Booking.com logo

Booking.com – ubytování a hotely

Z největší světové databáze ubytování Booking.com si vyberte hotel, rodinný penzion, horskou chatu, dům na stromě nebo třeba iglú.

Více o Booking.com

Využijte výhodné akce

SLEVA 15 %

Booking.com - Sleva 15 %
Booking.com logo

Sleva 15 %

Na ubytování po celém světe.

Akce končí za:

Akce končí:

SLEVA 10 %

Booking.com - Sleva 10 %
Booking.com logo

Sleva 10 %

Na pobyty označné logem Genius.

Akce končí za:

Akce končí:

SLEVA AŽ 20 %

Booking.com - Sleva až 20 %
Booking.com logo

Sleva až 20 %

Pro registrované uživatele.

Akce končí za:

Akce končí:

Recenze a články

O Booking.com

Na ubytovací platformě Booking.com si zařídíte výlet od letecké i pozemní dopravy přes rezervaci nejlepších aktivit až po vysněné ubytování. Vyberte z nabízených 266 zemí a užívejte cestování!


Cestování jednoduše

Říkáte si „Kéž by se cestování mohlo obejít bez tolika věcí na vyřízení?“, pak nechoďte daleko, protože Booking.com se postará o to, aby byly vaše starosti co nejmenší. Na jejich stránkách si můžete zarezervovat vše od ubytování až po letenky. Patří mezi jednu z největších společností v cestovním ruchu a během svých 26 let na trhu nasbírali spoustu zkušeností a nápadů, jak vám co nejvíce ulehčit cestování.

Co na Booking.com najdete?

Pobyty: Vyberte si ubytování ve své vysněné destinaci.booking hotel Zvolte si z hotelů, apartmánů, vil, resortů, chat atd. Filtrujte si ubytování podle ceny, populárních vyhledávání, zdraví a bezpečí, udržitelnosti, hvězdiček, stravování, zařízení pokoje a mnoho dalších. Užijte si dovolenou ještě před jejím začátkem a rezervujte své pobyty s Booking.com.

Letenky: Na Booking nenajdete jen ubytování, ale i možnost rezervace a srovnání letenek. Zjistěte o své destinaci více a porovnejte si ceny letenek během pár minut. Zadejte své požadavky do filtru a zjednodušte si výběr. Nechte se inspirovat TOP destinacemi, nebo objevte ty méně navštěvované. Pokud máte nějaké dotazy ohledně výběru a rezervace letenek, stačí se podívat na odpovědi na časté otázky.

Pronájem aut: Ne pro každého je dovolená o booking pronájem autodpočinku a relaxaci. Dobrodružné duše chtějí prozkoumávat a přesně proto má Booking.com možnost pronájmu aut. Stačí si zadat místo vyzvednutí a na jak dlouho chcete auto půjčit. I zde je srovnávač, a vy si tak vyberete tu nejlepší nabídku. Všechny podmínky vypůjčení si můžete přečíst a další informace hledat v „častých otázkách“.

Turistické atrakce: Nevíte, co v cílové destinaci navštívit? V této kategorii se dozvíte vše o místě, kam jedete na dovolenou, a navíc si můžete i zarezervovat vstupenky na různé turistické atrakce a památky. Naplánujte si dovolenou a nabijte svůj program zajímavými místy k vidění. 

Letištní taxi: Řešíte, jak se dostat z booking letištní taxiletiště do svého ubytování? Pokud si zrovna nepůjčujete auto a veřejnou dopravu jste zavrhli, rezervujte si letištní taxi. Řidič bude sledovat váš let a čekat na vás na letišti. Na výběr máte z různých automobilových tříd a velikostí auta podle toho, kolik vás cestuje. 

Proč si vybrat Booking.com?

Služby: Máte všechno přehledně na jednom místě. Zařídíte si ubytování, letenky, dopravu i zábavu najednou během pár kliknutí. Booking.com navíc nabízí až 28 milionů ubytovacích jednotek po celém světě a jejich síť je rozšířena do více než 70 zemí po celém světě. 

Bez poplatků: Neúčtují si žádné rezervační či administrativní poplatky. Když se tedy rozhodnete z nějakých konkrétních důvodů zrušit dovolenou, je pravděpodobné, že vaše rezervace bude zrušena zcela zdarma.

Nízké ceny: I přes jejich velký výběr destinací a ubytovacích jednotek, se snaží nabízet co nejnižší ceny. Díky filtrům, které vám usnadní výběr, si můžete dovolenou poskládat přesně podle svých představ. Jejich cílem je, aby všem usnadňovali poznávat svět. A to se jim daří.

Tip – Kvíz

Tento tip je pro všechny, kteří si neví rady, kam na příští dovolenou. Stačí, když vyplníte pár otázek jako „Jakou dovolenou si představujete“, „Kdo všechno pojede“ nebo „Jak daleko se chcete podívat“. Je to rychlé, jednoduché a vytvoří vám to představu o tom, co hledat, nebo rovnou objevíte destinaci, o které jste nikdy neslyšeli, a rozhodnete se jet tam. Kvíz najdete na jejich Booking.com.

Jak na Booking.com nejvíce ušetřit?

Slevy a akce:

Na Booking nabízejí sezonní a prázdninové nabídky, které vám ještě více zlevní dovolenou. Vždycky v určitém období nebo během svátků si můžete vybrat ze stovek pobytů za výhodnou cenu. Zahrnuty jsou: Čínský Nový rok, jarní prázdniny, Velikonoční nabídky, Golden week, karnevalové nabídky, Valentýn, Vánoce, Díkůvzdání i zimní prázdniny nebo nabídky Black Friday. Speciální slevy také získáte, pokud budete s Booking cestovat častěji, a zasloužíte si tak nárok na zařazení do věrnostního programu Genius.

Nenašli jste?

Pokud jste nenašli, co jste hledali, můžete se podívat na další obchody z kategorie cestování. Pobyty nabízí také Dovolena.cz, Chata.cz nebo TravelPortal.cz. Cestování s karavanem si můžete zařídit na SvetKaravanu.cz. Vybavení na vaše cesty hledejte na Bagalio.cz nebo Zapakuj.cz.

 

Hodnocení uživatelů

 • 4,6

  Počet hvězdiček: 4,5 / 5

  2322 hodnocení

 • 5

  Počet hvězdiček: 5,0 / 5

  Nejlepší vyhledávač

  Tomas K. 4. 10. 2023

 • 5

  Počet hvězdiček: 5,0 / 5

  dobré ceny, přehledné

  Simona B. 4. 10. 2023

 • 5

  Počet hvězdiček: 5,0 / 5

  Když hledáme ubytování , tak jedině s BOOKING :-)

  Štěpánka B. 3. 10. 2023

Nejoblíběnější obchody z kategorie Cestování

Jak PlnáPeněženka přesně funguje?

Registrace

Zdarma se zaregistrujte

U nás neplatíte žádné poplatky

Vyhledání obchodu

Vyhledejte si obchod

Na Plné Peněžence
jich máme přes 1200

Proklik na e‑shop

Proklikněte se na e‑shop

Tam nakupujte, jak jste zvyklí
a můžete využít i akčních nabídek

Získání cashbacku

Získejte cashback

Schválenou odměnu si můžete nechat hned vyplatit