1,5 % zpět z nákupu Nakoupit s cashbackem

Kiwi.com - specialista na letenky

Neztrácejte čas porovnáváním cen letenek sami, nechte si pomoct od srovnávače letenek Kiwi.com. Stránka Kiwi.com přináší unikátní technologii, která vám umožní najít ty nejvýhodnější letenky do jakékoliv destinace.

Získejte část peněz z nákupu zpět pokaždé, když nakoupíte v některém z 908 obchodů

Připojte se Připojte se ještě dnes. Registrace je jednoduchá a zdarma.

Nakupte Klikněte na odkaz, přejděte do obchodu a nakupte.

Získejte peníze Od obchodu dostaneme zprávu o vašem nákupu a vyplatíme vám odměnu.

Chci začít hned teď

Více o Kiwi.com

Letenky kamkoliv

Nezáleží na tom, zda hledáte nízkonákladové nebo klasické linky, na Kiwi.com naleznete všechny typy letů. Využijte také této stále rostoucí služby, která denně prodá průměrně 35 000 letenek. Kam bude vaše příští dovolená? Pokud ještě nevíte, obraťte se na Kiwi.com. Na stránce naleznete momentálně nejvýhodnější lety do různých zemí a měst. Nebudete muset vyhledávat všechny místa zvlášť, na Kiwi.com budete mít všechny výhodné lety na jednom místě, takže stačí pouze porovnat ceny a vybrat si vaši příští cílovou destinaci.

Kam se můžete díky Kiwi.com podívat?

Kiwi.com má ve své databázi lety do všech koutů světa, a to za ty nejvýhodnější ceny. Služba nenabízí pouze levné letenky do blízkých evropských měst jako Paříž, Londýn, Barcelona nebo Amsterdam, zároveň zajistí i letenky do vzdálených destinací jako New York, Dubaj nebo Hong Kong. Stačí zadat vaší cílovou destinaci a Kiwi.com vám vyhledají ty bezkonkurenčně nejlevnější lety na trhu.

Na Kiwi.com nemusíte vyhledávat letenky pouze z letiště, které je vám nejblíže. Často se stává, že jsou letenky výrazně levnější z letišť sousedních států. Cesta vás tedy může vyjít výhodněji i s dopravou na dané letiště. Vyzkoušejte i tuto možnost jen na Kiwi.com.

Jak nakoupit na Kiwi.com letenky?

Koupit Kiwi letenky je opravdu snadné. Stačí několik kliknutí a během několika minut získáte letenky do vaší vysněné destinace.

  • Sami si zvolíte město - víte, kam byste se chtěli o příští dovolené vydat? Poté stačí jen zadat do hlavního vyhledávače na Kiwi.com vaši cílovou destinaci a během několika vteřin vám systém nabídne letenky ve vámi zvoleném termínu v rámci vašeho finančního rozpočtu.
  • Letenka kamkoliv - pokud si ještě nejste jistí, kam byste se chtěli vydat. Můžete si jednoduše vybrat z akčních letenek do mnoha světových metropolí. Tyto letenky jsou obvykle mnohem levnější než na jiných platformách nebo v jiný termín, proto si pospěšte a zarezervujte si letenku na Kiwi.com ještě dnes.
  • Mapa - pro lepší vizualizaci si můžete letenky vyhledávat i pomocí mapy. Na ní uvidíte všechny akční letenky z Prahy nebo jiného místa odletu. Můžete například porovnávat ceny do různých destinací ve stejné oblasti a poté vybrat právě tu nejvýhodnější.

Co když nastane problém?

S lety mohou být často problémy, zrušení letu, zpoždění nebo změna harmonogramu. Stačí kontaktovat Kiwi.com infolinku a ta vám se vším pomůže. Kiwi.com vám zhodnotí situaci a bude se vám snažit najít jiný let. Pokud si objednávku pojistíte Kiwi.com vám proplatí nevyužité letenky a v případě potřeby zajistí dopravu na jiné letiště.

Jak ušetřit na Kiwi.com?

Kiwi.com vám nabízí naprosto bezkonkurenční ceny letenek. I tak vám ale nabízíme ještě větší slevu, když nakoupíte Kiwi.com letenky prostřednictvím prokliku z Plné Peněženky. Díky službě cashback vám vrátíme 1,5 % z ceny letenek.

Platba

Letenky na Kiwi.com si budete moci pořídit přímo na jejich platformě. V průběhu objednávání si může přikoupit další speciální služby jako pojištění nebo zavazadla k odbavení. Objednávku můžete zaplatit kartou přímo na stránkách Kiwi.com. Hned po zaplacení vám letenky přijdou na váš e-mail.

Nevybrali jste si u Kiwi.com?

Na Plné Peněžence najdete v kategorii "Cestování" mnoho dalších obchodů zaměřených na letenky i pobyty kdekoli na světě. Společnost Lufthansa nabízí rezervace letenek, ubytování i zapůjčení vozů, cestovní kancelář FiroTour zajišťuje zájezdy za skvělé ceny na jednom místě, nebo světová databáze hotelů a jiného ubytování Booking.com, to vše samozřejmě s cashbackem.

Nabídka obchodu

  • Peníze zpět z nákupu
    1,5 %

Přihlásit se

Zde se můžete přihlásit pomocí svých přihlašovacích údajů

Zapomněli jste heslo?
nebo Přihlásit se přes Facebook Přihlásit se přes Google

Registrovat se

A získat z každého nákupu až 25 % zpět

(i) Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat