Radynacestu.cz logo

Radynacestu.cz – zájezdy pro cestovatele

Objevujte krásy zahraniční kultury a historie se zájezdy z Radynacestu.cz a nestresujte se starostmi o ubytování, dopravu i jídlo.

Více o Radynacestu.cz

Peníze zpět z nákupu

3 %

O Radynacestu.cz

Chcete prožít aktivní poznávací dovolenou, ale naplánovat si ji sami netroufnete? Vyrazte za dobrodružstvím s týmem z Radynacestu.cz, který vše zařídí a na vás zbyde jen prožít úžasnou dovolenou.

Poznávací zájezdy se uskutečňují v malých skupinách okolo 15 osob. Nebudete se o nic starat – letenky, hotel, transfery, výlety i vstupenky zajistí tým Radynacestu. Poznáte i místa, o kterých se v bedekrech běžně nepíše. Průvodci znají místo mnohdy lépe než místní, často v dané destinaci sami žili a svoji práci milují.

Pravidelní cestovatelé se stanou součástí Cestovatelského klubu, díky čemuž získáte slevu na zájezd a mnoho dalších výhod.

Spoustu skvělých tipů a inspirací na dovolenou a zajímavostí o známých místech po celém světě najdete v internetovém Magazínu.

Video ze zákulisí - Jak se připravuje zájezd:

Jak mohu na zájezdu s Radynacestu ušetřit?

Jednoduše. Stačí využít cashback od Plné Peněženky, díky kterému získáte z nákupu zájezdu 3 % zpět. Stačí, když se prokliknete na některý z odkazů, například tento, na stránky Radynacestu.cz a dál vybírat a objednávat tak, jak jste v online prostředí zvyklí.

Nakonec si žádný zájezd nevyberu

Nevadí. Pokud vás stále zajímají zájezdy, ale například do jiných destinací, než nabízí Radynacestu, na stránkách Plné Peněženky najdete další internetové portály, například prozkoumejte nabídku cestovní kanceláře Invia.cz. Pokud chcete navštívit zajímavé destinace v Evropě, může vás oslovit nabídka autobusových a vlakových jízdenek od Infobus.cz.

Nejoblíběnější obchody z kategorie Cestování

Jak PlnáPeněženka přesně funguje?

Registrace

Zdarma se zaregistrujte

U nás neplatíte žádné poplatky

Vyhledání obchodu

Vyhledejte si obchod

Na Plné Peněžence
jich máme přes 1200

Proklik na e‑shop

Proklikněte se na e‑shop

Tam nakupujte, jak jste zvyklí
a můžete využít i akčních nabídek

Získání cashbacku

Získejte cashback

Schválenou odměnu si můžete nechat hned vyplatit