Valachshop logo

Valachshop – tradiční slovenské a české výrobky

Vraťte se do dobry lidových písní a krojů a vesnických tancovaček a pořiďte tradiční české a slovenské výrobky na Valachshop!

Více o Valachshop

Peníze zpět z nákupu

3 %

O Valachshop

Chcete se odměnit něčím originálním ale zároveň kvalitním? Držte se našich tradic a zkuste poctivé české a slovenské výrobky z Valachshop.cz! Vyberte řemeslné výrobky, tradiční potraviny či léčiva.

Nejen tradice, ale hlavně kvalita

V dnešní době, kdy je pro nás všechno snadno dostupné a můžeme si dovolit žít tak trochu exoticky a světově, často zapomínáme na krásy našeho domova. Jak uvádí zakladatel Valachshop.sk Miroslav Endel, jsme zahlcení výrobky z okolních krajin, a přitom na ty naše jaksi zapomínáme. A proto se rozhodl nabízet lidem kvalitní slovenské a české výrobky. 

Kategorie na Valachshop.sk

E-shop je přehledně uspořádaný tak, abyste našli přesně to, co hledáte. Koupit tu můžete nejen řemeslné výrobky, ale i čerstvé a domácí uzeniny a tradiční ovčí, kozí a kravské sýry.  Na Valchshop.cz najdete i přírodní léčiva, stačí si zvolit kategorii podle toho, co vás zrovna trápí za zdravotní problémy. 

 • Přírodní lékárna - ne všechno vyřeší moderní medicína a tak musí nastoupit babské rady. V této kategorii najdete vše od bylinných čajů, mastí a tinktúr, které vám pomůžou s vašimi problémy nenásilnou a přírodní cestou.

 • Potraviny - koření, oleje, džemy, to vše najdete na e-shopu. Blíží se oslavy nového roku a tady nakoupíte vše potřebné pro pohoštění vašich hostů. A pro fajnšmekry doporučujeme kvalitní masové konzervy!

 • Řemeslo a suvenýry - tato sekce skýtá kus československé kultury. Výborným dárkem jsou například lidová trička a zástěry nebo dizajnové ponožky. A pro ty, kteří by se chtěli vrátit zpátky v čase, e-shop nabízí dřevěné kuchyňské potřeby.

 • Alkohol - v sortimentu samozřejmě nemůžou chybět národní alkoholické nápoje a tak tu najdete výběrová vína a také pivo Buchvald. Chybět nemůže ani známá borovička, tatranský čaj a stále oblíbenější rum Republika.

Kdo šetří, má za tři!

Po Vánocích naše peněženky zejí prázdnotou a každá korunu je dobrá, však to znáte. A protože vám naprosto rozumíme, máme pro vás příjemnou zprávu. S nákupem na Valachshop.sk je to trochu jiné než jinde, protože díky našemu cashbacku můžete získat zpět 4,5% z vašeho nákupu. Stačí se prokliknout skrze naše webové stránky na Valachshop.sk a je to!

Doprava

To už je jen a jen na vás. Pokud máte cestu na Slovensko, můžete se stavit v kamenném obchodě v historickém centru města Spišská Nová Ves. V případě, že budete zboží objednávat k vám domů, kurýr vám zboží dopraví za poplatek.

 • Kamenná prodejna

 • Kurýr

Platba

No a teď už stačí jen zaplatit:

 • Dobírka

 • Platební karta

 • Předfaktura

Recenze Valachshop.sk

Abychom nepěli chválu jen my, uvádí pro vás níže recenze dosavadních zákazníků ze serveru Heureka.cz.

 • Tatiana obchod hodnotí naprosto pozitivně a uděluje mu 5 hvězdiček:

,,Rýchlosť, spoľahlivosť, detaily produktov na e-shope. Milujem!”

 • ZuzanaCh. uděluje e-shopu také plný počet hvězd a připojuje výživný komentář:

,,Veľký výber domácich kvalitných produktov. Veľmi dobrá a rýchla spiatočná e-mailová komunikácia; kontaktovala som ich kvôli neprebehnutej platbe a boli mi navrhnuté viaceré riešenia. Tovar bol doručený v očakávanej kvalite.”

 • Anna je třetí z našich uvedených recenzentů a sdílí stoprocentní spokojenost:

,,Výborná komunikácia, dodanie tovaru včas.”

 

Neoslovila vás nabídka na Valachshop.sk?

Pak pro vás máme alternativní obchody. Stačí se podívat do naší kategorie “Zdraví a jídlo” a pak už záleží na vás, jestli toužíte koupit nějaký jedlý dárek nebo jestli sháníte přírodní produkty. Zaujmout by vás mohla nabídka na HillVitalshop.cz a nebo na Freshbedýnky.cz. 

Nejoblíběnější obchody z kategorie Zdraví a jídlo

Jak PlnáPeněženka přesně funguje?

Registrace

Zdarma se zaregistrujte

U nás neplatíte žádné poplatky

Vyhledání obchodu

Vyhledejte si obchod

Na Plné Peněžence
jich máme přes 1200

Proklik na e‑shop

Proklikněte se na e‑shop

Tam nakupujte, jak jste zvyklí
a můžete využít i akčních nabídek

Získání cashbacku

Získejte cashback

Schválenou odměnu si můžete nechat hned vyplatit