E-shop aktuálně cashback nenabízí. Pracujeme na opětovném spuštění.

Empikfoto.cz - sbírejte své vzpomínky s Empikfoto.cz

Milovníci fotografií a sběratelé vzpomínek, mějte se na pozoru. Mnozí z nás vzpomínají na doby, kdy jsme pro vyvolání snímků z dovolené museli běžet s filmem do specializovaného obchodu. Naštěstí tyto momenty zůstávají už jen vzpomínkou. S Empikfoto.cz si své fotky objednáte k vytisknutí z pohodlí domova. A co víc? Nemusíte zůstat jen u fotek. Oblíbeným snímkem si můžete nechat potisknout polštář, nebo hrneček.

 

Obchod je dočasně pozastaven.

Získejte část peněz z nákupu zpět pokaždé, když nakoupíte v některém z 494 obchodů

Připojte se Připojte se ještě dnes. Registrace je jednoduchá a zdarma.

Nakupte Klikněte na odkaz, přejděte do obchodu a nakupte.

Získejte peníze Od obchodu dostaneme zprávu o vašem nákupu a vyplatíme vám odměnu.

Chci začít hned teď

Více o Empikfoto.cz

Jaké produkty Empikfoto.cz nabízí?

Jak jsme zmínili v úvodu, rozhodně neodejdete jen s obyčejnými fotografiemi do alba. Pojďme se společně podívat, co všechno objednáte.

Fotografie

Potřebujete vytisknout velké množství fotek? Na Empikfoto.cz najdete jak klasické velikosti, tak instafotky. Ty se chlubí rámečkem, který najdete na fotkách z Instagramu a v tomto formátu skvěle vyniknou vaše fotky s přáteli. Dokonce tu pořídíte i průkazové fotografie. Nemusíte se tak stresovat ve fotobudce, že to nevyjde na první dobrou.

Fotoknihy

Nechce se vám zakládat jednotlivé snímky do alba? Vytvořte si fotoknihu přesně na míru. Vyberete si z několika druhů papíru. Zkuste také využít některou z přednastavených šablon. Mezi nejpopulárnější patří svatební šablona. Fotoknihu pořídíte už od 75 Kč.

Doplňky do domácnosti

Hrnky a polštáře jsou oblíbeným dárkem pro prarodiče. Babičky i dědečkové milují, když si mohou vypít odpolední kávu z hrnečku a mít své vnouče u sebe. Polštáře si rádi vystavují. Právě tyto a další doplňky na Empikfoto.cz pořídíte. V nabídce jsou také puzzle, nebo trička. Svůj oblíbený moment tak můžete mít neustále při sobě.

Výhody nákupu na Empikfoto.cz

Kromě mnoha možností a produktů má e-shop i další výhody. Jaké to jsou?

  • Doprava zdarma nad 500 Kč

Pokud se rozhodnete celou tuto částku použít na samostatné fotografie, pravděpodobně budete mít o zábavu při zařazování do alb postaráno.

  • Rychlé doručení

Objednávky e-shop doručuje zpravidla do 3 dnů od uskutečnění objednávky.

Nezapomeňte také využít cashback od Plné Peněženky. V tomto případě by byla rozhodně škoda o něj přijít. Z nákupu vám totiž vrátíme až 10 %.

Platba a doručení

Na Empikfoto.cz je platba možná pouze předem, a to kartou nebo bankovním převodem. Cena dopravy je jednotná. Dopravu až k vám domů vám e-shop zajistí za lidových 50 Kč.

Nenašli jste, co jste hledali?

Nic se neděje. Pro nabídku stejných služeb nahlédněte na FotoFinish.cz, kde získáte cashback až 6,2 %.

Přihlásit se

Zde se můžete přihlásit pomocí svých přihlašovacích údajů

Zapomněli jste heslo?
nebo Přihlásit se přes Facebook Přihlásit se přes Google

Registrovat se

A získat z každého nákupu až 25 % zpět

* Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat