Sparkys.cz logo

Sparkys.cz – dům hraček

Nejen děti, ale i dospělí si potřebují hrát! Vraťte se do svých dětských let se zbožím od Sparkys.cz a užijte si spoustu zábavy!

Více o Sparkys.cz

Peníze zpět z nákupu

0,5 - 3 %

O Sparkys.cz

Chcete, aby se vaše děti rozvíjely správným směrem? Pořiďte jim k tomu vhodné hračky! Ve Sparkysu seženete hračky pro děti každého věku. Nakupte puzzle, míče i panenky a sledujte své děti zdravě růst.

Široký výběr hraček od světových i domácích výrobců. Největší výběr LEGO, Barbie, Fisher Price, Hasbro, Disney a dalších značek. Vybírejte z následujících kategorií:

 • Značky – Albi, Barbie, Dino, Disney, Igráček, Lego, Mattel,Sparkys, Transformers a mnoho dalších.
 • Postavička – vybírejte podle oblíbených postaviček, jako je Hello Kitty, Harry Potter, Krteček, Čtyřlístek, želvy Ninja, Transformers, Mickey Mouse a daalší.
 • Pro holky – najdete figurky Igráčka policistky, zdravotnice, lékárníka a další hry na profese nebo třeba obtisky rtěnky, barevný sprej na vlasy, plastelínu měnící barvu a jiné hračky. O hračky pro holčičky zde není nouze.
 • Pro kluky – oblíbené figurky želvy Ninja či Toy Story – příběh hraček, sliz Slimy, samolepky 3D zvířata, bublifuk a spousta dalších hraček. 
 • Pro nejmenší – hračky pro kojence, interaktivní hračky, hry pro rozvoj motoriky, hračky do vany, dřevěné hračky, plyšáci apod.

Jak mohu nákupem hraček na Sparkys.cz ušetřit?

Rozhodně s cashbackem od Plné Peněženky, díky kterému ušetříte až 3 % z každého nákupu. Jak toho dosáhnout? Zaregistrujte se na stránkách Plné Peněženky a poté klikněte na odkaz směřující na e-shop Sparkys.cz, například odsud. Následně vyberte a objednejte tak, jak jste v online prostředí zvyklí. Do několika dnů od zaplacení vám na účet Plné Peněženky přistane odpovídající částka z nákupu.

Nakonec si nevyberu

V pořádku, to se může stát. Jestliže ale stále hledáte vhodné hračky, zkuste další z e-shopů na stránkách Plné Peněženky. Vyzkoušejte například oblíbené online hračkářství Pompo.cz, dětem se budou líbit i kreativní školní potřeby od PixieCrew.cz.

Hodnocení uživatelů

 • 4,7

  Počet hvězdiček: 4,5 / 5

  54 hodnocení

 • 5

  Počet hvězdiček: 5,0 / 5

  Super

  Vojtěch L. 27. 10. 2023

 • 5

  Počet hvězdiček: 5,0 / 5

  Velký výběr hraček za slušnou cenu.

  Eliška H. 26. 10. 2023

 • 5

  Počet hvězdiček: 5,0 / 5

  velký výběr, zajímavé akční ceny, rychlé dodání

  Petra Ž. 23. 10. 2023

Nejoblíběnější obchody z kategorie Online nákupní galerie

Jak PlnáPeněženka přesně funguje?

Registrace

Zdarma se zaregistrujte

U nás neplatíte žádné poplatky

Vyhledání obchodu

Vyhledejte si obchod

Na Plné Peněžence
jich máme přes 1200

Proklik na e‑shop

Proklikněte se na e‑shop

Tam nakupujte, jak jste zvyklí
a můžete využít i akčních nabídek

Získání cashbacku

Získejte cashback

Schválenou odměnu si můžete nechat hned vyplatit