Právě zde nakupuje 25 uživatelů

mBank.cz

mBank nabízí bankovní služby bez zbytečných poplatků na českém trhu.

Peněžní bonus 250 Kč zpět z Vašeho nákupu

Jak mohu získat odměnu?

Portál PlnaPenezenka.cz umožňuje registrovaným uživatelům získat až 25 % peněz zpět z ceny nákupů v 615 partnerských internetových obchodech.

A co musím udělat pro získání odměny za nákup v obchodě mBank.cz?

  1. Prokliknout se přes tlačítko "Přejít a získat cashback" z PlnaPenezenka.cz na web mBank.cz
  2. Po prokliku na web provést objednávku
  3. A do 24 hodin očekávat odměnu za nákup na svém účtu u PlnaPenezenka.cz!
  4. Odměnu Vám po žádosti ZDARMA zašleme na Váš bankovní účet
Zaregistrovat se a získat odměnu

Pokud si stále nejste jisti, jak získat peníze zpět, více informací naleznete na stránce Jak to funguje. Nebo nás kontaktujte a my Vám rádi poradíme!

1400+ nákupů
600+ uživatelů vyzkoušelo
142 Kč průměrný cashback
1 den doba registrace transakce
42 dnů průměrná doba schválení

Popis obchodu

Zobrazit více

Vyplatíme Vám zpět až 250 Kč cashback za založení nového mKonta!

Internetová banka mBank přišla u nás jako první se samoobslužným modelem, ve kterém si klienti své účty obsluhují pomocí mobilního a internetového bankovnictví. Bankovní služby, které klienti využívají nejvíce jsou zcela zdarma. Tato banka má rovněž kamenné pobočky, které však slouží především jako místo pro sjednání hypotéky nebo poradenské centrum. mBank.cz si zakládá na přátelském inovativním přístupu, flexibilitě a atraktivních cenách. Pro bankovní operace lze využít i speciální aplikaci pro mobilní telefony. K nejvyužívanějším produktům patří běžný účet bez poplatků.

Jaké účty si v mBank lze zřídit? Běžné i spořicí. Nejžádanější je běžný účet zvaný mKonto, který je bez zbytečných poplatků a řadou platebních karet k dispozici. Zdarma je vedení účtu, trvalé příkazy a inkasa, příchozí a odchozí platby v ČR a 3 výběry měsíčně z jakéhokoliv bankomatu v ČR. Výběry v zahraničí jsou zdarma nad 2 500 Kč. mKonto lze založit online z pohodlí domova, smlouva je doručena kurýrem. Další variantou je založení účtu na jednom z obchodních míst. Účet je k dispozici 24 hodin denně a 7dní v týdnu prostřednictvím internetového bankovnictví. Díky e-mailu a SMS zprávám máte o pohybu na účtu dokonalý přehled. Na jedno rodné číslo lze otevřít pouze jedno mKonto, ale je možné jeho sdílení, pokud je druhá osoba označena jako spolumajitel nebo disponent. Vedení platebních karet je zdarma pro aktivní zákazníky za stanovených podmínek. Účet lze sjednat i bez karty. K dalším produktům patří mKonto Business pro podnikatele, spořicí účty eMax a eMax Plus, mSpoření a mVklad, výhodná nabídka půjček, hypoték a pojištění.

Internetová banka mBank funguje v České republice od roku 2007 a je součástí skupiny Commerzbank. Sklidila řadu ocenění a řadí se mezi přední finanční společnosti ve Střední Evropě. Finanční centra jsou klasické kamenné pobočky otevřené v pracovní dny, mKiosky jsou obchodní místa v nákupních centrech a otevřeno mívají denně. Pro kontaktování banky lze využít mLinku, klasickou poštu, e-mail, mFórum nebo sociální sítě.

Podmínky

Zobrazit více

Peněžní odměna je rozdělena na dvě samostatné odměny. Část získáte za odeslání vyplněné žádosti a druhou část pak za dokončení založení účtu. Odměna bude zaregistrována na uživatelský účet na PlnaPenezenka.cz. Nejedná se o peněžní prémii na účet banky.

Výpočet odměny: U většiny obchodů je Vaše odměna vypočítána z ceny objednávky bez DPH, dopravy, případně věrnostních kreditů, pokud je obchod nabízí. U některých obchodů pak z důvodů spolupráce pomocí zahraničních systémů může docházet k určité odchylce u hodnoty Objednávka z důvodů nutných převodů měn. Konkrétní podmínky jsou určeny partnerským e-shopem. Zároveň doporučujeme nepoužívat slevové kupony z jiných zdrojů než PlnaPenezenka.cz. Často jsou na žádost obchodu neslučitelné s jinými akcemi, tedy i s možností cashbacku od Plné Peněženky.

Úspěšnost: Dlouhodobá úspěšnost získání peněz zpět dosahuje 98 %.
Většina nákupů je v pořádku zaznamenána. V ojedinělých případech může dojít ke ztrátě spojení na straně obchodu nebo internetového prohlížeče a uskutečněný nákup se nepropojí s účtem na PlnaPenezenka.cz. Pokud dojde ke komplikaci, můžete podat reklamaci formou žádosti o ověření - učiníme maximum pro vaši spokojenost.

Odměnu je možné získat pouze v případě, kdy je přesměrování z našeho portálu v pořádku dokončeno a jste převedeni na stránky obchodu. V případě, že dojde k chybě a přesměrování je ukončeno předčasně či na stránce, která neodpovídá stránkám obchodu, není možné odměnu za následně provedenou objednávku získat ani v rámci reklamace. Pokud problém s přesměrováním zaznamenáte, kontaktujte naši zákaznickou podporu. V případě přesměrování do vlastní aplikace obchodu nemůžeme správné získání odměny garantovat.

Doporučené obchody

Přihlásit se

Zde se můžete přihlásit pomocí svých přihlašovacích údajů

Zapomněli jste heslo?
nebo Přihlásit se přes Facebook Přihlásit se přes Google

Registrovat se

A získat z každého nákupu až 25 % zpět

nebo Přihlásit se přes Facebook Přihlásit se přes Google