Valachshop

Získejte 4,5 % zpět z Vašeho nákupu

Valachshop vám nabízí kvalitní a tradiční české a slovenské výrobky. Kromě výrobků, které najdete v e-shopu, prodává Valachshop i čerstvé domácí uzeniny, tradiční sýry a mléčné výrobky.

Jak mohu získat odměnu?

Portál PlnaPenezenka.cz umožňuje registrovaným uživatelům získat až 25 % peněz zpět z ceny nákupů v 651 partnerských internetových obchodech.

A co musím udělat pro získání odměny za nákup v obchodě Valachshop?

  1. Prokliknout se přes tlačítko "Přejít a získat cashback" z PlnaPenezenka.cz na web Valachshop
  2. Po prokliku na web provést objednávku
  3. A do 24 hodin očekávat odměnu za nákup na svém účtu u PlnaPenezenka.cz!
  4. Odměnu Vám po žádosti ZDARMA zašleme na Váš bankovní účet
Zaregistrovat se a získat odměnu

Pokud si stále nejste jisti, jak získat peníze zpět, více informací naleznete na stránce Jak to funguje. Nebo nás kontaktujte a my Vám rádi poradíme!

Popis obchodu

To pravé slovenské s Valachshop


Milujete slovenskou kuchyni? Máte chuť na pravé brynzové halušky se slaninou anebo preferujete zdravé obilniny a vločky? To vše seženete ve Valachshop. Zakladatel Miroslav Endel procestoval množství krajin a rozhodnul se obnovit tradici kvalitních českých a slovenských výrobků. A tak vznikl Valachshop.

Prodejna Valachshop se nachází blízko Slovenského ráje, ale můžete objednávat i online. S Plnou Peněženkou navíc s cashbackem.


Slovenská kuchyně na dosah


V online obchodě Valachshop najdete široký výběr koření, slaných pochoutek, sladkostí, ale i obilnin, bylinných sirupů nebo čajů. Navíc také tekuté chilli, oleje, džemy, octy, šťávy, krupici, mouku, vločky, sušené houby a těstoviny.

Abyste byli zdraví jako řepa, Valachshop nabízí přírodní lékárnu. Včelí produkty pomohou při oslabené imunitě a na pročištění organismu. Zázrak udělají i se zvýšeným cholesterolem, nízkým tlakem, pomáhají při infarktu, chudokrevnosti či hemeroidech. Více o včelích produktech a zázraku, který dokáží.

Posilnit se můžete i alkoholem z Valachshop. Slovenské stálice – borovice, hruškovice i slivovice z Valachshop vypálí infekci. Ve Valachshop si můžete zakoupit i pravý Tatranský čaj. A to víte, že existuje i slovenská whisky? WHISKY NESTVILLE vyráběná v dědině Hniezdne garantuje kvalitní pálenku.


Slovenské řemeslo i suvenýry na Valachshop


Nedáte dopustit na dřevěné vařečky, lidové zástěry a oděv? Víme, že dnes není nejjednodušší pravé slovenské předměty najít. Ve Valachshop to však není žádný problém.

V kuchyni určitě oceníte přírodní dřevěné válečky, vařečky nebo lžíce. Pomocníkem je určitě i chňapka s lidovým motivem anebo zástěra značky KUBO.


Doručení slovenských výrobků a možnosti platby


Jednotná cena poštovného a balného na Slovensko je 2,99 € a dobírka činí 0,99 €.

Cena poštovného a balného do České Republiky je 180 Kč a dobírka činí 51 Kč.

Při objednávce nad 45 € cenu dopravy neplatíte. Za nákup můžete zaplatit dobírkou, převodem na bankovní účet, anebo v hotovosti při vyzvednutí balíčku na odběrném místě.


Chcete si pochutnat i na dalších specialitách a získat cashback?


Navštivte například obchod Chocolissimo a objevte svět smyslné čokolády. Nebo si připravte zdravou a chutnou snídani s Mixitem .Podmínky nákupu s Cashbackem pro Valachshop si přečtěte zde.

Doporučené obchody

Přihlásit se

Zde se můžete přihlásit pomocí svých přihlašovacích údajů

Zapomněli jste heslo?
nebo Přihlásit se přes Facebook Přihlásit se přes Google

Registrovat se

A získat z každého nákupu až 25 % zpět

* Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat