Jak mohu získat odměnu?

Portál PlnaPenezenka.cz umožňuje registrovaným uživatelům získat až 25 % peněz zpět z ceny nákupů v 651 partnerských internetových obchodech.

A co musím udělat pro získání odměny za nákup v obchodě NaZuby.cz?

  1. Prokliknout se přes tlačítko "Přejít a získat cashback" z PlnaPenezenka.cz na web NaZuby.cz
  2. Po prokliku na web provést objednávku
  3. A do 24 hodin očekávat odměnu za nákup na svém účtu u PlnaPenezenka.cz!
  4. Odměnu Vám po žádosti ZDARMA zašleme na Váš bankovní účet
Zaregistrovat se a získat odměnu

Pokud si stále nejste jisti, jak získat peníze zpět, více informací naleznete na stránce Jak to funguje. Nebo nás kontaktujte a my Vám rádi poradíme!

Nabídka obchodu NaZuby.cz

Peníze zpět z nákupu
2,5 %
Přejít do obchodu
Elektrické přístroje
1,5 %
Přejít do obchodu
Ostatní zboží
2,5 %
Přejít do obchodu

Popis obchodu

Vyplatíme vám zpět 2,5 % cashback z každého nákupu

NaZuby.cz je největší internetový obchod se širokou nabídkou produktů z oblasti ústní hygieny - klasické zubní kartáčky, elektrické kartáčky a vyměnitelné náhradní hlavice, mezizubní kartáčky, zubní nitě, párátka, běžné ústní vody, dětské ústní vody, léčivé zubní vody, bělící ústní vody, bělící sady, bělící zubní pasty, klasické zubní pasty, dětské zubní pasty, ústní sprchy (ústní sprcha neboli ústní irigátor je přístroj nahrazující zubní nit. Pomocí tlaku vody dokáže vyčistit interdentální prostory a zároveň masírovat dáseň pro její lepší prokrvení. Dentální specialisté doporučují pravidelné používání právě ústních sprch) a ústní centra (ústní centra od firmy Oral-B jsou kombinací elektrického kartáčku a ústní sprchy, což jsou základní produkty pro udržení zdravé ústní dutiny moderního člověka.). Nabízí přes 500 produktů skladem od značek Curaprox, Listerine, Opalescence, Oral B , Philips a další. Pro detailní a kvalitní péči o umělý chlup nebo rovnátka či protézy navštivte sekci “Péče o umělý chlup”, kde zakoupíte jak fixační přípravky, tak i čistící přípravky, kartáčky a nádoby na uložení.

Kromě kvalitních výrobků naleznete na webu NaZuby.cz také zajímavé tematické odborné články o Zubech a Zubní hygieně. Například se dozvíte, zda je škrabka na zuby vhodnou dentální pomůckou či nikoli. Máte nějaký problém týkající se zubů či zubní hygieny? Navštivte tedy Zubní poradnu, kde odborníci zodpoví Vaše dotazy.

Doprava objednávky nad 1000 Kč je zdarma a dokonce můžete zjistit stav objednávky přímo stránkách e-shopu! Při objednávce do 15:00 hodin expeduje obchod ještě tentýž den. 99% spokojených zákazníků by e-shop doporučilo! Na stránkách je také možné přihlásit se k odběru newsletterů a mít tak všechny akce, novinky a slevy jako první.

Podmínky nákupu s Cashbackem pro NaZuby.cz si přečtěte zde.

Doporučené obchody

Přihlásit se

Zde se můžete přihlásit pomocí svých přihlašovacích údajů

Zapomněli jste heslo?
nebo Přihlásit se přes Facebook Přihlásit se přes Google

Registrovat se

A získat z každého nákupu až 25 % zpět

* Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat