6 % zpět z nákupu Nakoupit s cashbackem

Adidas.cz - tři pruhy jako esence vašeho šatníku

Obchod Adidas.cz zná snad každý z nás a není divu! Najdete zde oblečení, boty a doplňky z kvalitních materiálu pro sport a volný čas, a to jak na venek, tak do interiéru, které vám vydrží dlouhé roky a které z vás navíc udělají hvězdu posilovny či fotbalového trávníku.

Získejte část peněz z nákupu zpět pokaždé, když nakoupíte v některém z 910 obchodů

Připojte se Připojte se ještě dnes. Registrace je jednoduchá a zdarma.

Nakupte Klikněte na odkaz, přejděte do obchodu a nakupte.

Získejte peníze Od obchodu dostaneme zprávu o vašem nákupu a vyplatíme vám odměnu.

Chci začít hned teď

Více o Adidas.cz

Tvářemi této značky jsou světoznámé celebrity i sportovci, kteří si myslí, že právě Adidas.cz je to pravé pro každého z vás. Nemusíte být ti největší sportovní nadšenci, abyste si domů koupili jejich produkty. Kromě oblečení a doplňků zde totiž koupíte i velké množství tenisek, které je vhodné jak na vesnici, tak do víru velkoměsta. S cashbackem Plné Peněženky si u obchodu Adidas.cz můžete koupit i speciálně vytvořené kolekce lidí, jako je Pharell či Stella McCartney.

Prvotřídní produkty pro celou rodinu

Slaďte se doma do třech pruhů a vyrazte na výlet! V oblečení, botách a doplňcích značky Adidas.cz se budete cítit jako v bavlnce. Značka, které prodává své produkty již 80 let se snaží svým zákazníkům přinášet ty nejpropracovanější produkty z vysoce kvalitních materiálů. Podívejte se na jednotlivé kategorie, ve kterých můžete nakoupit:

  • Muži - Adidas.cz mužům nabízí oblečení pro každé roční teploty i do těch největších teplotních extrémů. Podívejte se na tento e-shop a nakupte třeba obuv na všechny sporty, na které si jen vzpomenete, nebo oblečení a doplňky.
  • Ženy - pro něžné pohlaví je zde připravena obuv do města i do posilovny oblečení na indoor a outdoor a doplňky jako stvořené pro milovnice kombinace módy a praktičnosti.
  • Děti - najdete zde i velké množství produktů pro vaše malé špuntíky. Pořídíte velikosti pro holky i kluky od narození po šestnáctý rok života a to v jak klasických kolekcích, tak v akčních cenách. Samozřejmostí jsou i novinky na trhu Adidas.cz.
  • Sporty - jste milovníkem aktivního volného času? Pak se vám bude líbit rozdělení produktů podle milovníků fotbalu, běhu, outdooru, basketbalu a dalších tréninků. Seženete zde i produkty na golf, plavání, tenis, ragby, skateboarding, vzpírání a mnoho dalšího! Tak zabruste sem!
  • Značky - Adidas.cz svým zákazníkům nabízí i speciální značky, jako jsou originals, Adidas Athletics, Terrex, Stella McCartney nebo Y-3 a For the oceans.
  • Kolekce - nakupte v kolekcích oblečení a všeho dalšího, protože tři pruhy je ta správná volba!

Jak ušetřit na Adidas.cz?

Nakupte s Plnou Peněženkou! Jak na to? Založte si u nás účet, proklikněte se do obchodu Adidas.cz, nakupte zde a nechte si zaslat zpět cashback 6 % z nákupu.

Nevybrali jste si na Adidas.cz?

S tím si nelamte hlavu! Podívejte se na jiné obchody, na kterých můžete s Plnou Peněženkou ušetřit a třeba si vyberete jinde. Proklikněte se do naší sekce “Móda a doplňky” a nakupte třeba u módního obchodu AboutYou.cz. Oblečení a doplňky pro muže, ženy a děti můžete nakoupit i v obchodu pro milovníky sportu Sportinator.cz nebo u značky Reebok.cz.

Nabídka obchodu

  • Peníze zpět z nákupu
    6 %

Přihlásit se

Zde se můžete přihlásit pomocí svých přihlašovacích údajů

Zapomněli jste heslo?
nebo Přihlásit se přes Facebook Přihlásit se přes Google

Registrovat se

A získat z každého nákupu až 25 % zpět

(i) Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat