2,5 % zpět z nákupu Nakoupit s cashbackem

Reservations.com - ušetřete na ubytování

Cestování se může často prodražit, a to obzvlášť platí u ubytování. Srovnávač hotelů Reservations.com nabízí širokou nabídku těch nejlevnějších hotelů v mnoha světových destinacích. Rezervujte si hotel za tu nejvýhodnější cenu a použijte své úspory raději na zábavu nebo ochutnávání tamější kuchyně.  

Získejte část peněz z nákupu zpět pokaždé, když nakoupíte v některém z 926 obchodů

Připojte se Připojte se ještě dnes. Registrace je jednoduchá a zdarma.

Nakupte Klikněte na odkaz, přejděte do obchodu a nakupte.

Získejte peníze Od obchodu dostaneme zprávu o vašem nákupu a vyplatíme vám odměnu.

Chci začít hned teď

Více o Reservations.com

Hotely pro každého

Na Reservations.com nenaleznete jen hotely za tu nejlevnější cenu na trhu, ale i ty nejpopulárnější hotely. Nezáleží na tom, jak a kde chcete vaši dovolenou prožít, na Reservations.com naleznete hotely ve vašich cenových možnostech a ve všech destinacích, na které si pomyslíte.

Kam se můžete díky Reservations.com podívat?

Reservations.com má ve své databázi hotely ve všech koutech světa. Naleznete tam hotely v Evropě, Americe, Asii a na ostatních kontinentech. S Reservations.com se podíváte, jak do velkých zemí jako jsou Spojené státy, tak i na ten nejmenší ostrov v Karibiku. Stačí zadat cílovou destinaci a Reservations.com vám nalezne ubytování vašich snů.

Jaké hotely Reservations.com nabízí?

  • Levné - Reservations.com porovnává ceny hotelů v mnoha světových destinacích a snaží se najít ubytování přesně pro vás. V kategorii levných hotelů naleznete zejména hotely s vícelůžkovými pokoji, které bývají zpravidla tou nejlevnější variantou. Samozřejmě na Reservations.com naleznete i pokoje jen pro vás za tu nejvýhodnější cenu.

  • Populární - některé hotely navštěvují známé osobnosti a jsou jich plné sociální sítě. Chtěli byste tyto hotely navštívit také? Na Reservations.com naleznete celou sekci hotelů, které jsou považovány za ty nejpopulárnější z dané destinace.

  • Luxusní - nechte se na dovolené opečovávat jako v bavlnce a vyberte si ty z těch nejluxusnějších hotelů přímo na stránce Reservations.com.

  • Pobyty pro velké skupiny - potřebujete ubytovat sportovní tým, svatební hosty, nebo pracovníky celé firmy. Na Reservations.com naleznete mnoho hotelů v různých světových destinací, kde budete moci ubytovat od menších skupin až po opravdu velké skupiny lidí.

Jak ušetřit na Reservations.com?

Stránka Reservations.com vám nabízí ty nejlevnější možnosti ubytování ve vaší vysněné destinaci. Často stránka také nabízí mnoho hotelů s velmi výhodnou slevou. Pokud byste ale chtěli za ubytování na své příští dovolené ušetřit ještě více, stačí si zarezervovat hotel prostřednictvím prokliku na Plné Peněžence. Tam díky službě cashback získáte 2,5 % z ceny celého nákupu.

Platba

Ubytování v hotelu si budete moct pořídit přímo na stránkách Reservations.com. Proces je velmi jednoduchý. Zvolíte si pro vás nejvhodnější hotel, typ pokoje a kliknete na tlačítko rezervovat. Nebudete přesměrováni na stránky hotelu, ale budete moci zaplatit kartou přímo na Reservations.com, poté co vyplníte osobní údaje. Hned po zaplacení vám potvrzení o rezervaci ubytování přijde na váš e-mail.

Nevybrali jste si ubytování na Reservations.com?

Na Plné Peněžence najdete v kategorii “Cestování” mnoho dalších obchodů zaměřených na  ubytování kdekoli na světě a jiné služby. Vyberte si ubytování na světové databázi hotelů a jiného ubytování Booking.com nebo na Hotels.com, které shromažďuje stovky tisíc hotelů na jednom místě. Abyste se do vaší cílové destinace dostali, využijte například služeb srovnávače letenek Kiwi.com nebo letecké společností Lufthansa. To vše samozřejmě s cashbackem.

Nabídka obchodu

  • Peníze z nákupu zpět
    2,5 %

Přihlásit se

Zde se můžete přihlásit pomocí svých přihlašovacích údajů

Zapomněli jste heslo?
nebo Přihlásit se přes Facebook Přihlásit se přes Google

Registrovat se

A získat z každého nákupu až 25 % zpět

(i) Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat