INFOBUS logo

INFOBUS – levné jízdenky i letenky

Procestujete Evropu autobusem, vlakem i letadlem za hubičku a užívejte si cestovatelská dobrodružství. Nakupujte jízdenky od INFOBUS.

Více o INFOBUS

Obchod je momentálně nedostupný

E-shop aktuálně cashback nenabízí. Pracujeme na opětovném spuštění.

O INFOBUS

Levná jízdenka nebo letenka? To je sen každého pravého cestovatele. Netravte hodiny u internetu hledáním těch nejlevnějších a vsaďte na levné jízdenky i letenky z INFOBUS.

Vše po ruce s mobilní aplikací

Dnes je samozřejmostí mít vše v mobilním telefonu, a INFOBUS proto vytvořil aplikaci pro chytré telefony. Nemusíte s sebou mít spoustu papírů, a navíc ochráníte planetu. V aplikaci můžete rezervovat a kupovat jízdenky pomocí pár kliknutí z pohodlí domova, prohlížet jízdní řády, mít jízdenky vždy u sebe a automaticky sbírat bonusové body.

Kam všude se můžete s INFOBUS podívat?

Autobusem, vlakem či letadlem se díky INFOBUSu přepravíte do většiny zemí Evropské unie, ať už na západě, severu nebo jihu Evropy. INFOBUS je však skvělá volba v případě, že chcete jet do jižních či východních států, které v EU nejsou, například Rusko, Arménie, Gruzie, Srbska nebo Albánie.

Jak nakoupit na INFOBUS

 1. Vyberte si měnu a jazyk stránky - vpravo nahoře na hlavní stránce si kliknutím na vlaječku nastavte preferovaný jazyk webu a vedle toho měnu, ve které se vám mají ukazovat výsledné částky.

 2. Vyplňte vyhledávač spojů - hned na hlavní stránce zadejte, odkud a kam chcete jet, kdy a případně kdy se budete chtít vrátit.

 3. Vyberte si spoj, který vám vyhovuje

 4. Autobus, vlak nebo letadlo - pokud si zvolíte vlakový či autobusový spoj, vyberte si místa (a tím i počet cestujících). Pokud letadlo, budete přesměrováni na web prodejce letenek.

 5. Vyplňte nezbytné údaje - někde bude stačit jméno, telefon a e-mail, do některých zemí si připravte i nějaký doklad totožnosti.

 6. Zvolte měnu, kterou chcete za cestu zaplatit, a metodu platby (viz níže).

 7. Šťastnou cestu - lístky byste měli mít v e-mailu, můžete začít balit!

Jak ušetřit na INFOBUS

Nejenže INFOBUS nabízí výhodné jízdenky na autobus a na vlak, letenky, bonusový program a mobilní aplikaci, se kterou máte ke všemu přístup, ale navíc můžete ještě ušetřit. A to díky službě cashback na Plné Peněžence. 

Platba

 • Kartou online - zaplaťte okamžitě přes moderní a bezpečnou internetovou platební bránu GP webpay, podporuje platební karty Visa i MasterCard.

 • PayPal - rychlý a bezpečný způsob platby, to je populární internetový platební systém PayPal. Stačí se přihlásit ke svému účtu, nebo si ho vytvořit.

Recenze na INFOBUS

 • Alex dává za bezproblémový nákup 5 hvězdiček:

„Několikrát jsem si tam koupil lístky na autobus a vlak. Nebyly žádné problémy.“

 • Petr dává za skvělé služby 5 hvězdiček:

„Super organizace, vše zařídí.“

 • Jana dává za cestu 5 hvězdiček:

„Cestování autobusem bylo naprosto bezproblémové a velmi příjemné!“

Nevybrali jste si na INFOBUS?

Podívejte se na další společnosti z kategorie “Cestování” jako světový srovnávač letenek s českými kořeny Kiwi.com, vyhledávač levného ubytování Booking.com nebopopulární cestovní kancelář FiroTour.cz.

Nejoblíběnější obchody z kategorie Cestování

Jak PlnáPeněženka přesně funguje?

Registrace

Zdarma se zaregistrujte

U nás neplatíte žádné poplatky

Vyhledání obchodu

Vyhledejte si obchod

Na Plné Peněžence
jich máme přes 1200

Proklik na e‑shop

Proklikněte se na e‑shop

Tam nakupujte, jak jste zvyklí
a můžete využít i akčních nabídek

Získání cashbacku

Získejte cashback

Schválenou odměnu si můžete nechat hned vyplatit