíte nejrůznější samolepky na zeď, které doplní příjemnou atmosféru Vašeho domova a dodají mu to správné kouzlo. E-shop nabízí širokou škálu motivů, momentálně je to více jak 1350 motivů, ze kterých si určitě vyberete to pravé, do Vašeho interiéru. Tyto originální samolepky si navíc jednoduše nalepíte na zeď sami podle 6ti krokového návodu uvedeného na webu, je to velmi jednoduché!

Celý sortiment je přehledně rozřazen do kategorií podle místností na Chodbu, Dětský pokoj, Kancelář, Koupelnu, Kuchyň a Ložnici. Vyzdobte pokoj svým dětem podle jejich fantazie. Podpořte jejich kreativitu a obklopte je originálními samolepkami v podobě příšerek, rostlinek a stromů, hraček, pohádkových postav nebo zvířátek a dalších motivů. Máte rádi hudbu? Pak si vyberte ze samolepek s hudebními motivy. Nebo dáváte přednost přírodě? Vyberte si z nepřeberného množství motivů rostlin a stromů, oživte svůj interiér a vytvořte si uklidňující zahradu třeba přímo v obývacím pokoji.

Dalšími zajímavými tématy, ze kterých si můžete vybrat Vaší novou dekoraci jsou Doprava, Lidé a místa, Bydlení a domov nebo třeba Zvířata.

Obchod VelkéSamolepky.cz získal, díky spokojenosti ověřených zákazníků, prestižní certifikát “Ověřeno zákazníky” od portálu Heuréka.cz.

Neuvěřitelných 100% zákazníků by nákup v obchodě VelkéSamolepky.cz dále doporučilo svým blízkým a známým. Příjemným bonusem je doprava zdarma až do Vašich rukou na vše!

Získejte navíc slevové kódy, kupóny a peníze zpět na PlnaPenezenka.cz!

Podmínky

Zobrazit více

Výpočet odměny: U většiny obchodů je Vaše odměna vypočítána z ceny objednávky bez DPH, dopravy, případně věrnostních kreditů, pokud je obchod nabízí. U některých obchodů pak z důvodů spolupráce pomocí zahraničních systémů může docházet k určité odchylce u hodnoty Objednávka z důvodů nutných převodů měn. Konkrétní podmínky jsou určeny partnerským e-shopem. Zároveň doporučujeme nepoužívat slevové kupony z jiných zdrojů než PlnaPenezenka.cz. Často jsou na žádost obchodu neslučitelné s jinými akcemi, tedy i s možností cashbacku od Plné Peněženky.

Úspěšnost: Dlouhodobá úspěšnost získání peněz zpět dosahuje 98 %.
Většina nákupů je v pořádku zaznamenána. V ojedinělých případech může dojít ke ztrátě spojení na straně obchodu nebo internetového prohlížeče a uskutečněný nákup se nepropojí s účtem na PlnaPenezenka.cz. Pokud dojde ke komplikaci, můžete podat reklamaci formou žádosti o ověření - učiníme maximum pro vaši spokojenost.

Odměnu je možné získat pouze v případě, kdy je přesměrování z našeho portálu v pořádku dokončeno a jste převedeni na stránky obchodu. V případě, že dojde k chybě a přesměrování je ukončeno předčasně či na stránce, která neodpovídá stránkám obchodu, není možné odměnu za následně provedenou objednávku získat ani v rámci reklamace. Pokud problém s přesměrováním zaznamenáte, kontaktujte naši zákaznickou podporu. V případě přesměrování do vlastní aplikace obchodu nemůžeme správné získání odměny garantovat.

Doporučené obchody

Přihlásit se

Zde se můžete přihlásit pomocí svých přihlašovacích údajů

Zapomněli jste heslo?
nebo Přihlásit se přes Facebook Přihlásit se přes Google

Registrovat se

A získat z každého nákupu až 25 % zpět

nebo Přihlásit se přes Facebook Přihlásit se přes Google