E-shop aktuálně cashback nenabízí. Pracujeme na opětovném spuštění.

SamoopalovacíSvět.cz - profesionální obchod s produkty pro opálení bez přístupu na sluníčko

Obchod Samoopalovacísvět.cz vám nabídne širokou škálu produktů, po jejichž užití budete mít svou pleť opálenou do krásného přirozeného odstínu. Vyberte si od tohoto experta výrobky od kvalitních značek Fake Bake nebo HE-SHI. Čekají tu na vás především samoopalovací produkty, ale také přípravky pro ty, kteří trpí vitiligem a chtějí svůj problém trochu zakrýt. 

E-shop aktuálně cashback nenabízí. Pracujeme na opětovném spuštění.

Získejte část peněz z nákupu zpět pokaždé, když nakoupíte v některém z 762 obchodů

Připojte se Připojte se ještě dnes. Registrace je jednoduchá a zdarma.

Nakupte Klikněte na odkaz, přejděte do obchodu a nakupte.

Získejte peníze Od obchodu dostaneme zprávu o vašem nákupu a vyplatíme vám odměnu.

Chci začít hned teď

Více o SamoopalovacíSvět.cz

Jde to i bez slunce

Nestíháte se dostatečně vystavovat sluníčku nebo bydlíte někde, kde během roku moc na opalování počasí nebývá? To jde snadno vyřešit. Podívejte se na nabídku produktů od e-shopu Samoopalovacísvět.cz. Najdete tam samoopalovací přípravky od známých značek, jako jsou Fake Bake nebo HE-SHI. Obchod vám poskytne pomoc také v případě, že se u vás projevilo vitiligo. Samoopalovacísvět.cz také poskytuje zásoby pro kosmetické salóny a studia. Aplikace přípravků je více než snadná. Ze stránek obchodu se dostanete velmi rychle a snadno na blog s mnoha užitečnými radami ohledně opalování. Další specialitou, kterou u Samooplaovacísvět.cz najdete, je e-kniha o opalování, a to ZDARMA ke stažení. 

Výběr zboží u Samoopalovacísvět.cz

Z těchto kategorií si můžete vybírat při svém nákupu:

  • Fake Bake - samoopalovací krémy, samoopalovací liquid mléko, samoopalovací spreje, hydratační krémy pro udržení opálení, pěna proti vitiligu, peeling pro očištění pokožky a její přípravu na aplikaci samoopalovacích produktů, zvláčňující mléko, set peelingu a samoopalovacího produktu, rukavice pro aplikaci přípravků, samoopalovací spreje na krk, samoopalovací spreje s urychlovačem (pro salony).

  • He-Shi - samoopalovací produkty se specializací na jednotlivé části těla, produkty na překrytí vitiliga, hydratační krémy, peeling na tělo i obličej, rukavice na peelingovou proceduru, produkt na opalování nohou, rukavice na nanášení samoopalovacích přípravků. 

  • Pro salony - vzorky samoopalovacích produktů, profesionální nástřikové zařízení, profesionální nástřikové zařízení - start pack, náhradní nádoba na nástřikovou emulzi, aplikační rukavice, ochrana chodidel - sticky feet, jednorázové kalhotky, jednorázové ochranné čepice, aplikační kabina - stan.

Jak ušetřit na tomto e-shopu? 

Máme pro vás přichystanou jedinečnou šanci, jak ušetřit při nákupu u Samoopalovacísvět.cz. Stačí se na stránky obchodu prokliknout z našeho cashback portálu Plná Peněženka a zašleme vám zpátky na účet 5 % z ceny vašeho nákupu.

Doprava

Kurýr DPD vám balíček doručí do 3 pracovních dnů za poplatek 99 Kč. Další možností dopravy zásilky je osobní odběr na odběrném místě Zásilkovny za poplatek 69 Kč. V tomto případě bude trvat doručení 3-4 pracovní dny. 

Platba

Zaplatit můžete těmito způsoby:

  • Platební kartou online - ZDARMA

  • Bankovním převodem - ZDARMA

  • Dobírkou - za poplatek 25 Kč

Recenze a zkušenosti s produkty a službami od Samoopalovacísvět.cz 

Zákazníci jsou po nákupu u Samoopalovacísvět.cz vemi spokojení. Nadchla je mimo jiné třeba pěna na vitiligo:

  • Andrea se nad účinky pěny přímo rozplývá:

,,Tuto pěnu si kupuji už několik let. Je opravdu nejlepší jakou jsem kdy na vitiligo vyzkoušela. Rychle zaschne a nelepí. Má příjemný přirozený odstín opálení - takže nevypadáte jako ze solárka. Jsem velmi spokojená.”

  • Yveta si pochvaluje:

,,Funguje, hezké opálení, po 3 hodinách lehké opálení, nedělá fleky, krásně voní. Spokojenost.”

  • Podobnou zkušenost má také Katka:

,,Můj favorit mezi samoopalováky. A ta vůně.”

Další obchody na vás čekají s podobným sortimentem

Pokud jste si nakonec u Samoopalovacísvět.cz nevybrali, vůbec to nevadí. Na stránkách Plné Peněženky totiž najdete mnoho dalších obchodů s podobným sortimentem. Mrkněte se třeba do sekce “Kosmetika”, kde objevíte obchody, jako jsou Krasa.cz nebo Ladybio.cz - obchodu s přírodní kosmetikou. Určitě nepochybíte ani pokud se podíváte na nabídku obchodu ParfemLand.cz.

Přihlásit se

Zde se můžete přihlásit pomocí svých přihlašovacích údajů

Zapomněli jste heslo?
nebo Přihlásit se přes Facebook Přihlásit se přes Google

Registrovat se

A získat z každého nákupu až 25 % zpět

(i) Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat