Soutěžní recenze Epiderma - Péče při ekzému, akné a lupénce

Soutěžní recenze je pro dnešek zaměřená na produkty určené k péči o zdraví těla i mysli a potěší všechny uživatele s problematickou kůží (alergická, svědivá a suchá pleť, akné, ekzém, lupénka, seborea a další dermatitidy). Je určena všem, kteří si přejí vypadat zdravě a mladě. Přečtěte si recenzi na produkty od e-shopu Epiderma a vyhrajte některé z nich.

12. 9. 2019
Soutěžní recenze Epiderma - Péče při ekzému, akné a lupénce

Celkové hodnocení

Počet hvězdiček: 4,5 / 5

Internetový obchod Epiderma.cz založený zkušeným lékařem MUDr. Jiřím Skalickým, který vyrábí a prodává české produkty pro problematickou pleť, spolupracuje s největšími odborníky ve svém oboru. Nakoupit zde můžete přírodní, léčivou a hypoalergenní kosmetiku, která vám vrátí zpět vaši zdravou pleť a třeba tak i dodá sebevědomí. Zákazníci si zde většinou pořídí i potravinové doplňky či produkty na ekzém, lupénku nebo citlivou pleť. Ve svých výrobcích Epiderma používá i konopné látky v nejvyšší kvalitě. Ve velmi krátkém čase tak máte možnost díky českým odborníkům a jejich produktu vylepšit svou pleť či dokonce uklidnit svou mysl. Nakoupí zde tak většinou lidé, kteří trpí nějakým dlouhodobým problémem, ale i těhotné ženy, které si zde mohou pořídit krémy na strie. Podívejte se s námi, jaké produkty vám mohou zlepšit pleť, a to v relativně krátkém čase.

Zapojte se s Plnou Peněženkou do soutěže o tyto hodnotné ceny určené pro péči o lidské tělo, které věnuje e-shop Epiderma.cz

Jak se můžete zařadit do slosování právě o tyto výhry? 

Nakupte ve dnech od čtvrtka 12.9. do soboty 14.9. v tomto e-shopu skrze proklik přes Plnou Peněženku a staňte se jedním ze čtyř šťastných výherců. 

Tři z vás budou moci vyhrát recenzované balíčky, ten čtvrtý bude odměněn kapslemi a šamponem. 

Právě vy se můžete stát šťastným výhercem! 

Plná Peněženka si vyhrazuje právo na vyřazení soutěžících ze slosování v případě, že si během 14 dnů po objednání zboží nevyzvedli, nebo ho ve stejné lhůtě vrátili.

Tak si pojďte přečíst, jaké konkrétní produkty se vám mohou díky soutěži s Plnou Peněženkou a Epidermou dostat do ruky.


KOMPLETNÍ BALÍČEK PROFESIONÁLNÍ PÉČE PŘI EKZÉMU

Heda vyzkoušela kosmetiku vhodnou pro její citlivou pleť:

“Zhruba před 14 dny mi volala moje kamarádka Hanka s tím, že mi přiveze na vyzkoušení kosmetiku, která je jako stvořená pro mou citlivou pleť. Já samozřejmě souhlasila (a nelituji).

Čekala jsem, že vyzkouším jeden, možná dva produkty, ale Hanka mi přivezla balíček - krabičky v červené a v bílo-červené barvě v dárkovém balení – umím si takový dárek představit i pod Vánočním stromečkem.

KLIDNÍCÍ BIOAKTIVNÍ SPRCHOVÝ GEL – citlivá pokožka

Hned po otevření lahvičky mě zaujala zajímavá vůně. Gel je čirý, velmi příjemný (jemný) k pokožce, s vodou vytváří jemnou (ne přehnanou) pěnu. Po umytí zůstala pokožka krásně vláčná, nevysušená, takže jsem měla pocit, že snad ani nebudu muset použít balzám.

KLIDNÍCÍ BIOAKTIVNÍ BALZÁM – ekzém a podrážděná suchá kůže

Balzám jsem se nakonec rozhodla použít. Zaujalo mě praktické balení s pumpičkou, které mi při mazání celého těla nebude vyklouzávat z rukou. Balzám má konzistenci jemného krému a překvapilo mě, že je zapotřebí téměř polovičního množství než u jiných tělových přípravků, které jsem doposud vyzkoušela. Vůně je shodná s vůní sprchového gelu – jen se mi zdála trochu intenzivní a bála jsem se, jestli mi nakonec nebude nepříjemná. Balzám se velmi rychle vstřebal do pokožky, takže jsem se téměř ihned po namazání mohla obléknout, aniž bych si oblečení umastila. Se vstřebáním balzámu jsem měla pocit, že se tak stalo i s vůní – pokožka stále krásně voněla, avšak nebyla tak intenzivní, takže jsem mohla použít svůj oblíbený parfém, aniž by se vůně navzájem „třískaly“.

Po „testování“ na sobě jsem s klidem použila balzám i pro namazání syna, který má atopický ekzém a po namazání si liboval, že ho kůže nesvědí a dokonce ocenil i vůni balzámu.

KLIDNÍCÍ BIOAKTIVNÍ KRÉM – ekzém

Přiznám se, že tento produkt používám nejméně. Je totiž oproti balzámu „hutnější“ a hodí se více pro ekzematickou pleť – více ho tedy používá můj syn. Vůně krému je opět shodná s vůní sprchového gelu a balzámu.

BUĎ V KLIDU – kapsle

U tohoto produktu jsem si nejprve přečetla dávkování: 1 kapsle ráno, při stresu další kapsli v poledne (mě stačila jedna kapsle), dále jsem si přečetla složení: mučenka, kozlík, dobromysl, konopný olej – samé dobré byliny a hned jsem jednu zapila dostatečným množstvím vody (ke kapsli doporučuji nečichat – oproti tělovým přípravků nevoní). Dále jsem nad účinky kapsle nepřemýšlela. Až když jsem dorazila odpoledne z práce, tak jsem si uvědomila, že jsem vlastně měla pohodový den a domů jsem se vrátila v dobré náladě bez pocitu únavy – že by zabralo užití jedné kapsle? Užívám již týden a pocity mám stejné - opravdu to funguje! Buď v klidu!

SPI V KLIDU - kapsle

Zase jsem si přečetla dávkování: půl hodiny až hodinu před spaním 1 – 2 kapsle (opět jsem použila pouze jednu kapsli) a složení: kozlík, mučenka, dobromysl, konopný olej (kozlík a mučenka v jiném poměru oproti „ranní“ kapsli). Problémy s usínáním nemám, nedokáži tedy posoudit, jestli má vliv na usínání, ale ráno jsem se probudila odpočatá, i když mi budík zvonil brzy po šesté hodině. Takže za mě – funguje! Spi v klidu.

Značka EPIDERMA mě příjemně překvapila a když zhodnotím poměr cena - kvalita, určitě se k této značce budu vracet. Už se moc těším, že si koupím a vyzkouším micelární vodu.

 

KOMPLETNÍ BALÍČEK PROFESIONÁLNÍ PÉČE PŘI LUPÉNCE

Bára si vzala na vyzkoušení balíček péče při lupénce:

“K jakékoliv kosmetice jsem již trochu skeptická, neboť jsem na svou pleť se sklonem k lupénce vyzkoušela snad vše. Od přírodní kosmetiky, přes tu běžně v obchodech dostupnou až po kortikoidy. Vše působilo většinou vždy jen na chvíli a po nějaké době, jako by má pokožka začala být imunní, se vrátilo svědění a suchá začervenalá kůže.

Epiderma mě ale mile překvapila. Sice ji mám zatím jen krátce a tak nevím, zda-li můj názor za nějaký ten měsíc nebude jiný, ale zatím to vypadá slibně.

Již po několika málo aplikacích krému se suchá místa začala vyhlazovat. Sice mě po nanesení vždy pleť trošku pálí, ale okamžitě to ustane a cítím se příjemně. Nepociťuji ani svědění ani přílišnou mastnotu.

Šampon na vlasy mohu také doporučit.  Na hlavě mám suchou pokožku a s tímto šamponem se mi znatelně zlepšila.

Sprchový gel používám nyní při každé sprše. Ale balzám na tělo využívám méně, neboť (zřejmě díky sprchovému gelu) není po koupeli má pokožka tak vysušená jako s běžnými mýdly.

U čeho neumím rozpoznat účinky, jsou tabletky. Ale po přečtení složení (jedná se pouze o přírodní složky) a po celkovém zlepšení mé pleti usuzuji, že i tyto kapsle mají na tom svůj podíl.

Jediné, co bych této řadě vytkla, je její vůně. Alespoň mně osobně moc nevoní. Ale za tu úlevu a lepší pleť to stojí.”

 

KOMPLETNÍ BALÍČEK PROFESIONÁLNÍ PÉČE PŘI AKNÉ

 

 

Terka se nám svěřila s používání krému při akné, které je v balíčku:

“K recenzi se mi dostala řada produktů na akné, jako první jsem vyzkoušela Epiderma krém na akné. Prodejce uvádí, že se jedná o efektivního pomocníka v boji s jizvami, způsobenými projevy akné, dále krém pomáhá zlepšovat celkový vzhled kůže s jizvičkami a dále působí jako prevence před vznikem nových.
S akné vyloženě problém nemám, sem tam se nějaký pupínek objeví, o to horší jsou drobné červené jizvičky. Ty vznikají převážně díky velkému vystavování pleti slunci, dále jsou dědičné. Moje kosmetička mi na tyto jizvičky doporučila krém s obsahem rutina, když jsem ji ovšem přinesla k posouzení krém Epidermy, byl mi schválen, jako vhodný.
Krém je balen do menšího 30ml balení v klasickém plastovém obalu. Kromě boje s akné a jizvičkami krém slibuje také hydrataci, likvidací bakterií, hloubkovou regeneraci a celkovou svěžest a zdravý vzhled pleti. Krém se nanáší na dobře očištěná potřebná místa ráno i večer. Aplikuje se dobře a je příjemný, přestože jej nanáším v okolí očí a nosu, nijak mě z něj oči nepálí. 

Produkty tohoto charakteru se pro plnohodnotnou recenzi musí používat déle, v řádů měsíců. Já ho, po měsíci užívání, hodnotím kladně. Produkt je příjemný a má pleť je nyní absloutně bezproblémová, cítím, že díky krému dostává pravidelnou a potřebnou dávku hydratace a je celkově na pohled taková jemnější. Krém se ovšem nemusí používat pouze na obličej, ale je vhodný na celé tělo. 

Cena 399 Kč za 30 ml není málo, ovšem v případě, že vás akné opravdu trápí, doporučuji zakoupit a vyzkoušet.

K micelárním vodám jsem byla většinu svého života skeptická. Odličovala jsem se vždy výhradně mýdlem (ano, vím…), a později odličovacími gely. Mám smíšenou pleť, místy relativně dost suchou, místy zase mastnou. Prostě hrůza.. 

Micelární voda od Epidermy mi ale suchá místa kupodivu nepřesušuje, ale hydratuje.

K odličování ji používám minimálně – jsou pro mě pohodlnější výše zmiňované odličovací gely. Ale k dočištění pleti je perfektní.

Konkrétně tato micelárka od Epidermy je vhodná pro aknózní pleť. Tu jsem měla v pubertě, ale ani teď se mi nějaký ten pupínek nevyhne. S klidným svědomím můžu říct, že při pravidelném používání se pupínky zmenšují a další se tolik netvoří.

Všichni víme, že na akné má obrovský vliv životospráva. Kdo z nás si ale „čas od času“ nedopřeje čokoládu. Tato micelárka následky špatné životosprávy nezachrání, není samospásná. Ale určitě je pomůže snížit.

Když jsem byla mladší, akné mě dost trápilo. Vyzkoušela jsem kde co, aby byla moje pleť svěží a přirozená i bez použití make-upu. Nakonec zabraly tablety, ale ty moji pleť dost vysoušely a zůstala mi po nich suchá pleť dodnes.

Když se mi dostal do ruky uklidňující bioaktivní sprchový gel od Epidermy, byla jsem nadšená. O značce Epiderma jsem toho již slyšela víc, ale i přes to jsem si kupovala obyčejné sprchové gely v obchodě, nebo on-line s cashbackem.

Sprchový gel od Epidermy je pro mne příjemným překvapením. Má jemnou vůni, což mi vyhovuje a navíc je jemný k mé pokožce a krásně ji hydratuje. Potěšilo mě i to, že stačí opravdu malé množství gelu a vytvoří se bohatá pěna.

Po sprše jsem musela vždy použít krém či tělové mléko, avšak v případě použití bioaktivního gelu od Epidermy však tento krok nebyl nutný, moje pokožka byla vláčná, hladká a vyživená.

Z dermokosmetiky Epiderma jsem nadšená a myslím si, že se stane mojí každodenní součástí.

SPI V KLIDU 30 KAPSLÍ

 

 • Cena: 289 Kč
 • Značka: Cebadex Europe
 • Obsahuje: Konopný olej, dobromysl extrakt, mučenka pletní extrakt
 • Hodnocení Peti: 5 z 5
 • Stránka produktu: SPI V KLIDU 30 KAPSLÍ

 

 

 

Se spánkem běžně potíže nemám. Snad jen v případě náročnějšího období. Když jsem ale dostala příležitost vyzkoušet kapsle “Spi v klidu”, řekla jsem si, proč ne. Složení mě rozhodně zaujalo, samé zdravé věci, takže ničemu neublíží, spíše naopak. 

Jediná potíž, která se u mne projevila bylo správné načasování. Tablety se mají brát 1 - 2 hodiny před tím než jdete spát. To je ale u mne, jak jsem zjistila, záhada :) Jednou jsem šla dřív, podruhé později… A pak jsem to přestala řešit. 

Po třech týdnech užívání jsem zjistila, že půlhodinka sem, půlhodinka tam nehraje žádnou roli. Nemám pocit, že by se můj spánek změnil, ale mé vstávání je nyní mnohem lepší. Jsem totiž i po náročném dni mnohem odpočatější a plná energie. Budík neodsouvám 10x, ale stačí mi už jen 2x :). A i přes to je mé tělo mnohem více odpočaté i když spánku věnuji méně času než dřív.

Věřím, že pro ty jedince, kteří mají potíže se spánkem, ať už díky stresu či únavě, je tohle zdravé řešení, jak se vyspat a v průběhu spánku zregenerovat své tělo.

 

BUĎ V KLIDU 30 KAPSLÍ

 

 • Cena: 289 Kč
 • Určeno pro: Uklidnění mysli
 • Značka: Cebadex Europe
 • Hodnocení Terky: 4 z 5
 • Stránka produktu: BUĎ V KLIDU 30 KAPSLÍ

Terka se nám svěřila s užíváním kapslí na uklidnění:

Kapsle BUĎ V KLIDU jsem zkoušela jen pár dní, ale i za tu dobu můžu říct, že název nelže. :)

Začátkem podzimu začíná být můj denní režim náročnější a bohužel i hektičtější. Ranní tréninky, práce, odpolední tréninky a večer často místo zajímavé knihy řeším opět pracovní záležitosti. Vlivem toho jsem více unavená, ale i ve větším stresu. Po těchto kapslích se však stres rapidně zmírnil. Lépe se mi přes den fungovalo i večer usínalo. Osobně bych si však upravila dávkování na polovinu doporučené denní dávky, zdálo se mi, že jsou na mě kapsle možná až zbytečně moc silné. 


 

BIOAKTIVNÍ ŠAMPON PŘI LUPÉNCE

 

 • Cena: 436 Kč
 • Značka: Cebadex Europe
 • Obsahuje: Léčivé látky cannabidiol a betuldiol
 • Zabrání: Vypadávání vlasů
 • Hodnocení Šárky: 4 z 5
 • Stránka produktu: BIOAKTIVNÍ ŠAMPON PŘI LUPÉNCE

 

Šárka šampon vyzkoušela sama, nakonec však skončil u přítele:

“Šampon mě zaujal svým vzhledem a tak jsem si řekla, že ho vyzkouším. Moje vlasová pokožka je spíše mastná, ale zároveň mám i lupy. Při prvním kontaktu s ním jsem ucítila přijemnou vůni. Po nanesení do vlasů šampon hezky pěnil a tím se dobře z nich vymyl maz. Ovšem po usušení vlasů ručníkem mi přišly hrubé a ne moc dobře rozčesatelné, jako po použité mého běžného šamponu. Po této zkušenosti mě šampon moc nezaujal. Zkusila jsem tedy dát šampon přítelovi, který má problém s lupy a ekzém na vlasové pokožce. On si tento šampon nemůže vynachválit. Je s ním spokojený, má po něm hezky jemné vlasy a ekzém na hlavě už ho tolik nesvědí jako předtím. Také si všímám, že nemá tolik lupů, co míval. Jediné, co mu vadí, je to 5 až 10ti minutové čekání, než si může šampon z hlavy opláchnout.“

 

Něco málo o e-shopu Epiderma.cz

Česká kvalita

Ta to opravdu je! Podle serveru Heureka.cz tento e-shop doporučuje 100 % zákazníků. Produkty jsou dermokosmetikou, která je určena lidem bez rozdílu věku či pohlaví, které spojuje jeden problém - ten s pletí. MUDr. Skalickým je považován za průkopníka ve využití konopného oleje v kosmetologii. Podívejte se s námi na jednotlivé kategorie, které na tomto e-shopu najdete:

 • Akné - trpěli jsme tím snad všichni, ale díky Epidermě můžete s tímto zákeřným problémem lehce poradit.
 • Citlivá pleť - pro ty z vás, co trpíte suchou či svědivou kůží, je tohle ideální kategorie na pořízení produktů.
 • Ekzém - výrobky určené k péči o pokožku s výskytem ekzému pomohou jeho dalšímu výskytu a odstraní pocit svědění.
 • Lupénka - zklidní pokožku a odstraní šupinatění kůže. Díky solárnímu efektu jí vrací zdravý vzhled a zregenerují ji.
 • Potravinové doplňky - dopřejte svému tělo kapsle, které snižují nervové napětí, zlepšují spánek, posilují oslabenou imunitu, urychlují hojení po úrazech a operacích, snižují krevní tlak, tlumí bolest, navozují pocit pohody a uvolňují celý organismus. 

Doprava a platba

Výběr je velmi snadný, nabídka je přehledná, za dopravu navíc nezaplatíte nějaké velké peníze. Zvolit si můžete doručení od České pošty, nebo na pobočku některé ze Zásilkoven, které najdete po celé České republice. Platit zde můžete buď na dobírku, nebo převodem.