Recenze kožené kabelky aneb parťák pro každou příležitost

Která dáma se někdy ráda neponoří do světa módy a neužije si svou chvilku pozornosti v nových botách, šatech nebo s novou kabelkou? Čím jsme ale starší, tím více oceníme stylové kousky, které jsou kvalitní a můžeme je nosit ke všemu. Jak v různých situacích uspěla kabelka české značky Sněžka Náchod pro vás testovala kolegyně Nina.

16. 4. 2022 Nina B.
Recenze Delmas: kožené psaníčko

Celkové hodnocení

Počet hvězdiček: 5,0 / 5

Jako každá žena i já miluji nakupování a módu – jsem to, čemu se v dnešní době říká „shopaholic“. Pokud vidím za výlohou pěknou kabelku, většinou to netrvá ani pět minut a je má. Recenze Delmas: crossbody kabelka Sněžka NáchodNakupování je prostě mojí velkou vášní. Nejraději nakupuji boty a již zmíněné kabelky. Když jsem proto dostala nabídku recenzovat produkty e-shopu Delmas, neváhala jsem ani minutu a s radostí jsem ji přijala.

Výhodou této recenze bylo, že si mohu vybrat jakýkoliv produkt. Nadšeně jsem tedy vyhledala stránky obchodu a ocitla jsem se v kabelkovém nebi. Objevila jsem neskutečný výběr kabelek různých tvarů, velikostí a barev a moje mise vybrat si tu pravou tedy mohla začít. Měla jsem několik favoritů, ale nakonec jsem se zamilovala do malého koženého psaníčka české značky Sněžka Náchod. 

Více rolí jedné kabelky

Na kabelku jsem se moc těšila, protože se jedná o opravdu luxusní, ručně šitý kousek, který se ale dá nosit jak do divadla, tak třeba na výlet do přírody. Rozhodla jsem se tedy, že ho podrobím zkoušce v různých situacích, abych zjistila, jestli si ho opravdu můžu vzít při každé příležitosti.

Kabelka + „malé černé“

Kabelka dorazila akorát včas, abych ji mohla vyzkoušet při formální příležitosti – v den, kdy Recenze Delmas: crossbody kabelka Sněžka Náchodmi ji doručili jsme totiž měli naplánované divadelní představení. Perfektní bylo, že samotná kabelka byla velmi výrazným prvkem mého outfitu. Mohla jsem tak jít v jednoduchých černých šatech, a přesto jsem nezapadla v davu.

Do kabelky jsem sice snadno schovala telefon a klíče, problém pro mě ovšem nastal s peněženkou. Jako každá správná ženská vlastním spoustu karet a nosím horu „drobáků“, a tak mám peněženku poměrně objemnou. Ta se ovšem do kabelky nevešla, a to hlavně pro svou tloušťku, nikoliv délku. Takový problém jsem vyřešila malou náhradní plátěnou peněženkou, kam jsem uložila jen nezbytnosti, jako je platební karta atd. I přes tento drobný nedostatek jsem si ale užívala, kolik vítané pozornosti kabelka poutala a jak krásně doplňovala můj formální vzhled.

Kabelka + „kecky“

Když jsem kabelku otestovala jako formální a elegantní doplněk, chtěla jsem zjistit, zda by posloužila i při neformální akci. Samozřejmě jsem musela brát v potaz její velikost, a tak jsem nepočítala s tím, že se do ní „zabalím“ na celodenní výlet. Jako zkušební akci jsem tedy vybrala pouť, kam jsem se s rodinou vydali o víkendu.

Protože miluji adrenalin a rychlou jízdu, ráda obcházím ty nejdivočejší atrakce, a nemůžu tak s sebou nosit objemné kabelky či batohy. Moje červená kabelka však pro tuto akci měla ideální rozměry. Sice jsem opět musela vytáhnout náhradní mini peněženku, ve všech ostatních aspektech mě ale nezklamala. Naprosto skvěle se hodí i k džínům a kožené bundě, díky pevnému odnímatelnému popruhu jsem se nebála, že mi kabelka uletí, a perfektní zpracování zajistilo, že se neočekávaně neotevírala.

Hodnocení

Z kabelky jsem opravdu nadšená. Miluji módní kousky, které se dají vzít opravdu k čemukoliv. Kabelka je navíc vážně kvalitně zpracovaná, a tak mi jistě hodně dlouho vydrží. Pokud počítáte s tím, že je to velikostně spíše psaníčko, a tak do něj nenacpete mobil, peněženku, klíče, kapesníky, bonbony, make-up a další propriety, které normálně nosíte v kabelce, rozhodně stojí za vyzkoušení.

Dámská kožená crossbody kabelka Sněžka Náchod

Dámská kožená crossbody kabelka 5058 červená

  • Materiál: kůže
  • Rozměr: 26 x 17 x 5 cm
  • Hmotnost: 0,45 kg
  • Záruka: 24 měsíců
  • Velikost: S
  • Maximální délka popruhu: 110 cm

3 090,00 Kč

Nakup s cashbackem

Celkové hodnocení

  • Kvalitní zpracování
  • Nadčasový design
  • Odnímatelný popruh
  • Obsáhne pouze telefon a klíče

Počet hvězdiček: 5,0 / 5

Nakup s cashbackem

Nina B.

Autor Nina B.

Nina je rodačka z Budějc, tedy těch jihočeských, a pro náš tým je nepostradatelným členem. Dokáže s e-shopy a úsměvem na rtech dohodnout první poslední, díky čemuž míváme skvělé akce a slevy. Má taky velké srdce, kromě své rodiny svůj příbytek sdílí ještě se dvěma psy a dvěma kočkami. Všechna domácí zvířata si vzala z útulku, za což jí patří velký dík. Je zapřísáhlou vegetariánkou, takže víme, že nemá smysl jí k pohoštění nabízet třeba jelítko a jitrničku, ale naopak si s radostí dá, některými z nás nenáviděnou, dušenou mrkev.

Delmas logo

O Delmas

Na e-shopu Delmas se starají o to, abyste si v každé situaci měli kam dát své osobní věci. Prodávají značkové kabelky, pánské tašky, cestovní kufry, peněženky, batohy, ale i doplňky, jako jsou opasky, šátky nebo rukavice. Nakoupíte zde značky jako Vuch, Vans, Gerry Weber nebo the North Face.

Podobné články