Bez registrace nezískáte peníze zpět z nákupu ve výši až 15 %! Registrujte se a získejte vstupní bonus 50 Kč! »

MOBIL.cz

MOBIL.cz - internet zdarma a levné volání bez závazků

Získejte až 5 % zpět z Vašeho nákupu

Přejít a získat cashback

Jak mohu získat odměnu?

Portál PlnaPenezenka.cz umožňuje registrovaným uživatelům získat až 15 % peněz zpět z ceny nákupů ve více než 400 partnerských internetových obchodech.

A co musím udělat pro získání odměny za nákup v obchodě MOBIL.cz?

  1. Prokliknout se přes tlačítko "Přejít a získat cashback" z PlnaPenezenka.cz na web MOBIL.cz
  2. Po prokliku na web provést objednávku
  3. A do 24 hodin očekávat odměnu za nákup na svém účtu u PlnaPenezenka.cz!
  4. Odměnu Vám po žádosti ZDARMA zašleme na Váš bankovní účet
Zaregistrovat se a získat odměnu

Pokud si stále nejste jisti, jak získat peníze zpět, více informací naleznete na stránce Jak to funguje. Nebo nás kontaktujte a my Vám rádi poradíme!

26 nákupů
26 uživatelů vyzkoušelo
15 Kč průměrný cashback
do 1 dne doba registrace transakce
48 dnů průměrná doba schválení

Popis obchodu

Zobrazit více

Vyplatíme Vám zpět 5 % cashback z každého nákupu SIM karty!

SIM karta MOBIL.CZ s předplaceným kreditem 200 Kč a neomezeným internetem zdarma. Zdarma Vám bude doručena až k vám domů a hned můžete začít využívat všechny výhody MOBIL.CZ

MOBIL.CZ vám na předplacené kartě přináší internet v mobilu zcela zdarma. Nemusíte se bát žádných překvapení ani nečekaně naúčtovaných částek.

Navíc můžete volat již od 1,90 Kč za minutu do všech sítí v Česku s balíčkem Třicítka a posílat SMS jen za 1,50 Kč. To vše bez nutnosti podepisovat smlouvy a zavazovat se k pravidelným měsíčním platbám.

Podmínky

Zobrazit více

Výpočet odměny: U většiny obchodů je Vaše odměna vypočítána z ceny objednávky bez DPH, dopravy, případně věrnostních kreditů, pokud je obchod nabízí. U některých obchodů pak z důvodů spolupráce pomocí zahraničních systémů může docházet k určité odchylce u hodnoty Objednávka z důvodů nutných převodů měn. Konkrétní podmínky jsou určeny partnerským e-shopem. Zároveň doporučujeme nepoužívat slevové kupony z jiných zdrojů než PlnaPenezenka.cz. Často jsou na žádost obchodu neslučitelné s jinými akcemi, tedy i s možností cashbacku od Plné Peněženky.

Úspěšnost: Dlouhodobá úspěšnost získání peněz zpět dosahuje 98 %.
Většina nákupů je v pořádku zaznamenána. V ojedinělých případech může dojít ke ztrátě spojení na straně obchodu nebo internetového prohlížeče a uskutečněný nákup se nepropojí s účtem na PlnaPenezenka.cz. Pokud dojde ke komplikaci, můžete podat reklamaci formou žádosti o ověření - učiníme maximum pro vaši spokojenost.

Odměnu je možné získat pouze v případě, kdy je přesměrování z našeho portálu v pořádku dokončeno a jste převedeni na stránky obchodu. V případě, že dojde k chybě a přesměrování je ukončeno předčasně či na stránce, která neodpovídá stránkám obchodu, není možné odměnu za následně provedenou objednávku získat ani v rámci reklamace. Pokud problém s přesměrováním zaznamenáte, kontaktujte naši zákaznickou podporu.

Doporučené obchody