Lazenskakava.cz logo

Lazenskakava.cz – káva pro šťastná rána

Svět kávy je voňavým, pohodovým místem. Objevte ho na e-shopu Lazenskakava.cz nakupujte kávová zrna, kávovary, mlýnky či další příslušenství k přípravě kávy.

Více o Lazenskakava.cz

Peníze zpět z nákupu

až 2 %

Káva

2 %

Ostatní zboží

1,3 %

O Lazenskakava.cz

Věděli jste, že káva je ovoce? Ve skutečnosti je to pecka třešňových bobulí. Pijte tedy lahodnou kávu z Lazenskakava.cz a dopřávejte si svou denní dávku ovoce. Nechte se omámit lahodnou vůní čerstvé kávy.

Balíčky s logem Lázeňská káva, s okouzlující vůní a výběrovou kávou uvnitř, která je pražená „na míru“ našim zákazníkům, denně posíláme do domácností, kaváren, restaurací a hotelů už od roku 2017. Pečlivě vybíráme svoje dodavatele a farmáře, od kterých nakupujeme ty nejkvalitnější kávová zrnka. Kávu pražíme s láskou a péčí.

Také se staráme o další s kávou spojené potřeby našich zákazníků a nabízíme jim na našem e-shopu široké portfolio pomůcek pro přípravu kávy a kávovarů. Spolu s praženou kávou si tak u nás mohou zákazníci koupit mlýnek, váhu, konvici, filtry do kávovarů, prostředky pro péči o pomůcky na přípravu kávy a mnoho dalšího, co je k přípravě kávy potřebné.

Nejoblíběnější obchody z kategorie Zdraví a jídlo

Jak PlnáPeněženka přesně funguje?

Registrace

Zdarma se zaregistrujte

U nás neplatíte žádné poplatky

Vyhledání obchodu

Vyhledejte si obchod

Na Plné Peněžence
jich máme přes 1200

Proklik na e‑shop

Proklikněte se na e‑shop

Tam nakupujte, jak jste zvyklí
a můžete využít i akčních nabídek

Získání cashbacku

Získejte cashback

Schválenou odměnu si můžete nechat hned vyplatit