2 % zpět z nákupu Nakoupit s cashbackem

O bag.cz - kabelky a tašky

Jedna nikdy nestačí - kabelka! Najděte tu vysněnou pouze jedním klikem. Italská značka O bag nabízí různé barevné kombinace kabelek podle nálady, ročního období nebo oblečení.

Získejte část peněz z nákupu zpět pokaždé, když nakoupíte v některém z 465 obchodů

Připojte se Připojte se ještě dnes. Registrace je jednoduchá a zdarma.

Nakupte Klikněte na odkaz, přejděte do obchodu a nakupte.

Získejte peníze Od obchodu dostaneme zprávu o vašem nákupu a vyplatíme vám odměnu.

Chci začít hned teď

Více o O bag.cz

Obag.cz je obchod s italskou značkou.. První obchod O bag byl otevřen v roce 2011 v Benátkach. Značka O bag vznikla v roce 2009 a první produkt byl představen na milánské Mezinárodní výstavě. Písmenko "O" v názvě produktu ponechali tvůrci z prvního výrobku, který vytvořili. Byly to totiž hodinky, které mají v anglickém názvu slova "O" clock. "O" identifikuje všechny produkty z kolekce nejen kabelek O bag.

O bag byl vyprodukován v 50 zemích jako následník hodinek a pouzdra na hodinky - oPocket. Následovala řada kabelek O bag, které mají jedinečný styl a tvoří velmi oblíbenou součást dámských šatníků. Jednoduchost a zároveň elegance přidávají výrobku nezaměnitelný "šmrnc". Samotný model O bag vznikl v roce 2012 a byl vyprodukován z kaučukové pěny v 20 různých barevných provedeních, které vycházely převážně z kolekce hodinek.

Vnitřek tašky O bag je vyměnitelný a proto si podle vlastního gusta můžete nakombinovat to, co vás barevně nejvíce osloví. Kabelku O bag si můžete složit tak, jak chcete. O bag je rozdělena na tělo, ramínka a látkový vnitřek. Produktová řada kabelek O bag nabízí mnoho barevných provedení, a proto perfektně zapadne do vašeho osobitého stylu. Řemínky jsou vyprodukované buď z koženky, nebo lana, které má jedinečný "námořnický styl", v mnoha barvách. Výběr je jen na vás.

Kabelka O bag je vyráběna ve dvou velikostech: O bag STANDARD a O bag MINI. V originálním e-shopu Obag.cz najdete nejen kabelky, ale i hodinky O' Clock od tvůrců kolekce O bag. Rovněž i náramky oBracelet, které si můžete doplnit k outfitu jako stylový doplněk pasující například k vaší nové kabelce O bag.

E-shop Obag.cz je rozdělen na tyto kategorie produktů:

  • O bag - kabelky ve velikostech STANDART a MINI
  • O clock - hodinky
  • O bracelet - náramky Slim a Big
  • O brush -  kabelky vyrobené ze semiše
  • O pocket - malé kabelky na rameno s magnetickým uzávěrem

Kabelka O bag, by neměla chybět žádné z nás. Při možnosti sestavení si modelu podle vlastních představ tvoří O bag jedinečný módní doplněk a potěší náruč každé z nás. Nedokážete si poradit, jaký dárek koupit své drahé polovičce, ať už na narozeniny, nebo jako Valentýnské překvapení? Podívejte se na naše tipy a pořiďte například kabelku O bag. Určitě se nesetkáte s kritikou, právě naopak.

Nabídka obchodu

  • Peníze zpět z nákupu
    2 %

Přihlásit se

Zde se můžete přihlásit pomocí svých přihlašovacích údajů

Zapomněli jste heslo?
nebo Přihlásit se přes Facebook Přihlásit se přes Google

Registrovat se

A získat z každého nákupu až 25 % zpět

* Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat