E-shop aktuálně cashback nenabízí. Pracujeme na opětovném spuštění.

INFOBUS - autobusové a vlakové jízdenky online

Společnost INFOBUS nabízí výhodné vlakové a autobusové jízdenky a letenky po celé Evropě, včetně postsovětských států. Díky mezinárodní síti dopravců, jako jsou RegioJet a Deutsche Bahn, naleznete vždy takový spoj, který vám bude maximálně vyhovovat - a za co nejlepší cenu. Pro věrné zákazníky má INFOBUS bonusový program, kdy za každou zaplacenou jízdenku získáte bonusy, které poté můžete uplatnit při dalších nákupech.

E-shop aktuálně cashback nenabízí. Pracujeme na opětovném spuštění.

Nabídka již sice není aktuální, ale můžete vyzkoušet podobný obchod Rentalcars.com .

Získejte část peněz z nákupu zpět pokaždé, když nakoupíte v některém z 910 obchodů

Připojte se Připojte se ještě dnes. Registrace je jednoduchá a zdarma.

Nakupte Klikněte na odkaz, přejděte do obchodu a nakupte.

Získejte peníze Od obchodu dostaneme zprávu o vašem nákupu a vyplatíme vám odměnu.

Chci začít hned teď

Více o INFOBUS

Vše po ruce s mobilní aplikací

Dnes je samozřejmostí mít vše v mobilním telefonu, a INFOBUS proto vytvořil aplikaci pro chytré telefony. Nemusíte s sebou mít spoustu papírů, a navíc ochráníte planetu. V aplikaci můžete rezervovat a kupovat jízdenky pomocí pár kliknutí z pohodlí domova, prohlížet jízdní řády, mít jízdenky vždy u sebe a automaticky sbírat bonusové body.

Kam všude se můžete s INFOBUS podívat?

Autobusem, vlakem či letadlem se díky INFOBUSu přepravíte do většiny zemí Evropské unie, ať už na západě, severu nebo jihu Evropy. INFOBUS je však skvělá volba v případě, že chcete jet do jižních či východních států, které v EU nejsou, například Rusko, Arménie, Gruzie, Srbska nebo Albánie.

Jak nakoupit na INFOBUS

 1. Vyberte si měnu a jazyk stránky - vpravo nahoře na hlavní stránce si kliknutím na vlaječku nastavte preferovaný jazyk webu a vedle toho měnu, ve které se vám mají ukazovat výsledné částky.

 2. Vyplňte vyhledávač spojů - hned na hlavní stránce zadejte, odkud a kam chcete jet, kdy a případně kdy se budete chtít vrátit.

 3. Vyberte si spoj, který vám vyhovuje

 4. Autobus, vlak nebo letadlo - pokud si zvolíte vlakový či autobusový spoj, vyberte si místa (a tím i počet cestujících). Pokud letadlo, budete přesměrováni na web prodejce letenek.

 5. Vyplňte nezbytné údaje - někde bude stačit jméno, telefon a e-mail, do některých zemí si připravte i nějaký doklad totožnosti.

 6. Zvolte měnu, kterou chcete za cestu zaplatit, a metodu platby (viz níže).

 7. Šťastnou cestu - lístky byste měli mít v e-mailu, můžete začít balit!

Jak ušetřit na INFOBUS

Nejenže INFOBUS nabízí výhodné jízdenky na autobus a na vlak, letenky, bonusový program a mobilní aplikaci, se kterou máte ke všemu přístup, ale navíc můžete ještě ušetřit. A to díky službě cashback na Plné Peněžence. Stačí přejít z našeho webu přímo na INFOBUS a získáte na váš účet zpět až 3,85 % z každého nákupu jízdenek.

Platba

 • Kartou online - zaplaťte okamžitě přes moderní a bezpečnou internetovou platební bránu GP webpay, podporuje platební karty Visa i MasterCard.

 • PayPal - rychlý a bezpečný způsob platby, to je populární internetový platební systém PayPal. Stačí se přihlásit ke svému účtu, nebo si ho vytvořit.

Recenze na INFOBUS

 • Alex dává za bezproblémový nákup 5 hvězdiček:

„Několikrát jsem si tam koupil lístky na autobus a vlak. Nebyly žádné problémy.“

 • Petr dává za skvělé služby 5 hvězdiček:

„Super organizace, vše zařídí.“

 • Jana dává za cestu 5 hvězdiček:

„Cestování autobusem bylo naprosto bezproblémové a velmi příjemné!“

Nevybrali jste si na INFOBUS?

Podívejte se na další společnosti z kategorie “Cestování” jako světový srovnávač letenek s českými kořeny Kiwi.com, vyhledávač levného ubytování Booking.com nebopopulární cestovní kancelář FiroTour.cz.

Přihlásit se

Zde se můžete přihlásit pomocí svých přihlašovacích údajů

Zapomněli jste heslo?
nebo Přihlásit se přes Facebook Přihlásit se přes Google

Registrovat se

A získat z každého nákupu až 25 % zpět

(i) Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat