1,5 % zpět z nákupu Nakoupit s cashbackem

Bookshop.cz - anglická a další cizojazyčná literatura

E-shop Bookshop.cz vám přináší jedinečnou nabídku především anglické, ale i další cizojazyčné literatury – v nabídce najdete beletrii, knihy pro děti i odbornou a naučnou literaturu. Veškeré knihy navíc můžete koupit jednoduše online. 

Získejte část peněz z nákupu zpět pokaždé, když nakoupíte v některém z 904 obchodů

Připojte se Připojte se ještě dnes. Registrace je jednoduchá a zdarma.

Nakupte Klikněte na odkaz, přejděte do obchodu a nakupte.

Získejte peníze Od obchodu dostaneme zprávu o vašem nákupu a vyplatíme vám odměnu.

Chci začít hned teď

Více o Bookshop.cz

Online knihkupectví Bookshop.cz

Zajímají vás knihy a toužíte po cizojazyčné literatuře? V tom případě je e-shop Bookshop pro vás tím pravým. V jeho nabídce najdete obrovské množství titulů nejrůznějších žánrů. Ať už sháníte dětskou literaturu, knihu pro volný čas či odbornou literaturu, tak odsud zajisté neodejdete s prázdnou. Skvělé je, že u každé knihy ihned vidíte předpokládaný termín expedice, a tak vás už nepotká žádné čekání v nejistotě, kdy objednávka dorazí. 

S jakými kategoriemi se setkám na Bookshop.cz?

Nabídka internetového knihkupectví Bookshop vám přináší výběr z více než 4 000 000 knih. Nemusíte se však bát, že byste se v takto rozsáhlé nabídce ztratili  ― veškeré tituly jsou zařazeny do pečlivě volených kategorií pro váš příjemnější a rychlejší nákup. Ať už sháníte dětskou literaturu, detektivky či knihy o vaření v cizím jazyce, tak zde jste na správném místě. A s jakými kategoriemi se zde tedy setkáte? 

  • Anglická beletrie - v rámci této záložky se setkáte s řadou podkategorií, jakými například jsou dobrodružné knihy, detektivky, sci-fi a historické romány. 
  • Knihy o umění - zajímáte se o architekturu, film, hudbu, fotografii a divadlo? V tom případě určitě navštivte tuto kategorii. 
  • Životopisy a pravdivé příběhy - nejrůznější typy životopisů, deníky a příběhy dle pravdy. 
  • Knihy pro děti a mládež - v nabídce najdete beletrii, naučné knihy, encyklopedie a nejrůznější vzdělávací materiály. Nechybí samozřejmě ani knihy pro nejmenší. 
  • Ekonomika, finance, podnikání a management - spousta odborné literatury této tématiky. 
  • Angličtina jako cizí jazyk - narazíte zde jak na výukové materiály, tak na klasickou a odbornou literaturu. 

Zajímá vás, jak nejlépe ušetřit při nákupu na Bookshop.cz?

Nemusíte se bát, existuje hned několik možností, jak ušetřit při nákupu na tomto e-shopu. 

V první řadě vyzkoušejte proklik na e-shop Bookshop.cz z webového portálu PlnáPeněženka.cz. Získáte tzv. cashback, tedy příjemných 1,5 % z ceny nákupu zpět. Nevybrali jste zde to, co jste hledali? Není problém. Stejným způsobem ušetříte díky Plné Peněžence i na řadě dalších e-shopů, mnohdy i více. 

Přáli byste si koupit některou z knih o něco levněji? Není problém. Kromě nepřetržité nabídky cashback od Plné Peněženky můžete také zapátrat přímo na e-shopu v kategorii Akční výprodej ― běžně se zde setkáte se slevami až 35 %.

Nevybrali jste na si na Bookshop.cz? 

Není problém. Díky nabídce cashback od Plné Peněženky ušetříte i na řadě dalších obchodů. Pro podobnou nabídku té od Bookshop.cz zamiřte do kategorie “Sport, hobby a zábava”, konkrétně pak do podkategorie “Knihy, audio, video a hry”. Vaší pozornosti by určitě neměl uniknout e-shop s širokým výběrem knih Booktook.cz nebo online i kamenné knihkupectví s řadou poboček Dobrovský.

Nabídka obchodu

  • Peníze zpět z nákupu
    1,5 %

Přihlásit se

Zde se můžete přihlásit pomocí svých přihlašovacích údajů

Zapomněli jste heslo?
nebo Přihlásit se přes Facebook Přihlásit se přes Google

Registrovat se

A získat z každého nákupu až 25 % zpět

(i) Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat