Jak mohu získat odměnu?

Portál PlnaPenezenka.cz umožňuje registrovaným uživatelům získat až 25 % peněz zpět z ceny nákupů v 613 partnerských internetových obchodech.

A co musím udělat pro získání odměny za nákup v obchodě SlevyKurzů.cz?

  1. Prokliknout se přes tlačítko "Přejít a získat cashback" z PlnaPenezenka.cz na web SlevyKurzů.cz
  2. Po prokliku na web provést objednávku
  3. A do 24 hodin očekávat odměnu za nákup na svém účtu u PlnaPenezenka.cz!
  4. Odměnu Vám po žádosti ZDARMA zašleme na Váš bankovní účet
Zaregistrovat se a získat odměnu

Pokud si stále nejste jisti, jak získat peníze zpět, více informací naleznete na stránce Jak to funguje. Nebo nás kontaktujte a my Vám rádi poradíme!

Popis obchodu

Zobrazit více

Vyplatíme Vám zpět 3.3 % cashback za každý nákup!

Slevykurzu.cz, to jsou zlevněná poslední volná místa v kurzech nejrůznějších druhů ve městech po celé České republice (Praha, Brno, Ostrava, Olomouc, Plzeň, Liberec, České Budějovice, Hradec Králové, Ústí nad Labem, Pardubice, Zlín, Kladno, Karlovy Vary, Jihlava, Beroun). V široké nabídce toho portálu si můžete vybrat například z kurzů od autoškol, a to jak kondiční jízdy, tak i kurzy přímo pro získání řidičského průkazu. Potřebujete doučování, připravit se do školy? Využijte kurzy z kategorií Příprava k maturitě, Příprava na VŠ, Doučování nebo Pomaturitní studium. Nebo si vyberte ze široké nabídky jazykových kurzů - angličtina, němčina, francouzština, španělština, italština, ruština a další méně frekventované jazyky jako je například portugalština a další. Pokud provozujete firmu, obchod a nebo se chcete prostě rozvíjet v oblasti financí, pak tu pro Vás SlevyKurzů.cz nabízí kurzy účetnictví a daní, finanční kurzy, kurzy obchodních dovedností, kurzy personalistiky, kurzy komunikačních dovedností, kurzy firemní administrativy, marketingové kurzy, manažerské kurzy, rekvalifikační kurzy nejrůznějších druhů (mzdové účetnictví, podvojné účetnictví, stres management a time management, poradce pro výživu a mnoho dalších), zaměstnanecké kurzy, podnikatelské kurzy, kurzy problematiky EU, BOZP a OP.

Neméně zajímavými kurzy jsou poté i odborné a oborové kurzy kam patří počítačové kurzy, internetové kurzy, technické kurzy, kurzy pro řemesla, barmanské kurzy, kurzy z oboru gastronomie, kurzy na téma právo a legislativa, masérské kurzy a zdravotnické kurzy. Pro jedince s uměleckou duší portál připravil kategorii Umělecké kurzy, kde naleznete taneční kurzy, výtvarné kurzy, fotografické kurzy, literární kurzy, dramatické kurzy i hudební kurzy. Pro milovníky fitness nebo sportů jsou v nabídce zařazeny kurzy zumby, pilates, aerobicu, spinn kardia, power jógy, jumpingu, tenisu, bojových sportů, plavání, potápění a dalších vodní sportů, létání a paraglidingu, jízdy na koni, lyžování a kurzy pro další zimní sporty, golfu, horolezectví a ferraty, outdooru a nejrůznější zážitkové kurzy. Pokud Váš čtyřnohý miláček neposlouchá, pak s ním navštivte kurz pro výcvik psů. Další zajímavou kategorií, dávno nejen pro ženy, je Zdraví a krása, kde si můžete zakoupit za výhodné ceny kurzy osobního rozvoje, kurzy jógy, kurzy meditace a relaxace, kurzy esoterního poznání, kurzy zdravého životního stylu nebo kurzy hubnutí.

Portál SlevyKurzů.cz provozuje společnost gdi, s. r. o., která od roku 2002 prostřednictvím svých webů (portálů) poskytuje široké veřejnosti informace o možnostech vzdělání, jazykových kurzech, studiu, překladatelských službách i o práci v zahraničí.

Investujte sami do sebe, o své budoucnosti, a vyberte si ze široké nabídky zajímavých kurzů! Rozvíjejte se!

Získejte navíc slevové kódy, kupóny a peníze zpět na PlnaPenezenka.cz!

Podmínky

Zobrazit více

Výpočet odměny: U většiny obchodů je Vaše odměna vypočítána z ceny objednávky bez DPH, dopravy, případně věrnostních kreditů, pokud je obchod nabízí. U některých obchodů pak z důvodů spolupráce pomocí zahraničních systémů může docházet k určité odchylce u hodnoty Objednávka z důvodů nutných převodů měn. Konkrétní podmínky jsou určeny partnerským e-shopem. Zároveň doporučujeme nepoužívat slevové kupony z jiných zdrojů než PlnaPenezenka.cz. Často jsou na žádost obchodu neslučitelné s jinými akcemi, tedy i s možností cashbacku od Plné Peněženky.

Úspěšnost: Dlouhodobá úspěšnost získání peněz zpět dosahuje 98 %.
Většina nákupů je v pořádku zaznamenána. V ojedinělých případech může dojít ke ztrátě spojení na straně obchodu nebo internetového prohlížeče a uskutečněný nákup se nepropojí s účtem na PlnaPenezenka.cz. Pokud dojde ke komplikaci, můžete podat reklamaci formou žádosti o ověření - učiníme maximum pro vaši spokojenost.

Odměnu je možné získat pouze v případě, kdy je přesměrování z našeho portálu v pořádku dokončeno a jste převedeni na stránky obchodu. V případě, že dojde k chybě a přesměrování je ukončeno předčasně či na stránce, která neodpovídá stránkám obchodu, není možné odměnu za následně provedenou objednávku získat ani v rámci reklamace. Pokud problém s přesměrováním zaznamenáte, kontaktujte naši zákaznickou podporu. V případě přesměrování do vlastní aplikace obchodu nemůžeme správné získání odměny garantovat.

Doporučené obchody

Přihlásit se

Zde se můžete přihlásit pomocí svých přihlašovacích údajů

Zapomněli jste heslo?
nebo Přihlásit se přes Facebook Přihlásit se přes Google

Registrovat se

A získat z každého nákupu až 25 % zpět

nebo Přihlásit se přes Facebook Přihlásit se přes Google