Recenze TSTBooster: Testosteronové tablety pro muže

100% přírodní doplněk stravy – to je TST Booster neboli testosteron. V recenzi se dozvíte, jaké má účinky a co může u mužů natropit nedostatek testosteronu.

27. 11. 2021
Recenze TSTBooster: Testosteronové tablety pro muže

Celkové hodnocení

Počet hvězdiček: 4,0 / 5

Kolega Petr vyzkoušel přírodní doplněk stravy – testosteronové tablety z e-shopu TST Booster. V recenze se dočtete, jak byl Petr s doplňkem spokojený, ale také kdy a jak se projevuje nedostatek testosteronu a z čeho se vlastně tablety Testosteron Booster vyrábějí.

Doplněk stravy TST Booster

Měl jsem možnost vyzkoušet doplněk stravy TST Booster, tedy testosteronové tablety přírodního složení. Přípravek jsem vyzkoušel na podzim, kdy obvykle bývám vyčerpaný ze změny počasí, také moje imunita není v nejlepší kondici. Trápím se většinou s nachlazením a změnami nálad, celkovou únavou a nechutí k jakékoliv aktivitě. Po práci obvykle přicházím domů unavený a do posilovny se jen těžko přinutím. Večer se mi špatně usíná a ráno ještě hůře vstává. Z těchto důvodu jsem si objednal TST Booster, kde mě hlavně lákalo zajímavé a přírodní složení.

Testosteronové tablety TST Booster mají podporovat přirozenou tvorbu testosteronu v těle a obsahuje aktivní složky: kyselina D-aspargová, maca peruánská, magnesium (získané z červených mořských řas), ašvaganda (tropická rostlina), pískavice řecké seno, kotvičník zemní, shilajit mumio, zinek, vitamín D3 a vitamín B6.

Už po pár dnech užívání jsem cítil zlepšení jak psychické, tak fyzické kondice. Cítil jsem nabytou energii a mé fyzické výkony byly o něco lepší. Po cvičení jsem necítil bolest svalů ani únavu. Lépe se mi ráno vstávalo a spánek mi připadá s TST Boosterem kvalitnější. 

Přípravek přišel rychle a komunikace s e-shopem byla bezproblémová. Užíval jsem 4 tablety denně. Jediný problém jsem měl s chutí tablet, které jsou na můj vkus větší a špatně se polykají, ale dá se na to zvyknout.

Určitě bych tablety doporučil zejména v zimních měsících. Tablety pomáhají k celkovému lepšímu fyzickému i psychickému stavu. Určitě budu nákup opakovat.

Doplněk stravy TST Booster

Doplněk stravy TST Booster

  • Počet tablet v 1 balení: 120
  • Denní dávka: 4 tablety

790,00 Kč

Nakup s cashbackem

Něco málo o e-shopu Tstbooster.cz

TST Booster alias Testosteron Booster je český e-shop za nímž stojí 3 kamarádi a aktivní sportovci. Před časem na trhu hledali vhodný testosteronový doplněk stravy, ale nenašli nic, s čím by byli spokojení. Proto dali hlavy dohromady a vyvinuli vlastní doplněk se 100% přírodním složením, který vyrábí v Česku.

Testosteron a jeho projevy

Testosteron je asi nejznámější mužský hormon zodpovědný hlavně za libido a sexuální výkonnost. Jeho dostatek se projevuje také ve velké energii, schopností dobře nabírat svalovou hmotu, ale také například touhou po úspěchu. Pokles testosteronu začíná přirozeně po 30. roce života. 

Nedostatek testosteronu může mít tyto projevy: neplodnost a snížení libida, ubývající svalová hmota, pomalejší regenerace, náladovost, únava, horší soustředění, úzkosti, vypadávání vlasů, tloustnutí, ale i tvorba vrásek. 

Zvýšený testosteron není tak častý, ale ani ten není ideální. V extrémním případech mají takoví muži větší tendenci k pití alkoholu, kouření a paradoxně se může projevovat i neplodností, dále se může projevovat agresivním chováním a vysokým krevním tlakem. Na vině může být užívání steroidů a jiných hormonálních látek.

Výši testosteronu zjistíte u doktora, který jej určí ze vzorku krve. Může vám zjistit celkový testosteron nebo lze nechat vyšetřit pouze volný testosteron. Pokud chcete prioritně budovat svalovou hmotu, je pro vás podstatný údaj o volném testosteronu.

TST Booster jakožto přírodní doplněk nedokáže zvýšit hladinu testosteronu nad přirozenou míru a nemá žádné známé vedlejší účinky.

O dalších projevech testosteronu se dočtete v článcích na stránkách TST Booster.

Tip: Při nákupu nezapomeňte na cashback. Díky Plné Peněžence tak ušetříte 7 % z objednávky v e-shopu TSTBooster.

Podobné články