až 3,85 % zpět z nákupu Nakoupit s cashbackem

INFOBUS - autobusové a vlakové jízdenky online

Společnost INFOBUS nabízí výhodné vlakové a autobusové jízdenky a letenky po celé Evropě, včetně postsovětských států. Díky mezinárodní síti dopravců, jako jsou RegioJet a Deutsche Bahn, naleznete vždy takový spoj, který vám bude maximálně vyhovovat - a za co nejlepší cenu. Pro věrné zákazníky má INFOBUS bonusový program, kdy za každou zaplacenou jízdenku získáte bonusy, které poté můžete uplatnit při dalších nákupech.

Získejte část peněz z nákupu zpět pokaždé, když nakoupíte v některém z 762 obchodů

Připojte se Připojte se ještě dnes. Registrace je jednoduchá a zdarma.

Nakupte Klikněte na odkaz, přejděte do obchodu a nakupte.

Získejte peníze Od obchodu dostaneme zprávu o vašem nákupu a vyplatíme vám odměnu.

Chci začít hned teď

Více o INFOBUS

Vše po ruce s mobilní aplikací

Dnes je samozřejmostí mít vše v mobilním telefonu, a INFOBUS proto vytvořil aplikaci pro chytré telefony. Nemusíte s sebou mít spoustu papírů, a navíc ochráníte planetu. V aplikaci můžete rezervovat a kupovat jízdenky pomocí pár kliknutí z pohodlí domova, prohlížet jízdní řády, mít jízdenky vždy u sebe a automaticky sbírat bonusové body.

Kam všude se můžete s INFOBUS podívat?

Autobusem, vlakem či letadlem se díky INFOBUSu přepravíte do většiny zemí Evropské unie, ať už na západě, severu nebo jihu Evropy. INFOBUS je však skvělá volba v případě, že chcete jet do jižních či východních států, které v EU nejsou, například Rusko, Arménie, Gruzie, Srbska nebo Albánie.

Jak nakoupit na INFOBUS

 1. Vyberte si měnu a jazyk stránky - vpravo nahoře na hlavní stránce si kliknutím na vlaječku nastavte preferovaný jazyk webu a vedle toho měnu, ve které se vám mají ukazovat výsledné částky.

 2. Vyplňte vyhledávač spojů - hned na hlavní stránce zadejte, odkud a kam chcete jet, kdy a případně kdy se budete chtít vrátit.

 3. Vyberte si spoj, který vám vyhovuje

 4. Autobus, vlak nebo letadlo - pokud si zvolíte vlakový či autobusový spoj, vyberte si místa (a tím i počet cestujících). Pokud letadlo, budete přesměrováni na web prodejce letenek.

 5. Vyplňte nezbytné údaje - někde bude stačit jméno, telefon a e-mail, do některých zemí si připravte i nějaký doklad totožnosti.

 6. Zvolte měnu, kterou chcete za cestu zaplatit, a metodu platby (viz níže).

 7. Šťastnou cestu - lístky byste měli mít v e-mailu, můžete začít balit!

Jak ušetřit na INFOBUS

Nejenže INFOBUS nabízí výhodné jízdenky na autobus a na vlak, letenky, bonusový program a mobilní aplikaci, se kterou máte ke všemu přístup, ale navíc můžete ještě ušetřit. A to díky službě cashback na Plné Peněžence. Stačí přejít z našeho webu přímo na INFOBUS a získáte na váš účet zpět až 3,85 % z každého nákupu jízdenek.

Platba

 • Kartou online - zaplaťte okamžitě přes moderní a bezpečnou internetovou platební bránu GP webpay, podporuje platební karty Visa i MasterCard.

 • PayPal - rychlý a bezpečný způsob platby, to je populární internetový platební systém PayPal. Stačí se přihlásit ke svému účtu, nebo si ho vytvořit.

Recenze na INFOBUS

 • Alex dává za bezproblémový nákup 5 hvězdiček:

„Několikrát jsem si tam koupil lístky na autobus a vlak. Nebyly žádné problémy.“

 • Petr dává za skvělé služby 5 hvězdiček:

„Super organizace, vše zařídí.“

 • Jana dává za cestu 5 hvězdiček:

„Cestování autobusem bylo naprosto bezproblémové a velmi příjemné!“

Nevybrali jste si na INFOBUS?

Podívejte se na další společnosti z kategorie “Cestování” jako světový srovnávač letenek s českými kořeny Kiwi.com, vyhledávač levného ubytování Booking.com nebopopulární cestovní kancelář FiroTour.cz.

Nabídka obchodu

 • Peníze zpět z nákupu
  až 3,85 %
 • Autobusové jízdenky
  3,85 %
 • Vlakové jízdenky
  1,5 %

Přihlásit se

Zde se můžete přihlásit pomocí svých přihlašovacích údajů

Zapomněli jste heslo?
nebo Přihlásit se přes Facebook Přihlásit se přes Google

Registrovat se

A získat z každého nákupu až 25 % zpět

(i) Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat