iHerb.com logo

iHerb.com – doplňky stravy

Máte blízko k přírodě a chcete se v souladu s ní i stravovat? Na iHerb.cz se zásobte přírodními doplňky stravy a dalšími produkty!

Více o iHerb.com

Peníze zpět z nákupu

2 %

O iHerb.com

Žijte s iHerb.com z darů přírody a vyberte si z široké nabídky doplňků stravy na podporu zdraví i pro sportovce či děti, dekorativní kosmetiky i produktů pro osobní hygienu! Žijte zdravě a bez chemie.

E-shop iHerb působí po celém světě a nabízí širokou škálu značkových přírodních produktů. Mezi doplňky stravy tak najdete například kokosový olej, kolagen v kapslích, multivitamíny, probiotika, prášek z rostliny maca, z rostlinné říše dále aloe vera, goji, psyllium, ginkgo biloba a mnoho dalšího.

V nabídce najdete též produkty pro osobní hygienu, dekorativní kosmetiku. Pro sportovce je zde řada proteinů, gainerů, tyčinek apod.

V e-shopu seženete i produkty vhodné pro děti a zvířata a také pro útulný domov.

Jak nákupem na iHerb.com ušetřit?

Rozhodně s cashbackem od Plné Peněženky, kdy vám z každého nákupu vrátíme 2 % zpět. Jak? Stačí, když použijete odkaz na e-shop iHerb.com ze stránek Plné Peněženky a poté vyberete a objednáte tak, jak jste v online prostředí zvyklí. Následně vám na účtě u Plné Peněženky přistane příslušná částka z nákupu.

Nakonec jste si nevybrali?

Chápeme, jestli ale pořád hledáte, nepřehlédněte nabídku e-shopů z kategorie přírodní kosmetiky na stránkách Plné Peněženky. Kosmetiku na bázi rostlin nabízí i e-shop prodejce YvesRocher.cz, vitamíny, antioxidanty a další doplňky stravy najdete také v online lékárně Pilulka.cz.

Nejoblíběnější obchody z kategorie Kosmetika a parfémy

Jak PlnáPeněženka přesně funguje?

Registrace

Zdarma se zaregistrujte

U nás neplatíte žádné poplatky

Vyhledání obchodu

Vyhledejte si obchod

Na Plné Peněžence
jich máme přes 1200

Proklik na e‑shop

Proklikněte se na e‑shop

Tam nakupujte, jak jste zvyklí
a můžete využít i akčních nabídek

Získání cashbacku

Získejte cashback

Schválenou odměnu si můžete nechat hned vyplatit