Carun.cz logo

Carun.cz – české konopné produkty známé i ve světě

Vyzkoušejte kvalitní a zdraví prospěšné konopné produkty od Carun a objevte kouzlo této mnohými nepochopené rostlinky!

Více o Carun.cz

Obchod je momentálně nedostupný

E-shop aktuálně cashback nenabízí. Pracujeme na opětovném spuštění.

Recenze a články

O Carun.cz

Když se řekne konopí, neznamená to vždy ubalený joint marihuany! Na Carun.cz se přesvědčte, že technické konopí je vám prospěšné v potravinách, kosmetice i doplňcích stravy. Buďte zdraví díky konopí!

Kvalitní surovina z Podkrkonoší

Carun je největším pěstitelem a zpracovatelem technického konopí v České republice. Konopí firma pěstuje v podhůří Krkonoš s bio ingrediencemi. Díky tomu má zajištěnou neustálou dostupnost kvalitních potřebných surovin. Výsledné produkty Carun vyrábí v nejpřísnějších farmaceutických podmínkách v souladu s platnou legislativou České republiky a Evropské unie. 

Jaké kategorie Carun.cz nabízí?

  • Konopná kosmetika - hlavní složkou tzv. konopné kosmetiky je konopný olej, který se získává ze semen technického konopí. Přípravky s konopným olejem mají hypoalergenní účinky, dále také regenerují a zvláčňují pokožku. Nejvíce si je chválí lidé s projevy lupénky, ekzému či akné. Konopný olej se snadno vstřebává, kůže po jeho aplikaci nezůstane mastná. Na Carun.cz najdete kromě samotného konopného oleje také konopný sprchový gel, konopné tělové máslo či mléko nebo konopnou mast pro děti.
  • Konopné potraviny - konopné potraviny mají mnoho blahodárných účinků na tělo. Podporují dobré zažívání, kvalitní spánek a přirozenou obranyschopnost těla. Napomáhají normální funkci orgánů, udržování hladiny glukózy v krvi a zdravému fungování svalů a kloubů. Zakupte na Carun.cz konopný sirup s rakytníkem, lístky konopí nebo třeba konopné víno.
  • Potraviny nového typu - známé také jako nové potraviny, jedná se o nově vyvinuté potraviny vyrobené novými technologiemi nebo potraviny, které jsou tradičně konzumovány mimo státy EU. Carun.cz vám nabízí inovativní kapsle nebo oleje.
  • Zvýhodněné balíčky - na Carun.cz najdete i výhodné balíčky s více produkty, například pro lepší pokožku nebo lepší pohyb. Nadělte je svým blízkým k Vánocům nebo k narozeninám.

Jak ušetřit na Carun.cz

Ušetřit při nákupu na Carun.cz nebylo nikdy jednodušší. Stačí když nakoupíte pomocí prokliku z Plné Peněženky a získáte tak díky službě cashback 5,3 % z částky celého nákupu zpět na váš účet.

Nevybrali jste si u obchodu Carun.cz?

Na Plné Peněžence naleznete mnoho dalších obchodů z kategorie Zdraví a jídlo jako například internetová lékárna a prodej doplňků stravy Dr. Max, e-shop prodávající kolagenový balíček mládí IncaCollagen.cz nebo e-shop ŽenŠenEnergy.cz, který přináší esenci, vitalitu a energie prostřednictvím ženšenu. To vše samozřejmě s cashbackem. 

 

Nejoblíběnější obchody z kategorie Kosmetika a parfémy

Jak PlnáPeněženka přesně funguje?

Registrace

Zdarma se zaregistrujte

U nás neplatíte žádné poplatky

Vyhledání obchodu

Vyhledejte si obchod

Na Plné Peněžence
jich máme přes 1200

Proklik na e‑shop

Proklikněte se na e‑shop

Tam nakupujte, jak jste zvyklí
a můžete využít i akčních nabídek

Získání cashbacku

Získejte cashback

Schválenou odměnu si můžete nechat hned vyplatit