Soutěžní recenze s BazaroveRegaly.cz: Profi regály za bazarové ceny a vouchery na nákup

Soutěžní recenze hlavně pro ty, kterým se hodí vybavit garáž, dílnu, sklad nebo kancelář. Hrajeme vouchery a o profesionální regály s vysokou nosností z e-shopu Bazaroveregaly.cz.

11. 3. 2021
Soutěžní recenze s BazaroveRegaly.cz: Profi regály za bazarové ceny a vouchery na nákup

Celkové hodnocení

Počet hvězdiček: 5,0 / 5

 

Dnešní soutěžní recenze je o kvalitních a bytelných profi regálech z e-shopu Bazaroveregaly.cz. Zároveň také soutěžíme o vouchery na nákup a o profi regály ze stejnojmenného e-shopu. Je to ideální příležitost pro ty, co by potřebovali dovybavit sklad, garáž, dílnu nebo třeba kancelář. Pak je tato soutěž pro vás jako stvořená. I my v Plné Peněžence jsme dostali možnost otestovat výrobky z e-shopu Bazaroveregaly.cz. Jakou s nimi má zkušenost pro nás napsal kolega Tomáš.

 

O co se v soutěži hraje?

Šťastlivci budou rovnou 4 a dostanou jednu z těchto výher:

 

Jak soutěž probíhá?

Ti z vás, kteří ode dneška 11. 3. do 15. 3. 2021 nakoupí jakýkoliv produkt přes Plnou Peněženku v e-shopu Bazaroveregaly.cz, se dostanou do slosování o ceny. Detailní podmínky soutěže si můžete přečíst ZDE.

 

PROFESIONÁLNÍ lakovaný regál se 4 policemi

Recenze Bazaroveregaly.cz: Profesionální lakovaný regál se 4 policemi od Bazaroveregaly.cz

 

 

V zahradním domku jsem měl pořádný nepořádek, proto jsem začal před novou sezonou přemýšlet o způsobu, jak si věci zorganizovat. Volba padla na regál. Změřil jsem si, že do mého zahradního domku je tento rozměr naprosto ideální. Dokonce se mi tam bez problému vejdou dva naproti sobě.  

Regály přišly hned následující den od objednání. Celkově jsem obdržel 4 krabice. V jednom balíku byla vždy kovová konstrukce a v druhém police. Po rozbalení jsem nejprve marně hledal návod. Myslel jsem si, že chybí, tak jsem se podíval do druhé krabice a ani tam jsem návod nenašel. Po prohlédnutí všech dílů jsem ale zjistil, že návod ani není potřeba, protože je jasné, jak díly poskládat dohromady.

Potom jsem se koukal na e-shop Bazaroveregaly.cz a návod jsem našel tam, je dostupný textově i ve formě videa. 

Před samotným skládáním jsem si jednotlivé díly roztřídil. Poté jsem začal skládat od spodní části a postupně přidával další příčky. Při upevnění příček jsem si pomohl kladívkem, ale díly do sebe většinou pasovaly úplně samy. Skvělé je, že si můžu jednotlivé příčky rozmístit dle potřeby. Recenze Bazaroveregaly.cz: Profesionální lakovaný regál se 4 policemi od Bazaroveregaly.cz

Regály nejsou šroubované, je to čistě jen o zasunutí příček do sebe. Troufnu si říct, že montáž zvládne opravdu každý. Je to velmi jednoduché. Oba regály jsem skládal přímo uvnitř zahradního domku, protože ve složeném stavu bych je už dovnitř nedostal. I v tomto malém prostoru jsem montáž zvládl zcela bez problému a zabralo mi to přibližně 20 minut. K montáži ani není potřeba pomoc někoho druhého, kompletní montáž jsem zvládl sám. Obrovskou výhodou je tedy, že regál můžete v klidu skládat v malém prostoru a nepotřebujete k tomu pomoc nikoho dalšího. 

Jak už jsem zmiňoval, regály jsem využil do zahradního domku na různé zahradní vybavení a nářadí, ale dovedu si je představit i do dílny, skladu nebo garáže na těžší věci. Regály perfektně drží stabilitu. Výrobce uvádí nosnost 400 kg na polici, celkově tedy 1 600 kg. Takto těžké věci jsem na regál nedával, ale určitě věřím, že to bez problému udrží, protože vypadá velmi bytelně.

Regálům nemám co vytknout. U mě skvěle splňují účel. V zahradním domku to hned vypadá lépe a je připravený na novou sezónu. :-)Recenze Bazaroveregaly.cz: Profesionální lakovaný regál se 4 policemi od Bazaroveregaly.cz

 

Něco málo o e-shopu Bazaroveregaly.cz

E-shop Bazaroveregaly.cz vás nadchne, pokud hledáte bytelné regály, rudly, vozíky, žebříky a lešení nebo třeba plastové boxy a přepravky. To vše se může hodit do skladu, dílny, garáže, ale třeba i kanceláře. A to jak na profesionální, tak i domácí použití.

E-shop je výjimečný tím, že je schopen prodávat nové regály za velmi nízkou cenu díky úzké spolupráci s výrobci. Pokud vám nabízené regály nevyhovují, je také možné je nechat vyrobit na zakázku.

Nosnost regálů je úctyhodná – začíná na 175 kg na polici a končí na nosnosti 900 kg na polici. Oceníte také snadné bezšroubové skládání, díky kterému bude vše hotové za pár minut. Výhodou tohoto systému je také to, že můžete police kdykoli podle potřeby jednoduše přestavět.

 

Čtení na blogu

Zajímavé články s tipy a různými zlepšováky najdete na blogu Bazaroveregaly.cz. Pro kutily se může hodit, 6 + 2 zlepšováků na už tak praktickou věc, jakou je žebřík nebo jak i doma udělat pořádek podle guru uklízení Marie Kondo.

Bazaroveregaly.cz logo

O Bazaroveregaly.cz

Bazaroveregaly.cz patří mezi odborníky na skladovací systémy a zaměřuje se na prodej nových regálů za velmi nízké ceny – bez problému zde naleznete i ty od 499 Kč. Velkou výhodou je fakt, že všechny nabízené produkty jsou ihned k odběru. Výběr produktů je tu obrovský – regály do domácnosti, garáže, skladu či kanceláře. Typově se jedná o kovové regály s dřevotřískovými policemi či o kovové s MDF policemi. Těšit se však můžete i na regály s vysokou nosností. Nosnost polic se liší podle regálů a začíná na 175 kg na polici. Některé regály mají nosnost i 900 kg na polici.