Bodyworld.eu logo

Bodyworld.eu

BodyWorld je rychle rostoucí společnost zaměřená na potřeby sportovců a lidí, kteří se snaží žít zdravě a ze svého aktivního života vytěžit maximum.

Více o Bodyworld.eu

Peníze zpět z nákupu

1 - 4,3 %

Vybrané produkty Bodyworld - Nový zákazník

4,3 %

Ostatní produkty - Nový zákazník

3,8 %

Vybrané produkty Bodyworld - Stávající zákazník

2,3 %

Ostatní produkty - Stávající zákazník

1 %

O Bodyworld.eu

Hlavní složku našeho portfolia tvoří široké spektrum sportovní výživy mezi které patří proteiny, aminokyseliny, spalovače tuků, předtréninkové nápoje, kreatiny, gainery, regenerační přípravky, iontové nápoje a jiné. Pro podporu zdraví a vitálního životního stylu si u nás zákazník může vybrat z množství vitamínů, minerálů, zdravých potravin, wellness přípravků, oříškových krémů, nízkokalorických jídel, snídaňových směsí, kaší, cereálií, náhradních sladidel, dochucovadel a mnoho jiných.

Rovněž se zaměřujeme na fitness nářadí, příslušenství a různé tréninkové pomůcky, abychom lidem umožnili trénovat efektivněji a tak dosahovat požadované cíle. V neposlední řadě u nás najdete oblečení, které je vhodné jak do fitness centra, tak i pro běžné nošení.Naše portfolio nabízející více než 120 značek se řadí k nejširším na evropském trhu. Portfolio je pečlivě sestavené a bere maximální ohled na kvalitu a funkčnost produktů, které odpovídají pouze těm nejvyšším standardům.

Nejoblíběnější obchody z kategorie Sport, hobby a zábava

Jak PlnáPeněženka přesně funguje?

Registrace

Zdarma se zaregistrujte

U nás neplatíte žádné poplatky

Vyhledání obchodu

Vyhledejte si obchod

Na Plné Peněžence
jich máme přes 1200

Proklik na e‑shop

Proklikněte se na e‑shop

Tam nakupujte, jak jste zvyklí
a můžete využít i akčních nabídek

Získání cashbacku

Získejte cashback

Schválenou odměnu si můžete nechat hned vyplatit