až 8 % zpět z nákupu Nakoupit s cashbackem

Brunomarret.cz

Nealkoholické francouzské víno ke všem příležitostem značky Bruno Marret.

Získejte část peněz z nákupu zpět pokaždé, když nakoupíte v některém z 778 obchodů

Připojte se Připojte se ještě dnes. Registrace je jednoduchá a zdarma.

Nakupte Klikněte na odkaz, přejděte do obchodu a nakupte.

Získejte peníze Od obchodu dostaneme zprávu o vašem nákupu a vyplatíme vám odměnu.

Chci začít hned teď

Více o Brunomarret.cz

Narozdíl od konkurenčních nealkoholických vín jde výhradně o vysoce kvalitní vína bez jakýchkoliv přídavků moštu, cukru či aromat. Díky velmi šetrnému procesu dealkoholizace zůstávají ve víně jeho původní chutě a vůně. Dealko víno Bruno Marret si tak bez obav mohou dopřát všichni od řidičů, přes sportovce až po těhotné a kojící ženy. V nabídce e-shopu najdete bílé víno, červené víno nebo šumivé víno.

Historie vinařství začíná v roce 2000, kdy založil vinařský odborník a alsaský gurmán Bruno Marret společnost s názvem Signatures de Prestige. Právě díky němu máme nyní jedinečnou možnost ochutnat výborná a velmi dobře hodnocená Dealko vína Bruno Marret. Původ hroznů je situován převážně do francouzských vinic La Côte deVincent nedaleko německých hranic. Region Alsasko, dlouhý přibližně 80 km, patří k vyhlášeným vinařským provinciím. A i přesto, že se jedná o nejsušší oblast Francie, pěstují se zde odrůdy jako například Riesling, Cinsault, Chiraz, Merlot, Grenache či Carignan, využívané právě k výrobě Dealka vína Bruno Marret. Čím těžší přírodní podmínky víno při svém růstu má, tím bohatší chuť získává, ale především o to více zdravotních účinků našemu tělu přináší.

Základem výroby Dealko vína Bruno Marret je pravé přírodní uzrálé víno, ze kterého se speciálními technologickými postupy odstraní alkohol. Jedná se tedy o plnohodnotné kvalitní víno, které jde běžně do prodeje včetně alkoholu, ale u pro nás určených lahví dochází následně ještě k separaci alkoholu. Ta je realizována šetrným a biologicky přirozeným procesem bez přidávání chemických látek, kdy se alkohol odpařuje ve vakuové komoře při teplotě -30 °C. Díky této metodě, jsou ve vínu uchovávány všechny jeho důležité látky, jakost, ovocná chuť a vůně. Je ale odstraněn prakticky všechen alkohol (zůstatek je menší než 0,000015%) a část zbytkového cukru, díky čemuž má víno pouze cca čtvrtinu původních kalorií. Oproti konkurenčním nealkoholickým vínům je Dealko víno Bruno Marret vždy čistým vínem bez přidaných ovocných šťáv, moštů, aromat či cukru. Proto prakticky našim jediným přímým konkurentem je dealkoholické víno Carl Jung, u kterého ovšem vyhráváme na plné čáře v kvalitě chuti a vůně. Všechny ostatní nealko vína v ČR, o kterých vím, přidávají k 80% vína také 20% moštu + cukr a případná aromata. Tím snižují jak výrobní cenu produktu, tak i uměle vylepšují chuť u méně kvalitních hroznů. 

Jak mohu nákupem na Brunomarret ušetřit?

Jednoduše. S cashbackem od Plné Peněženky získáte z každého nákupu až 8 % zpět. Stačí, když se prokliknete na e-shop Brunomarret.cz z webu Plné Peněženky a začnete vybírat a objednávat, jak jste v online prostředí zvyklí.

Nakonec si nevyberu

Pokud byste nakonec radši klasické víno, pak mezi zapojenými obchody na Plné Peněžence nepřehlédněte nabídku e-shopu Shop-vino. Chcete-li něco zdravějšího, pak zdravý a sytý nápoj nabízí e-shop MojeMana. Zajímavé obchody najdete v kategorii „Zdraví a jídlo“.

Nabídka obchodu

  • Peníze zpět z nákupu
    až 8 %
  • Objednávka s využitím slevového kupónu
    5 %
  • Objednávka bez slevového kuponu
    8 %

Přihlásit se

Zde se můžete přihlásit pomocí svých přihlašovacích údajů

Zapomněli jste heslo?
nebo Přihlásit se přes Facebook Přihlásit se přes Google

Registrovat se

A získat z každého nákupu až 25 % zpět

(i) Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat