Wedos.cz logo

Wedos.cz – nejoblíbenější webhosting v ČR

Nevíte, kam se svými webovkami? Potřebujete vlastní doménu, cloudové úložiště nebo datacentrum? Pak je Wedos.cz přesně pro vás!

Více o Wedos.cz

Wedos.cz logo

Z každého nákupu 3,8 - 37,5 % Detailní výše cashbacku

Peníze zpět z nákupu

3,8 - 37,5 %

Wedos doména .biz, .com, .cz, .eu, .info, .name, .net, .org, .pl, .sk

3,8 %

Wedos webhosting NoLimit

37,5 %

Wedos virtuální servery, WMS, WEDOS Disk a dedikované servery.

18,8 %

Wedos Website

37,5 %

Wedos CD a Wedos cloud

18,8 %

O Wedos.cz

Nepřehlédněte jednoho z nejoblíbenějších a nejprodávanějších poskytovatelů prostoru pro vaše webové stránky v České republice, Wedos.cz a staňte se jedním z jeho spokojených zákazníků!

Wedos.cz patří mezi neojblíbenější a nejprodávanější poskytovatele prostoru pro vaše webové stránky v České republice. Také se může pyšnit titulem nejrychleji rostoucího registrátora .cz domén v ČR. Nabízí online služby registrátora domén, webhosting, serverhosting, diskové uložiště WEDOS Disk, cloudové datacentrum WEDOS Cloud, cloudové uložiště WEDOS Cloud Disk nebo editor webových stránek WEDOS WebSite.

Nakupujte online služby s největší rychlostí a spolehlivostí

Jejich sdílený hosting NoLimit je od roku 2011 nejprodávanějším webhostingem v ČR, je 100% na SSD discích, podporuje rychlou instalaci open source aplikací (WordPress, Joomla, Drupal a další), má neomezený prostor na disku, neomezené množství přenášených dat, dostupnost 99,99%, neomezený počet subdomén, MySQL databází nebo e-mailových schránek. Všechny hostingové služby jsou zabezpečené ochranou proti DDoS útokům a IDS / IPS ochranou. Můžete se také spolehnout na ten nejmodernější hardware s vysokým výkonem, stabilitou a kvalitou.

V případě nespokojenosti se zakoupeným produktem vám Wedos.cz garantuje vrácení peněz až po dobu 180 dní od zakoupení. WEDOS vlastní dvě moderní datacentra v městě Hluboká nad Vltavou a chystá se výstavba třetího.

Co vše si u Wedos.cz vyberete?

Prohlédněte si všechny nabízené kategorie produktů od Wedos.cz:

 • Webhosting – NoLimit (PHP 7.3, Apache, htaccess, MySQL až 2 GB, až 110 GB pro vaše e-maily), NoLimit Extra (lze se na něj dodatečně přeorientovat z původního NoLimit, pokud vám základní parametry nevyhovují a je třeba něco výkonnějšího).
 • Domény – registrace národních, generických, ale také nových nTLD domén za trvale nejnižší ceny na trhu.
 • Virtuální servery - VPS On (cloudová infrastruktura OpenNebula, možná i migrace serveru v případě technických nebo hardwarových problémů), VPS SSD (privátní virtuální servery s SSD disky s plnou virtualizací, root přístupem a libovolným operačním systémem - VPS SSD Profi, VPS SSD).
 • Dedikované servery – Pro náročné aplikace vyžadující více výkonu než u VPS – značkové rackové servery – HPE ProLiant DL320e, Quanta S910-X31E, Fujitsu RX100.
 • WMS – kombinuje jednoduchost správy sdíleného webhostingu NoLimit s výkonem dedikovaného serveru – vyhrazené CPU, RAM a SSD
 • WEDOS Disk – bezpečné zálohování firemních i osobních dat (zálohování souborů) – WEDOS Disk 30 GB, WEDOS Disk 100 GB, WEDOS Disk 1 TB.
 • WEDOS Cloud – profesionální služba pro náročné zákazníky, kteří hledají zázemí pro vlastní cloudové datacentrum.
 • WEDOS Cloud Disk – revoluční nástroj, který umožňuje více uživatelům najednou v jeden okamžik pracovat v online souboru, sdílet své fotografie, kalendáře, či kontakty na jednom místě, ale také chatovat nebo pořádat videohovory s ostatními – WEDOS CD Free, WEDOS CD Family, WEDOS CD Office.
 • WEDOS OnLine – profesionální služba určená pro monitoring webhostingů, domén a serverů – WEDOS Free, WEDOS Pro, WEDOS Max.
 • WEDOS WebSite – jednoduchý nástroj na tvorbu webových stránek, díky kterému si vytvoříte vlastní web i bez znalostí z programování či webdesignu – WEDOS WebSite Free, WEDOS WebSite Profi, WEDOS WebSite Premium.
 • WEDOS dárky – věrní zákazníci jsou obdarováváni zajímavými dárky – doména zdarma, WEDOS energy drink nebo pánská polokošile a dámské triko.

Ušetřete při nákupu u Wedos.cz

Cashback portál Plná Peněženka vám může nabídnout výhodné vrácení části peněz z ceny vašeho nákupu. Stačí se na stránky Wedos.cz prokliknout z Plné Peněženky a pak si od nás nechat zaslat zpět na účet až 37,5 % z ceny vašeho nákupu zpět.

Platba

Možností, jak u Wedos.cz zaplatit, je opravdu hodně:

 • Zálohový účet - nejprve si u Wedos.cz nahrajete kredit, ze kterého se vám pak za nákupy budou peníze strhávat
 • Online platební kartou
 • Online bankovní platby
 • Bankovní převod
 • Elektronické peněženky – GoPay, Bitcoin
 • Další – Paysafecard, Google Pay, Apple Pay

Nabídka webhostingu u Wedos.cz vás nezaujala?

Je samozřejmě možné, že produkty od Wedos.cz nebyly přesně to, co jste hledali. Nezahazujte kvůli tomu ale celou Plnou Peněženku! Na našem portálu najdete plno obchodů s podobným sortimentem a budete moci dále využívat našich výhodných cashbacků! Zkuste naši sekci “Služby a ostatní”. Tam najdete třeba obchod suri.cz, který vám vyhledá pojištění a další finanční služby nebo online tržiště služeb Robeeto.com. Nakonec se určitě podívejte na nabídku od AliExpressu.


 

Hodnocení uživatelů

 • 4,8

  Počet hvězdiček: 4,5 / 5

  40 hodnocení

 • 5

  Počet hvězdiček: 5,0 / 5

  Pro hosting a domény využívám pouze Wedos. Určitě doporučuji

  Jana B. 1. 10. 2023

 • 5

  Počet hvězdiček: 5,0 / 5

  Výborné služby za dostupné ceny.

  Martin B. 31. 10. 2022

 • 5

  Počet hvězdiček: 5,0 / 5

  super

  Nikol K. 26. 10. 2022

Nejoblíběnější obchody z kategorie Služby a ostatní

Jak PlnáPeněženka přesně funguje?

Registrace

Zdarma se zaregistrujte

U nás neplatíte žádné poplatky

Vyhledání obchodu

Vyhledejte si obchod

Na Plné Peněžence
jich máme přes 1200

Proklik na e‑shop

Proklikněte se na e‑shop

Tam nakupujte, jak jste zvyklí
a můžete využít i akčních nabídek

Získání cashbacku

Získejte cashback

Schválenou odměnu si můžete nechat hned vyplatit