0,5 % zpět z nákupu Nakoupit s cashbackem

DELMAS - široký výběr značkových kufrů, kabelek a tašek

Společnost Delmas se řadí mezi vyhledávané značky s poměrně dlouhou tradicí na českém trhu. Od roku 1991 pomáhá svým zákazníkům při výběru kabelek, tašek a kufrů dle jejich přání a požadavků. V nabídce najdete kvalitní zboží od českých i světových značek, příkladem mohou být The Bridge, Tony Perotti nebo Braun Büffel. Popularitu firmy Delmas zrcadlí i přesun prodejny na exkluzivní adresu ve Vodičkově ulici v Praze.  

Získejte část peněz z nákupu zpět pokaždé, když nakoupíte v některém z 747 obchodů

Připojte se Připojte se ještě dnes. Registrace je jednoduchá a zdarma.

Nakupte Klikněte na odkaz, přejděte do obchodu a nakupte.

Získejte peníze Od obchodu dostaneme zprávu o vašem nákupu a vyplatíme vám odměnu.

Chci začít hned teď

Více o DELMAS

Co vše seženu na Delmas.cz

Nabídka e-shopu Delmas je opravdu rozmanitá. Hlavní roli zde samozřejmě hrají cestovní zavazadla jako jsou kufry a tašky nejrůznějších velikostí a typů.Není zde ovšem problém zakoupit i menší zavazadla a doplňky. Na webu se snadno zorientujete podle kategorií, v každé z nich najdete i podkategorie pro opravdu rychlé a efektivní vyhledávání. Na Delmas.cz nebude ani vybírání dárku žadný oříšek. Stavte se na prodejně nebo se ozvěte na zákaznickou linku, kde vám rádi poradí. A co zde tedy lidé nejčastěji nakupují?

  • Cestovní kufry a tašky - jejich sady, dětská zavazadla a kosmetické tašky

  • Kabelky - do ruky, přes rameno, crossbody, shopper, psaníčka i tašky na notebooky

  • Pánské tašky - přes rameno, kufříky, aktovky, ledvinky

  • Peněženky - dámské, pánské, pouzdra na doklady, karty a vizitky

  • Batohy - dámské, pánské, školní a sportovní

  • Doplňky - opasky, šátky, rukavice, pouzdra a obaly

Prodejny Delmas

Nevyhovuje vám nakupovat online a nevidět objednávané zboží naživo? Navštivte jednu z prodejen Delmas, kde vám navíc ochotné prodavačky pomohou s výběrem. Nedostatkem zajisté je, že pobočky se nachází pouze v Praze ve Vodičkově a na Chodově. Třeba se ovšem postupem času objeví i v jiných městech ČR. A kde je tedy aktuálně přesně najdete?

Vrácení a reklamace

Koupili jste zboží, které vám z jakéhokoliv důvodu nevyhovuje? Není problém. Do 14 dnů od převzetí ho můžete bez udání důvodu vrátit. Podmínkou je, že zboží zašlete nepoškozené, včetně původních visaček spolu s vyplněným formulářem na vrácení a kopií dokladu na adresu provozovny Delmas, Vodičkova 36, 110 00 Praha 1. Vrácení samozřejmě vyřídíte i osobně na jedné z pražských prodejen.

Stejně postupujte i v případě reklamace. Na reklamaci zboží máte 24 měsíců záruční doby, u některých výrobků (kufry Samsonite, RIMOWA) dokonce 5-10 let. Nelze reklamovat vady způsobené nešetrným zacházením nebo mechanickým poškozením.

Navštivte blog Delmas 

Baví vás cestování a móda? Chcete se něco víc dozvědět o populárních značkách výrobků z internetového obchodu Delmas? Přečtěte si jejich blog. Nabízí vám užitečné návody. Jedním příkladem za všechny je článek “Ztráta kufru na letišti”, ve kterém se dozvíte, jak celou situaci zvládnout a nenechat se jí pohltit. Dále zajímavé články o populárních značkách, výsledky dTestů nebo soutěže.

 

Nabídka obchodu

  • Peníze zpět z nákupu
    0,5 %

Přihlásit se

Zde se můžete přihlásit pomocí svých přihlašovacích údajů

Zapomněli jste heslo?
nebo Přihlásit se přes Facebook Přihlásit se přes Google

Registrovat se

A získat z každého nákupu až 25 % zpět

(i) Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat