MentisLab logo

MentisLab.cz – přírodní doplňky stravy

MentisLab.cz je osvědčeným prodejcem a výrobcem přírodních stimulantů, která vám pomohou jak s fyzickými, tak s psychickými neduhy.

Více o MentisLab

Peníze zpět z nákupu

3,8 - 15 %

CBD&CBG produkty

15 %

Four Sigmatic, NaturLabs

3,8 %

Ostatní produkty

11,3 %

Recenze a články

O MentisLab

Vyznáváte alternativní medicínu? Vzkoušejte produkty z MentisLab.cz a nechte si pomoci přírodními bylinnými například při redukci stresu či únavy. Nakupujte noorotropika, medicinální houby a spoustu dalšího.

Mentis Lab je český start-up přinášející na trh unikátní řadu přírodních nootropik, někdy také označovaných jako chytré drogy. Jedná se o prémiové a pečlivě vyladěné směsi z tradičních i exotických rostlin bojující proti negativním důsledkům současné moderní doby. Pomáhají rychle doplnit energii a zlepšit koncentraci, dlouhodobě podporují vitalitu, účinně odbourávají stres nebo eliminují trému. Jeden ze zakladatelů Mentis Lab trpí intolerancí na kofein, proto se už na škole začal zajímat o alternativu, která by ho nabudila a přitom byla šetrná k jeho tělu. Nakonec se inspiroval přírodními nootropiky v zahraničí (zejména USA a Velké Británii), následně se rozhodl vyrábět podobně špičkové produkty přímo v České republice. V roce 2017, po roce intenzivního vývoje, Mentis Lab svými produkty rozšířil českému zákazníkovi obzor v oblasti zlepšení fyzické kondice a lidské psychiky. Všechny produkty Mentis Lab jsou vyráběny ve společnosti s certifikátem správné výrobní praxe a jsou zcela nenávykové. Firma Mentis Lab dbá na kvalitu použitých ingrediencí, aby zajistila prvotřídní úroveň svých produktů.

Nejoblíběnější obchody z kategorie Zdraví a jídlo

Jak PlnáPeněženka přesně funguje?

Registrace

Zdarma se zaregistrujte

U nás neplatíte žádné poplatky

Vyhledání obchodu

Vyhledejte si obchod

Na Plné Peněžence
jich máme přes 1200

Proklik na e‑shop

Proklikněte se na e‑shop

Tam nakupujte, jak jste zvyklí
a můžete využít i akčních nabídek

Získání cashbacku

Získejte cashback

Schválenou odměnu si můžete nechat hned vyplatit