Eshopist.cz logo

Eshopist.cz – domácí a zahradní vybavení

Zřizujete bydlení, nebo váš domov potřebuje jen menší „makeover“? Pořiďte si nábytek a další vybavení na eshopist.cz!

Více o Eshopist.cz

Peníze zpět z nákupu

1,5 %

O Eshopist.cz

Obklopovat se předměty, které pomáhají vytvářet spokojený život může být receptem na životní pohodu. Obklopujte se nábytkem, zahradním vybavením a doplňky pro volný čas z Eshopist.cz!

Kategorie, se kterými se v e-shopu setkáte:

  • Dům a bydlení - získáte kvalitní nábytek pro každou místnost. Z nabídky jmenujme například toaletní stolky, postele, sprchové panely, topení, jídelní nábytek, barové židle, vánoční ozdoby apod.
  • Zahrada - užívejte si pohodu na zahradě pod slunečníkem na pohodlné ratanové pohovce, na grilu si připravte nějakou dobrotu a případně si vypěstujte zeleninu a ovoce ve skleníku.
  • Chovatelské potřeby - pořiďte si psí boudu, ptačí klec, škrabadlo pro kočku, pelíšek a další příslušenství pro vaše zvířecí mazlíčky.
  • Volný čas a fitness - užívejte si volného času podle své volby například v člunu na vodě, na běžeckém pásu, balancujte na fitness míči.
  • Domácí kutil - s Eshopist si vybavíte dílnu, například regály, kolečkem, žebříkem a tak podobně. To vše v této kategorii.

Jak mohu nákupem na Eshopist.cz ušetřit?

Jednoduše. S použitím cashbacku Plné Peněženky vám vrátíme 1,5 % z nákupu zpět. Stačí, když kliknete na některý z odkazů, například také tento, směřující na Eshopist.cz a začněte vybírat a objednávat tak, jak jste v online prostředí zvyklí.

Nepřehlédněte také kategorii e-shopu Výprodej nebo Akční nabídka, ať vám nic neuteče.

Nakonec si nevyberu

Nevadí. Na stránkách Plné Peněženky najdete nábytek, potřeby na zahradu nebo zvířátka i v jiných internetových obchodech. Vyzkoušejte například prozkoumat nábytek v e-shopu JENA-nábytek.cz. Potřeby pro zahradu najdete na Dilego.cz a pro své domácí mazlíčky najdete vše potřebné na Zoohit.cz.

Nejoblíběnější obchody z kategorie Online nákupní galerie

Jak PlnáPeněženka přesně funguje?

Registrace

Zdarma se zaregistrujte

U nás neplatíte žádné poplatky

Vyhledání obchodu

Vyhledejte si obchod

Na Plné Peněžence
jich máme přes 1200

Proklik na e‑shop

Proklikněte se na e‑shop

Tam nakupujte, jak jste zvyklí
a můžete využít i akčních nabídek

Získání cashbacku

Získejte cashback

Schválenou odměnu si můžete nechat hned vyplatit