E-shop aktuálně cashback nenabízí. Pracujeme na opětovném spuštění.

Lepší.TV - nová dimenze sledování televize s nahráváním

Lepší.TV nabízí nové možnosti sledování televize online. S Lepší.TV můžete sledovat živé vysílání 107 stanic (z toho 57 i ve vysokém rozlišení HD) a využívat pokročilé funkce jako nahrávání, přetáčení a zpětné zhlédnutí až 30 dnů po vysílání. Za příplatek získáte navíc i HBO. A v ceně jsou také tisíce filmů, seriálů, dokumentů a pohádek. To vše jednoduše, rychle a bez závazku. Sledujte televizi moderně.

Spolupráce s obchodem byla ukončena. Děkujeme za pochopení.

Získejte část peněz z nákupu zpět pokaždé, když nakoupíte v některém z 685 obchodů

Připojte se Připojte se ještě dnes. Registrace je jednoduchá a zdarma.

Nakupte Klikněte na odkaz, přejděte do obchodu a nakupte.

Získejte peníze Od obchodu dostaneme zprávu o vašem nákupu a vyplatíme vám odměnu.

Chci začít hned teď

Více o Lepší.TV

Doma i na cestách

Díky řadě aplikací pro chytrá zařízení můžete sledovat TV v mobilu, tabletu, na počítači, notebooku nebo na Smart TV všech značek, ať jste v České republice nebo kdekoliv v Evropské unii. Pokud dáváte přednost klasickému televizoru, pak připojte pouze Android set-top box. Lepší.TV navíc kombinuje vysokou kvalitu vysílání a menší objem dat, takže sledováním televize nebudete zahlcovat své internetové připojení či čerpat příliš mnoho dat.

Jaké stanice můžete sledovat na Lepší.TV?

 • Klasické české stanice - užívejte si populární pořady, o kterých se baví vaši sousedé i kolegové, na běžných televizních stanicích jako ČT1, Seznam.cz TV, Nova nebo Barrandov. 

 • Filmové stanice - pro všechny fanoušky nejlepších domácích i zahraničních filmů jsou tu například JOJ Cinema, Filmbox, nebo CS Film. Za příplatek získáte u Lepší.TV i kompletní nabídku stanic HBO, včetně původní tvorby.

 • Dětské stanice - zatímco tatínek s maminkou sledují poslední akční trháky, děti různých věkových kategorií si přijdou na své na dětských stanicích jako ČT :D, Nickelodeon nebo ducktv. Děti se zabaví, zasmějí a něco nového naučí.

 • Sportovní stanice - nejdůležitější sportovní události roku, nejzajímavější sportovní zápasy, aktuální události. Milovníci nejrůznějších sportů si vyberou z nabídky sportovních stanic, ať mají rádi fotbal, hokej, automobilismus, extrémní sporty, box nebo golf.

 • Dokumentární stanice - stanice pro diváky Lepší.TV, kteří se chtějí neustále učit něco nového o světě kolem sebe, o přírodě, historii, vesmíru, technice nebo paranormálních jevech. Zahrnuje například Primu Zoom a NASA TV.

 • Zpravodajské stanice - pokud chcete mít přehled o posledním vývoji doma, ve světě i v českých regionech a dostávat ty nejbystřejší analýzy, Lepší.TV má pro vás řadu kvalitních zpravodajských stanic jako ČT24 či TA3.

 • Hudební stanice - milovníci hudby a hudebních klipů všech žánrů si u Lepší.TV také  vyberou. Kromě toho můžete poslouchat 20 tisíc rádií z celého světa - vyberte si podle vašich oblíbených hudebních žánru, jazyka nebo země.

 • Zahraniční stanice - díky Lepší.TV můžete sledovat i zahraniční televizní stanice, a to nejen od našich maďarských, německých, polských a slovenských sousedů, ale i britskou BBC World News, americkou CNBC Europe nebo francouzskou France24.

Jak ušetřit na Lepší.TV?

Nejenže Lepší.TV nabízí stovky televizních stanic, pokročilé funkce a skvělé možnosti sledování za nízkou cenu, navíc můžete ještě ušetřit, a to díky službě cashback na Plné Peněžence. Stačí přejít na stránky Lepší.TV, objednat si službu a získáte 100 Kč zpět na váš účet.

Jak získat Lepší.TV?

 1. Přejděte na web Lepší.TV.

 2. Klikněte na Objednat na horním panelu.

 3. Vyberte si balíček, který vám vyhovuje - základní nabídka více než 100 stanic, nebo i celé HBO? Dále si můžete přikoupit nebo pronajmout Lepší.TV set top box pro vaši televizi, pokud vaše televize není smart TV.

 4. Zaplaťte.

 5. Užívejte si moderní sledování televize s Lepší.TV!

Platba

 • Kartou - zaplaťte okamžitě přes platební bránu GP webpay. Podporuje karty MasterCard, Maestro a Visa a dále také metodu platby Google Pay.

 • Převod na účet - zašlete peníze bezpečně na bankovní údaje, které obdržíte.

 • Zboží ihned, platím za 14 dní zaplaťte bankovním převodem, kartou online nebo hotově až 14 dnů poté, co začnete Lepší.TV používat.

 • Platba mobilem - plaťte pomocí mobilního telefonu. Cena je hrazena z telefonního účtu. U zákazníků s předplacenou kartou je cena hrazena s přednabitého kreditu, tarifní zákazníci naleznou částku ve svém měsíčním vyúčtování za telekomunikační služby.

Recenze Lepší.TV?

 • Michal si chválí nabídku a dostupnost Lepší.TV:

„Poprvé v životě sleduji televizi kdykoliv a kdekoliv a přesně to, na co mám chuť.“

 • Pepa oceňuje především funkce jako nahrávání nebo zpětné přehrávání:

„„Dříve jsem nestíhal sledovat oblíbené seriály, ale pak jsem objevil skvělou Lepší.TV. S ní už nemusím nikam spěchat a pořady si pak mohu v klidu pustit zpětně.“ 

 • Ilona nemá smart TV, ale Lepší.TV jí to vynahrazuje:

„Službu Lepší.TV nám doporučil švagr a je opravdu skvělá! Využíváme ji každý den. Zakoupili jsme si také TVBox, který využíváme nejen na sledování televize, nahrávání a dívání zpětně, ale taky jako internetový prohlížeč nebo YouTube apod. Nemáme smart TV, ale díky settopboxu máme televizi opravdu lepší než smart.“

Nevybrali jste si u Lepší.TV?

Podívejte se na další obchody v kategorii "Služby a ostatní" jako největší poskytovatel satelitního a internetového televizního vysílání v České a Slovenské republice se 100% pokrytím Skylink.cz, Mobil.cz nabízející internet zdarma a levné volání bez závazků nebo moderní způsob pojišťování DOK.

Přihlásit se

Zde se můžete přihlásit pomocí svých přihlašovacích údajů

Zapomněli jste heslo?
nebo Přihlásit se přes Facebook Přihlásit se přes Google

Registrovat se

A získat z každého nákupu až 25 % zpět

(i) Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat