Právě zde nakupuje 5 uživatelů

VašeČočky.cz

VašeČočky - E-shop s nejširší nabídkou kontaktních čoček ve střední Evropě s velmi příznivými cenami!

Získejte 4 % zpět z Vašeho nákupu

Jak mohu získat odměnu?

Portál PlnaPenezenka.cz umožňuje registrovaným uživatelům získat až 25 % peněz zpět z ceny nákupů v 615 partnerských internetových obchodech.

A co musím udělat pro získání odměny za nákup v obchodě VašeČočky.cz?

  1. Prokliknout se přes tlačítko "Přejít a získat cashback" z PlnaPenezenka.cz na web VašeČočky.cz
  2. Po prokliku na web provést objednávku
  3. A do 24 hodin očekávat odměnu za nákup na svém účtu u PlnaPenezenka.cz!
  4. Odměnu Vám po žádosti ZDARMA zašleme na Váš bankovní účet
Zaregistrovat se a získat odměnu

Pokud si stále nejste jisti, jak získat peníze zpět, více informací naleznete na stránce Jak to funguje. Nebo nás kontaktujte a my Vám rádi poradíme!

2700+ nákupů
1400+ uživatelů vyzkoušelo
36 Kč průměrný cashback
1 den doba registrace transakce
107 dnů průměrná doba schválení

Popis obchodu

Zobrazit více

Vyplatíme Vám 4 % cashback z každého nákupu!

VašeČočky.cz nabízí velmi příznivé ceny pro každého. Můžete využít zajímavé slevy a bonusový program s dárky zdarma. Ušetříte i na poštovném – při nákupu nad 1600 Kč poštovné zdarma! Vyzvedněte si svou objednávku na jedno ze 78 výdejních míst po celé České republice.Celkem 60 000 balení kontaktních čoček a dalšího sortimentu skladem je připraveno k okamžitému odeslání.

Do širokého sortimentu tohoto e-shopu patří nejrůznější kontaktní čočky, které jsou řazeny podle typu na jednodenní čočky, 2týdenní čočky, měsíční čočky, čtvrtletní čočky, barevné čočky, torické čočky, kontinuální čočky, silikon-hydrogelové čočky, bifokální a multifokální čočky. Lze zakoupit i výhodné balíčky čoček. Další rozčlenění, podle kterého si naleznete ty pravé čočky pro Vás, je podle značky výrobku (Acuvue, Air Optix, Bioclear, Biofinity, Clear, ColourVUE, Dailies, Focus, Frequency, Freshlook, Magic Eye, Proclear, PureVision, Soflens a ostatní značky) nebo podle výrobce (Alcon, Johnson & Johnson, Bausch & Lomb, Cooper Vision, MaxVUF, Wilens).

Dále na stránkách zakoupíte také roztoky, které slouží k péči o kontaktní čočky s intervalem výměny delším než jeden den. Roztoky zbavují kontaktní čočky usazenin, dezinfikují, zvlhčují a umožňují jejich bezpečné uchování a jejich následné opětovné použití. Současně s roztokem potřebuje také pouzdro na uchování čoček. Vybírejte z různých objemů roztoků, obchod nabízí balení o objemu 60 až 120 ml, 240 až 380 ml. Ušetřete peníze díky výhodným balením roztoků po dvou nebo třech kusech. V nabídce jsou roztoky od značek AOSEPT, Biotrue, Complete, Opti-free, Options, Renu, Solocare, Zero-Seven a další.

Pálí Vás oči? Oční kapky usnadňují nošení kontaktních čoček citlivějším uživatelům. Plní funkci umělých slz, brání vzniku syndromu suchého oka, předcházejí mechanickému podráždění oka materiálem kontaktní čočky, nebo chrání oko proti externím vlivům (prach obsažený ve vzduchu, apod.). Vybrat si můžete buďto zvlhčující kapky (často je nazývané “umělé slzy” – zvyšují komfort při nošení kontaktních čoček. Pomáhají také očím lépe snášet různé vnější vlivy, jako je prach, pyly apod.) nebo lubrikační kapky (přispívají k pohodlnému nošení kontaktních čoček. Pomáhají při tzv. syndromu suchého oka).

V kategorii Příslušenství zakoupíte příslušenství ke kontaktním čočkám, které usnadňuje manipulaci s čočkami s důrazem na hygienu. Kategorie zahrnuje především pouzdra (klasická, antibakteriální, kosmetická, ozdobná, cestovní), aplikátory a pinzety. Jste často na počítači ať už v práci nebo doma? Pořiďte si brýle určené pro práci na počítači. Snižují únavu očí, zvyšují kontrast, ostrost, detaily a redukují odlesky. Vaše oči Vám poděkují. Na stránkách e-shopu nalezte také odkaz na na online mapu výborných očních optik po celé ČR, kde Vás odborně vyšetří.

Navíc získejte slevové kódy a kupóny a peníze zpět na PlnaPenezenka.cz!

Podmínky

Zobrazit více

Výpočet odměny: U většiny obchodů je Vaše odměna vypočítána z ceny objednávky bez DPH, dopravy, případně věrnostních kreditů, pokud je obchod nabízí. U některých obchodů pak z důvodů spolupráce pomocí zahraničních systémů může docházet k určité odchylce u hodnoty Objednávka z důvodů nutných převodů měn. Konkrétní podmínky jsou určeny partnerským e-shopem. Zároveň doporučujeme nepoužívat slevové kupony z jiných zdrojů než PlnaPenezenka.cz. Často jsou na žádost obchodu neslučitelné s jinými akcemi, tedy i s možností cashbacku od Plné Peněženky.

Úspěšnost: Dlouhodobá úspěšnost získání peněz zpět dosahuje 98 %.
Většina nákupů je v pořádku zaznamenána. V ojedinělých případech může dojít ke ztrátě spojení na straně obchodu nebo internetového prohlížeče a uskutečněný nákup se nepropojí s účtem na PlnaPenezenka.cz. Pokud dojde ke komplikaci, můžete podat reklamaci formou žádosti o ověření - učiníme maximum pro vaši spokojenost.

Odměnu je možné získat pouze v případě, kdy je přesměrování z našeho portálu v pořádku dokončeno a jste převedeni na stránky obchodu. V případě, že dojde k chybě a přesměrování je ukončeno předčasně či na stránce, která neodpovídá stránkám obchodu, není možné odměnu za následně provedenou objednávku získat ani v rámci reklamace. Pokud problém s přesměrováním zaznamenáte, kontaktujte naši zákaznickou podporu. V případě přesměrování do vlastní aplikace obchodu nemůžeme správné získání odměny garantovat.

Doporučené obchody

Přihlásit se

Zde se můžete přihlásit pomocí svých přihlašovacích údajů

Zapomněli jste heslo?
nebo Přihlásit se přes Facebook Přihlásit se přes Google

Registrovat se

A získat z každého nákupu až 25 % zpět

nebo Přihlásit se přes Facebook Přihlásit se přes Google