Mastichashop.cz logo

Mastichashop.cz – Chioská masticha

Potíže se zažíváním nebo vysoký cholesterol vám již nemusí upírat životní radosti! Vyzkoušejte Chioskou mastichu z Mastichashop.

Více o Mastichashop.cz

Peníze zpět z nákupu

6 %

O Mastichashop.cz

Trápí vás vysoký cholesterol či zažívací potíže? Nedovolte tělu, aby vás limitovalo a vyzkoušejte produkty z Chioské mastichy, která vám uleví! Nakupte na mastichashop.cz a ciťte se zase skvěle.

Vyplatíme Vám zpět 6 % cashback z každého nákupu! Internetový obchod mastichashop je jediný autorizovaný prodejce Chioské mastichy pro Českou republiku spolupracující výhradně s Asociací pěstitelů Chioské mastichy z řeckého ostrova Chios. Díky tomu mají zákazníci jistotu, že v eshopu www.mastichashop.cz nakupují originální Chioskou mastichu, což dokazují i potřebné certifikáty. Chioská masticha je přírodní antibakteriální látka, kterou vyhledávají lidé především při potížích s vysokým cholesterolem a zažívacími potížemi jako: infekce bakterií Helicobacter pylori Crohnova choroba žaludeční a dvanáctníkové vředy průjmy bolesti břicha, žaludeční křeče, pálení žáhy, špatné trávení Nejžádanějším produktem je Masticha Active, která je kromě originální Chioské mastichy obohacena o aktivní kulturu Saccharomyces boulardii harmonizující střevní mikroflóru a zvyšující účinek terapie mastichou.

Nejoblíběnější obchody z kategorie Zdraví a jídlo

Jak PlnáPeněženka přesně funguje?

Registrace

Zdarma se zaregistrujte

U nás neplatíte žádné poplatky

Vyhledání obchodu

Vyhledejte si obchod

Na Plné Peněžence
jich máme přes 1200

Proklik na e‑shop

Proklikněte se na e‑shop

Tam nakupujte, jak jste zvyklí
a můžete využít i akčních nabídek

Získání cashbacku

Získejte cashback

Schválenou odměnu si můžete nechat hned vyplatit