8wines.cz logo

8wines.cz – česká vinotéka

Ochutnat celý svět lze i bez cestování! 8wines.cz mají v nabídce přes stovku vín z více jak 15 zemí světa. Degustujte a objevujte.

Více o 8wines.cz

Peníze zpět z nákupu

0 - 3,2 %

Nový zákazník

3,2 %

Stávající zákazník

0 %

O 8wines.cz

Jak říká japonské přísloví „Víno je králem léků“, tak si zalečte tělo i duši s těmi nejlepšími víny, která k vám doputují až z kraje světa. Nakupujte v české vinotéce 8wines.cz. Na vaše zdraví!

Ve společnosti 8Wines jsme využili zkušeností našich specialistů k vytvoření unikátní řady stylů a chutí z celého světa. Spíše, než abychom se snažili o skladování každé odrůdy na trhu, nabízíme pečlivě vybranou kolekci, která má něco pro každého. Prohlížením naší nabídky si velmi rychle uvědomíte, jakým potěšením je nám získávání těžko dostupných vín od odrůdy Cabernet z Napa Valley po Syrah z Judských hor. Jsme obzvláště hrdí na naše prémiová vína ze Spojených států amerických a na zbytek naší široké a unikátní kolekce vín z Nového světa. Milovníci italského vína rovněž najdou hodně příležitostí k pokušení svých chuťových pohárků za nesmírně konkurenční ceny. Když naši zakladatelé poprvé začali získávat výborná vína pro své rodiny a přátele, neměli ani ponětí, že se z jejich dobrodružství stane úspěšný mezinárodní obchod. Dodáváme vína do celé Evropy a naše kolekce vín byla tři roky po sobě oceněna zlatými medailemi aplikací Wine Searcher.

Nejoblíběnější obchody z kategorie Zdraví a jídlo

Jak PlnáPeněženka přesně funguje?

Registrace

Zdarma se zaregistrujte

U nás neplatíte žádné poplatky

Vyhledání obchodu

Vyhledejte si obchod

Na Plné Peněžence
jich máme přes 1200

Proklik na e‑shop

Proklikněte se na e‑shop

Tam nakupujte, jak jste zvyklí
a můžete využít i akčních nabídek

Získání cashbacku

Získejte cashback

Schválenou odměnu si můžete nechat hned vyplatit