GPS hodinky pro volnost dětí a klid rodičů

Kdo má děti, ten ví, že uhlídat je může být někdy výkon hodný profesionálního bodyguarda. SPYobchod nabízí řešení v podobě GPS dětských hodinek, které jim poskytnou dostatek samostatnosti, ale zároveň umožní rodičům věnovat se v klidu svým povinnostem beze strachu, kde zase to jejich štěstí lítá. Zda hodinky splňují očekávání rodičů i dětí, testovala kolegyně Vendy (a slečna Bella).

12. 3. 2022 Vendy
Recenze SPYobchod

Celkové hodnocení

Počet hvězdiček: 5,0 / 5

Sama děti ještě nemám, o to víc si ale užívám a rozmazluji děti svých kamarádek. Jsem prostě taková hodná cool „teta“.Recenze SPYobchod Dětské GPS 4G hodinky Narozeniny kamarádčiny dcery Belly se blížily a já si lámala hlavu nad tím, co bych jí jako velké žákyni druhé třídy mohla koupit za dárek. Její matka už dlouho mluvila o chytrých dětských hodinkách, po kterých Bella dlouho toužila. Když tedy přišla nabídka od e-shopu SPYobchod vyzkoušet Dětské 4G GPS hodinky Secutek, neváhala jsem ani minutu a nadšeně souhlasila.

Byla jsem celkem netrpělivá, ale na balíček s hodinkami jsem naštěstí nemusela čekat dlouho. Za dva dny mi přišel email od přepravní společnosti, že následující den mi budou hodinky doručeny.
 

Trochu jsem se bála velikosti hodinek – přece jenom jsem si neuměla představit chytré hodinky, které mají většinou větší ciferník než hodinky klasické, na ruce devítileté slečny. Trochu s obavami jsem tedy balíček otevřela a byla jsem příjemně překvapena – hodinky byly opravdu přizpůsobeny pro velikost dětského zápěstí. 

Kolik funkcí se vejde do malých hodinek

GPS lokátor

Hodinky mají mnoho různých funkcí, a tak jsem je hned po otevření začala zkoumat. Za tu nejužitečnější považuji funkci GPS, díky níž získáte dokonalý přehled o tom, zda vaše dítě v pořádku dorazilo do školy či na kroužek. Pokud jste zrovna v práci, můžete se ujistit, že ten váš lumpík dorazil v bezpečí domů.

GEO fence

Naopak funkce GEO fence vám zajistí kontrolu nad tím, zda vaše ratolest neopustila vymezenou oblast, jako je například dětské hřiště. Tato funkce je zajišťována aplikací „SeTracker2“, která je vhodná jak pro iOS, tak i Android. Pokud tedy máte doma malého dobrodruha, který rád objevuje svět mimo vaše zorné pole, funkce GEO fence se vám jistě vyplatí.

Ostatní

Hodinky jsou určitým předskokanem mobilního telefonu. Můžete do nich uložit až 15 kontaktů, posílat v chatu aplikace zprávy či nahrávat až 15 sekundové hlasové zprávy. Tak vám může vaše dítko dát kdykoliv vědět o nastalých problémech nebo dosažených studijních úspěších.
 

Jednotlivé funkce hodinek jsou zvoleny tak, aby podporovaly samostatnost vašeho dítěte. Mají tedy navíc funkci budíku nebo rozvrhu hodin, dále pak stopek či krokoměru. Dítě tedy může zkusit vstát samo do školy nebo si hlídat včasné odevzdání domácích úkolů. Hodinky mají také, stejně jako moderní smartphony, funkci odemykání pomocí rozpoznání obličeje. Jejich součástí je dokonce i fotoaparát. 

Hodnocení

Recenze SPYobchod Dětské GPS 4G hodinkyKromě výše popsaných základních funkcí, které vás nejen ujistí, že je vaše dítě v pořádku, ale učí ho i zodpovědnosti a samostatnosti, je jejich velkou výhodou výdrž baterie. Ta činí až 70 hodin a díky mobilní aplikaci vás hodinky upozorní, když baterie klesne pod 20 %. Nenastane tak situace, kterou jistě každý z nás zažil s mobilním telefonem, kdy zařízení zapomenete přes noc strčit do nabíječky a druhý den jste prakticky bez možnosti komunikace.

Pozitiva, která hodinky přináší rodičům, jsou tedy jasná. Nejdůležitější je však názor hlavních hrdinů v tomto příběhu, a to jsou samotní nositelé hodinek. Požádala jsem tedy Bellu o zrecenzování produktu pro další velké školáky, kteří by třeba uvažovali o tom, že si o něj napíšou Ježíškovi. Bella se úkolu zhostila velmi zodpovědně a poskytla nám prohlášení i módní focení produktu stylově doplněné o abstraktní umění na ruce podtrhující design hodinek:
 
► „Noo, pracuje se s nima dobře, mám tam třeba hry. Že vlastně v družině nebo v ranní družině, o přestávce, nebo když se budu nudit, tak si jí zahraju, tu hru, a různě… A taky je dobrý, že si s Míšou [matka] můžu psát vlastně. A jsou hodně funkční.“

Jediné mínus hodinek je podle mě fakt, že nejsou kompletně vodotěsné. Jsou odolné vůči běžné vlhkosti, takže pokud se vaše ratolest zpotí nebo zmokne, zůstanou neporušeny. Děti ale vždy budou dětmi a zapomenout hodinky sundat před skokem do bazénu nebo s nimi spadnout do potoka, pro ně není žádný problém. Takové nehody ale tyto GPS hodinky pravděpodobně nepřežijí.
 
Pokud mám hodinky celkově zhodnotit dávám 5 hvězd z 5. Myslím, že na žebříčku oblíbenosti tet jsem teď u mladé slečny Belly na prvních příčkách. Hodinky nesundá z ruky a neustále si s nimi hraje. Tímto dárkem jsem navíc usnadnila život i její mamince, neboť se nemusí bát, že by se jí Bella ztratila.
Dětské 4G GPS hodinky Secutek SWX-KT17S

Dětské 4G GPS hodinky Secutek SWX-KT17S

 • Funkce: čas, GPS lokátor, GEO fence, SOS tísňové volání, krokoměr, hlasové zprávy, budík, stopky, rozvrh hodin, fotoaparát, mobilní aplikace ad.
 • Pracovní mody: sledovací, normální, úsporný
 • Výdrž: cca 70 hodin na jedno nabití
 • Baterie: 700 mAh
 • Obvod: 11–20 cm (první a poslední dírka)
 • Odolnost: běžná vlhkost, déšť apod. (ne vodotěsné)

2 495,00 Kč

Nakup s cashbackem

„Hračky“ pro dospělé

Samozřejmě mě také zajímalo, co všechno (kromě dětských hodinek) na stránkách e-shopu SPYobchod nabízejí a zda bych si tam vybrala taky něco pro sebe. Nejvíce mě asi zaujala sekce špionážní minikamery. Už dlouho totiž s přítelem uvažujeme o tom, že bychom natočili našeho psa, když je doma sám – záhadně si totiž vždycky pustí Netflix, a tak by nás zajímalo, jak to vlastně dokáže :-). Nicméně obchod nabízí i spoustu dalších užitečných věcí, ať už jsou to chytré hodinky pro děti či seniory, bezpečností kamery, špionážní kamery nebo GPS lokátory. Každý si tam jistě najde své.

Celkové hodnocení

 • GPS lokátor
 • Funkce GEO fence, tísňové volání, SMS zprávy ad.
 • Velikost přizpůsobena dětskému zápěstí
 • Výdrž baterie
 • Možnost hraní her
 • Nejsou kompletně vodotěsné

Počet hvězdiček: 5,0 / 5

Nakup s cashbackem

Vendy

Autor Vendy

Vendy je rodačka z Českých Budějovic a jako správná patriotka má nejradši budějovické pivo. Někdy trochu z donucení, ale většinou moc ráda, chodí na procházky se svou fenkou, aby ji nechala vyběhat a unavila ji. Často ale unaví ona ji, má totiž energií sršícího Jack Russell teriéra. Vášnivě ráda nakupuje, baví ji Tarantinovy filmy, hudební festivaly a koncerty rockové hudby, doteď vzpomíná na koncert Lucie v opeře, který ji jako náctiletou naprosto uchvátil.

SPYobchod.cz logo

O SPYobchod.cz

SPYobchod.cz působí na českém trhu již od roku 2012 a dnes patří mezi jedničku v oblasti prodeje špionážní techniky v ČR. Dáky jejich zboží odhalíte nevěru, nepoctivého zaměstnance nebo vandala, který vám poškodil auto. Nabídka sortimentu zahrnuje například minikamery i bezpečnostní kamery, odposlechy, digitální diktafony, monitorování PC a mnoho dalšího.