Delmas logo

Delmas – široký výběr značkových kufrů, kabelek a tašek

Nejde jen o to, co s sebou nosíte, ale také v čem to nosíte. Noste své věci v praktických a stylových zavazadlech od Delmas!

Více o Delmas

Peníze zpět z nákupu

2 %

Recenze a články

O Delmas

Připojte se k tisícům spokojených zákazníků, vyberte si na Delmas kvalitní a trendy kabelku, tašku či kufr a cestujte stylově do práce, na túru, na ples i dovolenou!

V nabídce najdete kvalitní zboží od českých i světových značek, příkladem mohou být The Bridge, Tony Perotti nebo Braun Büffel. Popularitu firmy Delmas zrcadlí i přesun prodejny na exkluzivní adresu ve Vodičkově ulici v Praze.  

Co vše seženu na Delmas.cz

Nabídka e-shopu Delmas je opravdu rozmanitá. Hlavní roli zde samozřejmě hrají cestovní zavazadla jako jsou kufry a tašky nejrůznějších velikostí a typů.Není zde ovšem problém zakoupit i menší zavazadla a doplňky. Na webu se snadno zorientujete podle kategorií, v každé z nich najdete i podkategorie pro opravdu rychlé a efektivní vyhledávání. Na Delmas.cz nebude ani vybírání dárku žadný oříšek. Stavte se na prodejně nebo se ozvěte na zákaznickou linku, kde vám rádi poradí. A co zde tedy lidé nejčastěji nakupují?

  • Cestovní kufry a tašky - jejich sady, dětská zavazadla a kosmetické tašky
  • Kabelky - do ruky, přes rameno, crossbody, shopper, psaníčka i tašky na notebooky
  • Pánské tašky - přes rameno, kufříky, aktovky, ledvinky
  • Peněženky - dámské, pánské, pouzdra na doklady, karty a vizitky
  • Batohy - dámské, pánské, školní a sportovní
  • Doplňky - opasky, šátky, rukavice, pouzdra a obaly

Zkuste magazín Delmas 

Baví vás cestování a móda? Chcete se něco víc dozvědět o populárních značkách výrobků z internetového obchodu Delmas? Začtěte se do magazínu Delmas. Nabízí vám užitečné návody. Jedním příkladem za všechny je článek “Ztráta kufru na letišti”, ve kterém se dozvíte, jak celou situaci zvládnout a nenechat se jí pohltit. Dále zajímavé články o populárních značkách, výsledky dTestů nebo soutěže.

Jak mohu na Delmas.cz ušetřit?

Rozhodně s cashbackem od Plné Peněženky, díky kterému získáte z každého nákupu u Delmas 2 % zpět. Stačí, když použije odkaz na e-shop Delmas.cz ze stránek Plné Peněženky. Poté vybírejte a objednávejte tak, jak jste zvyklí. Po zaplacení vám na účet Plné Peněženky přistane odměna v odpovídající výši.

Nevybrali jste si?

Zkuste jiný ze zapojených e-shopů na Plné Peněžence. V kategorii „Kabelky, tašky, batohy“ najdete například e-shop s batohy pro děti a dospělé Topgal.cz, sportovní batohy a krosny v e-shopu outdoorového obchodu Hanibal.cz.

Nejoblíběnější obchody z kategorie Móda a doplňky

Jak PlnáPeněženka přesně funguje?

Registrace

Zdarma se zaregistrujte

U nás neplatíte žádné poplatky

Vyhledání obchodu

Vyhledejte si obchod

Na Plné Peněžence
jich máme přes 1200

Proklik na e‑shop

Proklikněte se na e‑shop

Tam nakupujte, jak jste zvyklí
a můžete využít i akčních nabídek

Získání cashbacku

Získejte cashback

Schválenou odměnu si můžete nechat hned vyplatit