1,5 % zpět z nákupu Nakoupit s cashbackem

FastTravel.cz - cestování za bezkonkurenční ceny

Cestovní agentura FAST TRAVEL vám nabízí více než tisíc pobytových, poznávacích, lyžařských, exotických a jiných zájezdů a pobytů po celém světě. Obrovské možnosti Last minutových a First minutových nabídek za nejlepší poměr kvalita / cena.

Získejte část peněz z nákupu zpět pokaždé, když nakoupíte v některém z 482 obchodů

Připojte se Připojte se ještě dnes. Registrace je jednoduchá a zdarma.

Nakupte Klikněte na odkaz, přejděte do obchodu a nakupte.

Získejte peníze Od obchodu dostaneme zprávu o vašem nákupu a vyplatíme vám odměnu.

Chci začít hned teď

Více o FastTravel.cz

Ušetřete na FASTTRAVEL.cz

Objevte všechny naše tipy, jak s FASTTRAVEL.cz platit méně

  • FASTTRAVEL.cz, ...protože dovolená nepočká!
  • Cashback FASTTRAVEL.CZ na PLNAPENEZENKA.CZ
  • Jak rezervovat online?
  • Kontaktujte poradce agentury FAST TRAVEL

Dovolené, každý na ně čeká s největší netrpělivostí. I když nás vždy lákají, je pravda, že většinu času kopí náš rozpočet. Protože ceny jsou někdy příliš vysoké, některé rodiny jsou nuceny vzdát se tohoto malého ráje, který nás povzbuzuje. U nás v plnapenezenka.cz známe značku, která změní hru za jediným účelem, aby vám poskytla příležitost jít i na vysněnou dovolenou, je to FASTTRAVEL.cz!

FASTTRAVEL.cz, ...protože dovolená nepočká!

Toto je zpráva, která vás zahřeje! Žádné další kompromisy, s FASTTRAVEL.cz jsou dovolené povoleny! Dopřejte si a vezměte svou rodinu kamkoli budete chtít. FASTTRAVEL.cz je internetový portál, který se snaží přinést svým zákazníkům to nejlepší. Zde si můžete dovolit rezervovat si vysněnou dovolenou a přitom si užívat bezkonkurenčních cen, pokud jde o hodnotu za peníze. Cestovní agentura, která pracuje na potěšení všech, se od konkurence odlišuje tím, že nabízí tento úžasný slogan „Nízké ceny, skvělé prázdniny“!

Jakmile se dostanete na stránky FASTTRAVEL.cz (Vítejte na palubě), buďte zvědaví a navštivte všechny dostupné sekce připravené právě pro vás. Najdete sekce "First Minute", "Last Minute" (tyto dvě nabídky vám nabízejí hezké slevy), pak přijdou kritéria podle vašich přání, jako jsou "pobytové", "poznávací", "Exotika", "Lyžování" "," Eurovíkendy "," Autem "," Zájezdy pro seniory "a mnoho dalších.

 CA FAST TRAVEL se zavazuje, že vám zprostředkuje vaši dovolenou za stejné ceny  a se stejnými výhodami jako u pořadatelských cestovních kanceláří.

Chcete-li výlet do Mexika? Na Bali? Do Řecka? Na Malorku? nebo v Čechách? Nečekejte déle a rezervujte si rychle u FASTTRAVEL.cz!

Cashback FAST TRAVEL na Plnapenezenka.cz

Chceme pro vás jen to nejlepší. Náš princip je poměrně snadno pochopitelný: pracujeme ve spolupráci s mnoha značkami, abychom uživatelům poskytli příležitost využívat nejlepší cenu. Tato spolupráce nám umožňuje zřídit provizní systém, takže při každém prodeji našim partnerům získáváme částku z tohoto prodeje. Zde přichází cashback. Registrací na našem webu plnapenezenka.cz získáte několik výhod a na váš účet zaplatíme procento vašich nákupů. Je to trochu jako náhrada za některé z našich výdajů. Docela pěkné, že? A abyste si to užili, není nic jednoduchého, ​​než se u nás zaregistrovat, a projít si naše služby před nákupem online!

Jak rezervovat online?

Chcete-li zahájit rezervaci vašeho zájezdu, bude nutné po přihlášení do vašeho účtu na plnapenezenka.cz si vyhledat a vybrat FASTTRAVEL.cz .Budete přesměrováni na náš portál, kde budete moci si vybrat vaši budoucí dovolenou. Až se definitivně rozhodnete pro nějaký produkt, budete vyzváni k zadání počtu účastníků tohoto pobytu, jakož i vašich osobních údajů. Stisknutím tlačítka „Nezávazně objednat“ máte nejdůležitější krok za sebou. Zbytek je jen na nás. Další pokyny či potvrzení obdržíte e-mailem nebo telefonicky. Jednoduchá, rychlá a efektivní, to je služba FASTTRAVEL.cz.

Kontaktujte poradce CA FAST TRAVEL

V případě jakýchkoli dotazů, úprav rezervace nebo dokonce zrušení rezervace se obraťte na zákaznický servis, který vám bude k dispozici a poskytne vám všechny potřebné odpovědi. K jejich zastiženi můžete použít telefonní číslo 773 259 211 nebo email: [email protected] (Po - Pá   09:00 - 18:00, So - Ne   10:00 - 14:00).

Nabídka obchodu

  • Peníze zpět z nákupu
    1,5 %

Přihlásit se

Zde se můžete přihlásit pomocí svých přihlašovacích údajů

Zapomněli jste heslo?
nebo Přihlásit se přes Facebook Přihlásit se přes Google

Registrovat se

A získat z každého nákupu až 25 % zpět

* Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat