Jak mohu získat odměnu?

Portál PlnaPenezenka.cz umožňuje registrovaným uživatelům získat až 25 % peněz zpět z ceny nákupů v 651 partnerských internetových obchodech.

A co musím udělat pro získání odměny za nákup v obchodě SlevyKurzů.cz?

  1. Prokliknout se přes tlačítko "Přejít a získat cashback" z PlnaPenezenka.cz na web SlevyKurzů.cz
  2. Po prokliku na web provést objednávku
  3. A do 24 hodin očekávat odměnu za nákup na svém účtu u PlnaPenezenka.cz!
  4. Odměnu Vám po žádosti ZDARMA zašleme na Váš bankovní účet
Zaregistrovat se a získat odměnu

Pokud si stále nejste jisti, jak získat peníze zpět, více informací naleznete na stránce Jak to funguje. Nebo nás kontaktujte a my Vám rádi poradíme!

Popis obchodu

Vyplatíme Vám zpět 3,3 % cashback za každý nákup!

Slevykurzu.cz, to jsou zlevněná poslední volná místa v kurzech nejrůznějších druhů ve městech po celé České republice (Praha, Brno, Ostrava, Olomouc, Plzeň, Liberec, České Budějovice, Hradec Králové, Ústí nad Labem, Pardubice, Zlín, Kladno, Karlovy Vary, Jihlava, Beroun). V široké nabídce toho portálu si můžete vybrat například z kurzů od autoškol, a to jak kondiční jízdy, tak i kurzy přímo pro získání řidičského průkazu. Potřebujete doučování, připravit se do školy? Využijte kurzy z kategorií Příprava k maturitě, Příprava na VŠ, Doučování nebo Pomaturitní studium. Nebo si vyberte ze široké nabídky jazykových kurzů - angličtina, němčina, francouzština, španělština, italština, ruština a další méně frekventované jazyky jako je například portugalština a další. Pokud provozujete firmu, obchod a nebo se chcete prostě rozvíjet v oblasti financí, pak tu pro Vás SlevyKurzů.cz nabízí kurzy účetnictví a daní, finanční kurzy, kurzy obchodních dovedností, kurzy personalistiky, kurzy komunikačních dovedností, kurzy firemní administrativy, marketingové kurzy, manažerské kurzy, rekvalifikační kurzy nejrůznějších druhů (mzdové účetnictví, podvojné účetnictví, stres management a time management, poradce pro výživu a mnoho dalších), zaměstnanecké kurzy, podnikatelské kurzy, kurzy problematiky EU, BOZP a OP.

Neméně zajímavými kurzy jsou poté i odborné a oborové kurzy kam patří počítačové kurzy, internetové kurzy, technické kurzy, kurzy pro řemesla, barmanské kurzy, kurzy z oboru gastronomie, kurzy na téma právo a legislativa, masérské kurzy a zdravotnické kurzy. Pro jedince s uměleckou duší portál připravil kategorii Umělecké kurzy, kde naleznete taneční kurzy, výtvarné kurzy, fotografické kurzy, literární kurzy, dramatické kurzy i hudební kurzy. Pro milovníky fitness nebo sportů jsou v nabídce zařazeny kurzy zumby, pilates, aerobicu, spinn kardia, power jógy, jumpingu, tenisu, bojových sportů, plavání, potápění a dalších vodní sportů, létání a paraglidingu, jízdy na koni, lyžování a kurzy pro další zimní sporty, golfu, horolezectví a ferraty, outdooru a nejrůznější zážitkové kurzy. Pokud Váš čtyřnohý miláček neposlouchá, pak s ním navštivte kurz pro výcvik psů. Další zajímavou kategorií, dávno nejen pro ženy, je Zdraví a krása, kde si můžete zakoupit za výhodné ceny kurzy osobního rozvoje, kurzy jógy, kurzy meditace a relaxace, kurzy esoterního poznání, kurzy zdravého životního stylu nebo kurzy hubnutí.

Portál SlevyKurzů.cz provozuje společnost gdi, s. r. o., která od roku 2002 prostřednictvím svých webů (portálů) poskytuje široké veřejnosti informace o možnostech vzdělání, jazykových kurzech, studiu, překladatelských službách i o práci v zahraničí.

Investujte sami do sebe, o své budoucnosti, a vyberte si ze široké nabídky zajímavých kurzů! Rozvíjejte se!

Získejte navíc slevové kódy, kupóny a peníze zpět na PlnaPenezenka.cz!

Podmínky nákupu s Cashbackem pro SlevyKurzů.cz si přečtěte zde.

Doporučené obchody

Přihlásit se

Zde se můžete přihlásit pomocí svých přihlašovacích údajů

Zapomněli jste heslo?
nebo Přihlásit se přes Facebook Přihlásit se přes Google

Registrovat se

A získat z každého nákupu až 25 % zpět

* Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat