Jak mohu získat odměnu?

Portál PlnaPenezenka.cz umožňuje registrovaným uživatelům získat až 25 % peněz zpět z ceny nákupů v 613 partnerských internetových obchodech.

A co musím udělat pro získání odměny za nákup v obchodě Adidas.cz?

  1. Prokliknout se přes tlačítko "Přejít a získat cashback" z PlnaPenezenka.cz na web Adidas.cz
  2. Po prokliku na web provést objednávku
  3. A do 24 hodin očekávat odměnu za nákup na svém účtu u PlnaPenezenka.cz!
  4. Odměnu Vám po žádosti ZDARMA zašleme na Váš bankovní účet
Zaregistrovat se a získat odměnu

Pokud si stále nejste jisti, jak získat peníze zpět, více informací naleznete na stránce Jak to funguje. Nebo nás kontaktujte a my Vám rádi poradíme!

110+ nákupů
62 uživatelů vyzkoušelo
132 Kč průměrný cashback
do 1 dne doba registrace transakce
113 dnů průměrná doba schválení

Nabídka obchodu Adidas.cz

Peníze zpět z nákupu
4 %
Přejít do obchodu
Nezlevněné zboží
4 %
Přejít do obchodu
Akční zboží či při využití jakékoliv slevy
0 %
Přejít do obchodu

Popis obchodu

Zobrazit více

Vyplatíme Vám zpět 4 % cashback z každého nákupu nezlevněného zboží!

Adidas.cz představuje nejaktuálnější a největší online kolekci produktů adidas. Společnost adidas je již více než 70 let synonymem vysoké kvality, takže zde můžete bez obav nakupovat. Produkty adidas představují skutečnou kvalitu, úžasné technologie a inovaci.
Účelem mnohokrát oceněných inovací výrobků adidas je podporovat sportovce, kteří chtějí dosáhnout ještě vyšších výkonnostních úrovní.

adidas tvoří dvě úplně rozdílná odvětví na trhu s oblečením a obuví:

adidas Originals: Odráží nadčasovost odkazu značky adidas. Svého času byly inovativní, nyní jsou již klasické a vždy autentické. Produkty adidas Originals poznáte podle trojlístku,
který byl poprvé představen na olympijských hrách v Mnichově v roce 1972.

Sport Performance, produkty adidas, které vypadají skvěle a zároveň jsou úžasně funkční.
Cílem divize Sport Performance je poskytovat nejfunkčnější a nejvýkonnější sportovní produkty pro sportovce všech kategorií. Touhou a motivací společnosti adidas je pomoci
všem sportovcům, kteří požadují především výkonnost. Produkty pro zvyšování výkonnosti jsou navrhovány s využitím nejnovějších technologických objevů.

Podmínky

Zobrazit více

Upozornění: Na přání obchodu není cashback udělován za nákup zboží ve slevě, akcích či jinak zlevněného například pomocí slevových kódů a kupónů.

Výpočet odměny: U většiny obchodů je Vaše odměna vypočítána z ceny objednávky bez DPH, dopravy, případně věrnostních kreditů, pokud je obchod nabízí. U některých obchodů pak z důvodů spolupráce pomocí zahraničních systémů může docházet k určité odchylce u hodnoty Objednávka z důvodů nutných převodů měn. Konkrétní podmínky jsou určeny partnerským e-shopem. Zároveň doporučujeme nepoužívat slevové kupony z jiných zdrojů než PlnaPenezenka.cz. Často jsou na žádost obchodu neslučitelné s jinými akcemi, tedy i s možností cashbacku od Plné Peněženky.

Úspěšnost: Dlouhodobá úspěšnost získání peněz zpět dosahuje 98 %.
Většina nákupů je v pořádku zaznamenána. V ojedinělých případech může dojít ke ztrátě spojení na straně obchodu nebo internetového prohlížeče a uskutečněný nákup se nepropojí s účtem na PlnaPenezenka.cz. Pokud dojde ke komplikaci, můžete podat reklamaci formou žádosti o ověření - učiníme maximum pro vaši spokojenost.

Odměnu je možné získat pouze v případě, kdy je přesměrování z našeho portálu v pořádku dokončeno a jste převedeni na stránky obchodu. V případě, že dojde k chybě a přesměrování je ukončeno předčasně či na stránce, která neodpovídá stránkám obchodu, není možné odměnu za následně provedenou objednávku získat ani v rámci reklamace. Pokud problém s přesměrováním zaznamenáte, kontaktujte naši zákaznickou podporu. V případě přesměrování do vlastní aplikace obchodu nemůžeme správné získání odměny garantovat.

Doporučené obchody

Přihlásit se

Zde se můžete přihlásit pomocí svých přihlašovacích údajů

Zapomněli jste heslo?
nebo Přihlásit se přes Facebook Přihlásit se přes Google

Registrovat se

A získat z každého nákupu až 25 % zpět

nebo Přihlásit se přes Facebook Přihlásit se přes Google