4,5 % zpět z nákupu Nakoupit s cashbackem

Valachshop

Valachshop vám nabízí kvalitní a tradiční české a slovenské výrobky. Kromě výrobků, které najdete v e-shopu, prodává Valachshop i čerstvé domácí uzeniny, tradiční sýry a mléčné výrobky.

Získejte část peněz z nákupu zpět pokaždé, když nakoupíte v některém z 494 obchodů

Připojte se Připojte se ještě dnes. Registrace je jednoduchá a zdarma.

Nakupte Klikněte na odkaz, přejděte do obchodu a nakupte.

Získejte peníze Od obchodu dostaneme zprávu o vašem nákupu a vyplatíme vám odměnu.

Chci začít hned teď

Více o Valachshop

To pravé slovenské s Valachshop

Milujete slovenskou kuchyni? Máte chuť na pravé brynzové halušky se slaninou anebo preferujete zdravé obilniny a vločky? To vše seženete ve Valachshop. Zakladatel Miroslav Endel procestoval množství krajin a rozhodnul se obnovit tradici kvalitních českých a slovenských výrobků. A tak vznikl Valachshop.
Prodejna Valachshop se nachází blízko Slovenského ráje, ale můžete objednávat i online. S Plnou Peněženkou navíc s cashbackem.

Slovenská kuchyně na dosah

V online obchodě Valachshop najdete široký výběr koření, slaných pochoutek, sladkostí, ale i obilnin, bylinných sirupů nebo čajů. Navíc také tekuté chilli, oleje, džemy, octy, šťávy, krupici, mouku, vločky, sušené houby a těstoviny.
Abyste byli zdraví jako řepa, Valachshop nabízí přírodní lékárnu. Včelí produkty pomohou při oslabené imunitě a na pročištění organismu. Zázrak udělají i se zvýšeným cholesterolem, nízkým tlakem, pomáhají při infarktu, chudokrevnosti či hemeroidech. Více o včelích produktech a zázraku, který dokáží.
Posilnit se můžete i alkoholem z Valachshop. Slovenské stálice – borovice, hruškovice i slivovice z Valachshop vypálí infekci. Ve Valachshop si můžete zakoupit i pravý Tatranský čaj. A to víte, že existuje i slovenská whisky? WHISKY NESTVILLE vyráběná v dědině Hniezdne garantuje kvalitní pálenku.

Slovenské řemeslo i suvenýry na Valachshop

Nedáte dopustit na dřevěné vařečky, lidové zástěry a oděv? Víme, že dnes není nejjednodušší pravé slovenské předměty najít. Ve Valachshop to však není žádný problém.
V kuchyni určitě oceníte přírodní dřevěné válečky, vařečky nebo lžíce. Pomocníkem je určitě i chňapka s lidovým motivem anebo zástěra značky KUBO.

Doručení slovenských výrobků a možnosti platby

Jednotná cena poštovného a balného na Slovensko je 2,99 € a dobírka činí 0,99 €.
Cena poštovného a balného do České Republiky je 180 Kč a dobírka činí 51 Kč.
Při objednávce nad 45 € cenu dopravy neplatíte. Za nákup můžete zaplatit dobírkou, převodem na bankovní účet, anebo v hotovosti při vyzvednutí balíčku na odběrném místě.

Chcete si pochutnat i na dalších specialitách a získat cashback?

Navštivte například obchod Chocolissimo a objevte svět smyslné čokolády. Nebo si připravte zdravou a chutnou snídani s Mixitem .

Nabídka obchodu

  • Peníze zpět z nákupu
    4,5 %

Přihlásit se

Zde se můžete přihlásit pomocí svých přihlašovacích údajů

Zapomněli jste heslo?
nebo Přihlásit se přes Facebook Přihlásit se přes Google

Registrovat se

A získat z každého nákupu až 25 % zpět

* Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat