7,5 % zpět z nákupu Nakoupit s cashbackem

Epiderma.cz - speciální dermokosmetika

Epiderma je internetový obchod nabízející výrobky pro problémovou pleť vyrobené v České republice. Právě tyto české výrobky jsou určeny pro ošetření a zklidnění problematické pokožky. Výrobky jsou určeny pro všechny, kteří trpí na problémy s akné, ekzémy a lupénkou.

Získejte část peněz z nákupu zpět pokaždé, když nakoupíte v některém z 910 obchodů

Připojte se Připojte se ještě dnes. Registrace je jednoduchá a zdarma.

Nakupte Klikněte na odkaz, přejděte do obchodu a nakupte.

Získejte peníze Od obchodu dostaneme zprávu o vašem nákupu a vyplatíme vám odměnu.

Chci začít hned teď

Více o Epiderma.cz

Epiderma je především tým odborníků

Veškeré výrobky byly vytvořeny ve spolupráci s největšími odborníky ve svém oboru, a to s lékaři, chemiky, technology a manažery. Epiderma je rovněž odborník na využití konopných látek ve farmacii, a to v té nejvyšší kvalitě. Tomu, že se jedná o zákazníky oblíbený a ověřený obchod svědčí i fakt, že by ho podle serveru Heureka.cz doporučilo 100 % zákazníků.

Co vše obchod Epiderma nabízí

Především ty nejkvalitnější produkty na podporu zklidnění a kvality pleti. Produkty jsou na internetových stránkách Epidermy seřazeny do přehledných kategorií, díky kterým zaručeně v co nejrychlejším čase najdete to, co právě hledáte. Kromě přípravků určených na ošetření pleti zde najdete i potravinové doplňky. Zakladatel značky Epiderma MUDr. Jiří Skalický je opravdovým specialistou na problematickou kůži a snaží se na trh přinášet produkty, které vám s problematickou pletí efektivně pomohou. Na jednotlivé kategorie obchodu se podívejte sami:

  • Akné - produkty určeny všem, kteří se dlouhodobě potýkají s akné, které obsahují přírodní a protizánětlivou kompozici Betuldiol. Právě to je látka, které likviduje nežádoucí bakterie a hloubkově regeneruje pokožku.

  • Citlivá pleť - pořídit zde můžete i výrobky, které zklidní pokožku za použití přírodních látek. Pomoci může všem, co mají suchou nebo svědivou kůži, nebo co trpí na nepříjemné napětí či šupinky na kůži.

  • Ekzém - Epiderma může pomoci i těm s klidnými ložisky zánětů. Zakoupené produkty mohou zabránit dalšímu výskytu ekzému a odstranit pocit svědění. Výhodou je i to, že produkty po aplikaci regenerují pokožku.

  • Lupénka - produkty na lupénku především zklidní pokožku. Jejich další výhodou je i odstranění šupení kůže a pocitu svědění. Pomáhají také ošetřit otevřené trhliny kůže. Mimo jiné také udržují pokožku vláčnou a hydratovanou. Díky solárnímu efektu vrací kůži zdravý vzhled a regeneruje ji.

  • Potravinové doplňky - dopřejte svému tělo kapsle, které snižují nervové napětí, zlepšují spánek, posilují oslabenou imunitu, urychlují hojení po úrazech a operacích, snižují krevní tlak, tlumí bolest, navozují pocit pohody a uvolňují celý organismus. Kuřákům by se na těchto kapslích mohlo líbit, že snižují závislost na nikotinu.

Jak mohu nákupem kosmetiky Epiderma ušetřit?

Rozhodně nákupem přes cashback Plné Peněženky, díky tomu získáte z nákupu 7,5 % zpět. Stačí použít jeden z odkazů na e-shop Epiderma.cz, například tento, a začít objednávat tak, jak jste v online prostředí zvyklí.

Nevybrali jste si na Epiderma.cz?

Pak se podívejte ještě na jiné e-shopy s kosmetikou na stránkách Plné Peněženky a jistě využijete cashbacku i u jiných obchodů. Líbit by se vám mohly produkty prodávané na e-shopu s cenami za hubičku, Lékárna.cz. Široký sortiment kosmetiky nakoupíte i na internetových stránkách Sephory. Cashbacku u nejrůznějších produktů můžete využít i u čínského gigantu AliExpress.com.

Nabídka obchodu

  • Peníze zpět z nákupu
    7,5 %

Přihlásit se

Zde se můžete přihlásit pomocí svých přihlašovacích údajů

Zapomněli jste heslo?
nebo Přihlásit se přes Facebook Přihlásit se přes Google

Registrovat se

A získat z každého nákupu až 25 % zpět

(i) Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat