Recenze regálu z Bazaroveregaly.cz

Zajímáte se možnosti skladování? Pak by vás mohlo zajímat, jak jsme byli spokojeni s regálem s ocelovou konstrukcí, která slibuje nosnost až 2 000 kg.

26. 9. 2020
Recenze regálu z Bazaroveregaly.cz

Celkové hodnocení

Počet hvězdiček: 5,0 / 5

 

Dnes potěšíme všechny, kteří aktuálně řeší problémy s uskladněním jakýchkoliv předmětů. V rámci této recenze se podíváme na zoubek profesionálnímu lakovanému regálu s nosností až 2 000 kg z e-shopu Bazaroveregaly.cz. V dalším textu se dozvíte více informací o produktu i to, jak jsme s regálem spokojeni. 

 

Profesionální lakovaný regál 4-policový

Bazaroveregaly - profesionální regál 4-policový lakovaný

 • Cena: 5 990 Kč
 • Parametry
  • 200 cm (v), 237 cm (š), 60 cm (h)
  • Nosnost regálu při rovnoměrném zatížení polic: 2 000 kg
  • Barva: černá
  • Materiál konstrukce: ocel 
  • Počet polic: 4  (nastavitelné po 8,5 cm)
  • Materiál polic: dřevotříska
 • Hodnocení Peti: 5 z 5
 • Stránka produktu: Regál průmyslový PROFESIONÁLNÍ lakovaný 4-policový

 

V rámci organizace pořádku v kanceláři jsme se rozhodli pořídit do kumbálu regál, kam konečně uspořádáme všechny věci, které potřebujeme pro běžný provoz kanceláře. V prvé řadě jsme hledali e-shop zapojený v Plné Peněžence, nakonec jsme se rozhodli pro koupi regálu z Bazaroveregaly.cz. Mají velký výběr regálů za rozumné ceny s členěním podle využití a s dostatečně velkou nosností, takže nemusíme řešit, zda do police regálu něco dát nebo raději ne.

Po objednání přišel regál velmi rychle do druhého dne od objednání. Balíky byly nakonec dva, v jednom byly zabalené police, v druhém kovová konstrukce regálu. Na sestavení regálu je potřeba gumové kladivo, resp. palička, aby se konstrukce nepoškodila. Regál, vzhledem k jeho velikosti, není jeden z nejlehčích, takže jsme povolali 2 kolegy, aby se montáže regálu zhostili. Bazaroveregaly - profesionální regál 4-policový lakovaný

Hmotnost regálu bych ovšem přidala k pozitivním stránkám, regál je bytelný a stabilní. Kluci jej měli sestavený během chvilky, možná máme až moc šikovné kluky a nebo (to spíše) není sestavení nic složitého. :) Regál je totiž bezšroubový, takže si troufnu říct, že montáž zvládne opravdu každý, a dokonce sám bez pomoci. Regál je černé konstrukce, hodí se do garáže, skladu apod. my jej využili v kumbálu na čistící prostředky, krabice a další serepetičky, které se do té doby válely po zemi. Několik  věcí tak zabíralo de facto celý kumbál. Takto jsou věci organizované a přehledné a do kumbálu se toho vleze daleko více.

Jak jsem již zmínila, regál je opravdu bytelný, výrobce si potrpí na kvalitě, a proto se nebojí na produkt poskytnout dokonce 5letou záruku. Pro 100% jistotu a stabilitu je doporučeno regál uchytit ke zdi, ale není to podmínkou, může stát jen tak v prostoru. V kanceláři jsme regál neuchycovali a žádný problém (zatím na nikoho nespadl :)) nenastal. Nosnost je slibována při rovnoměrném rozložení až 2 000 kg. Nedokážu si představit, jestli regál hmotností naplníme zrovna čisticími prostředky a prázdnými krabicemi, ale vzhledem ke slibované záruce bych se maximálního zatížení nebála. Materiál, ze kterého je regál vyroben: lakovaná ocelová konstrukce, nastavitelné police jsou z dřevotřísky.

Regálu a e-shopu nemáme co vytknout a recenzi hodnotíme plným počtem hvězdiček. Náš kumbál konečně vypadá organizovaně, uklizeně a hlavně prakticky srovnaně, vše je po ruce. Regál, který jsme recenzovali, je označován jako průmyslový, ale hodí se jak do garáže, tak i do domácího kumbálu či do špajzu. V e-shopu je však na výběr hromada produktů a pokud sháníte regál interiérový a na oko hezčí, tak i takový v e-shopu najdete. 

Mrknout můžete na video k regálu:

Bazaroveregaly.cz logo

O Bazaroveregaly.cz

Bazaroveregaly.cz patří mezi odborníky na skladovací systémy a zaměřuje se na prodej nových regálů za velmi nízké ceny – bez problému zde naleznete i ty od 499 Kč. Velkou výhodou je fakt, že všechny nabízené produkty jsou ihned k odběru. Výběr produktů je tu obrovský – regály do domácnosti, garáže, skladu či kanceláře. Typově se jedná o kovové regály s dřevotřískovými policemi či o kovové s MDF policemi. Těšit se však můžete i na regály s vysokou nosností. Nosnost polic se liší podle regálů a začíná na 175 kg na polici. Některé regály mají nosnost i 900 kg na polici.