Recenze Pixie Crew: Kreativní školní potřeby a hračky

Originální, inspirativní, zábavné… a tak bychom mohli pokračovat. Mluvíme o hračkách a školních potřebách pro školáky a předškoláky z dílny české značky hraček Pixie Crew, která je součástí naší recenze.

8. 5. 2021
Recenze Pixie Crew: Kreativní školní potřeby a hračky

Celkové hodnocení

Počet hvězdiček: 5,0 / 5

 

V další recenzi máme pro vás tip na originální školní potřeby pro děti nebo i předškoláky. Kolegyně Nina recenzovala školní aktovku, vak na záda a mozaikový panel pro svou dceru. Přečtěte si, jak se jí a její dceři produkty e-shopu PixieCrew.cz líbily.

 

PIXIE CREW školní aktovka Minecraft

 

 • Cena: 1 699 Kč
 • Nejprodávanější aktovka od PIXIE CREW 
 • S designem hry Minecraft
 • Vhodná pro děti od 1. třídy ZŠ
 • Ergonomicky tvarovaná polstrovaná záda
 • Silikonový panel na přední straně
 • Voděodolný materiál
 • Barva zeleno-hnědá
 • Včetně 55 malých barevných pixies, 10 pixelů s písmeny a 4 pixely s obrázky
 • Hodnocení Niny: ★★★★★ 
 • Stránky produktu: PIXIE CREW školní aktovka Minecraft

 

Pixie Crew je něco, co vás chytne a nepustí. Jedná se o jedinečný a zároveň jednoduchý nápad, který téměř jistě nadchne každé dítě.

Přední část aktovky je osazena silikonovou deskou, na kterou lze umístit barevné pixely, obrázky a písmenka, které umožní vytvořit vlastní vzhled batohu. Originální, designová a prakticky řešená aktovka je vyrobena z voděodolného materiálu, který se snadno udržuje. Vhodná je pro děti od 1. třídy ZŠ a splňuje nejspíš všechny požadavky na anatomii a bezpečnost prvňáčků i starších školáků. Její zadní část  je ergonomicky tvarovaná, popruhy má polstrované a plně nastavitelné, součástí je také hrudní pás a na aktovce nechybí ani reflexní prvky. Je velmi lehká, má dvě samostatně uzavíratelné části.

Přestože se mi na první pohled zdála malá, tak díky praktickému vnitřnímu dělení se do ní vše potřebné vejde. Větší část je rozdělena na dvě menší, které jsou vhodné na učebnice do formátu A4. Uvnitř je také přihrádka na mobil a penál. Do menší kapsy se vejdou všechny drobné každodenní nezbytnosti. Navíc jsou po obou stranách aktovky kapsy, do kterých lze umístit třeba láhev. Zipy vypadají kvalitně a jsou opatřeny většími držáčky pro snadné otevírání a zavírání. Taška má také úchyt s ergonomickým chráničem pro snadné přenášení v ruce a pevné poutko pro zavěšení. 

 

PIXIE CREW vak na záda MINECRAFT

 

 • Cena: 299 Kč
 • Malá vnitřní kapsička na zip
 • Na přední straně silikonový panel
 • Vyrobený ze 100% polyesteru
 • Barva zeleno-hnědá
 • Včetně 55 malých barevných pixies, 10 pixelů s písmeny a 4 větší pixely s obrázky
 • Hodnocení Niny: ★★★★★ 
 • Stránka produktu: PIXIE CREW vak na záda MINECRAFT

 

Tento batůžek je ve stejném vzhledu jako aktovka – s motivem hry Minecraft, se silikonovým panelem a hromadou pixelových kostek v balení. Super jsou stahovací šňůrky, kterými lze přizpůsobit velikost vaku a také se mi líbí vnitřní kapsička na zip, což většina gymsacků nemá. Batoh je z pevného polyesteru, takže se snadno čistí a myslím, že může sloužit nejen na přezůvky či na oblečení na tělocvik do školy, ale také jako nápaditý městský batůžek nebo jako zavazadlo na kratší výlet. 

 

PIXIE CREW mozaikový samolepící panel

 

 • Cena: 129 Kč 
 • Výběr z čtvercového nebo kulatého panel různých barev
 • Hodnocení Niny: ★★★★★ 
 • Stránka produktu: Mozaikový pixel panel

 

Tímto panelem si můžete ozdobit v podstatě vše, na co je možné ho nalepit. Ale ovšem pouze jednorázově, není možné ho nalepovat a slepovat opakovaně. Vyrábí se ve tvaru kruhu a čtverce a dostanete k němu více než 50 barevných pixelů, 10 písmenkových pixelů a 4 multipixely, tj. větší kostičky s obrázky.

Dále byl v balíčku také jako dárek fotbalový tématický pixelový náramek a k němu několik dalších pixelů, které se dají použít i na ostatní produkty z e-shopu.

Mně i mojí dceři se tato sada od PIXIE CREW moc líbí. Ona hru Minecraft zbožňuje a byla také nadšená skládáním pixelů a možností opakovaného vytváření motivů na panelech. Na webu e-shopu je možnost se inspirovat v galerii hotových výtvorů.
Já oceňuji především spojení kreativního nápadu s kvalitními a funkčními výrobky.

Celkově hodnotím 5 hvězdami a tuto sadu mohu doporučit nejen pro budoucí prvňáčky.

 

Něco málo o e-shopu Pixie Crew

Pixie Crew je český výrobce školních pomůcek a hraček. Jejich specialitou jsou silikonové desky a kostičky, tzv. pixely různých velikostí a barev. Díky nepřebernému množství kombinací je to studnice pro tvořivost, rozvíjení jemné dětské motoriky a představivosti. Základní koncept vychází z počítačových her a jestli vaše děti mají rády třeba Minecraft, Fortnite, Hello Kitty, dinosaury, tak právě pro ně tu najdete tematické kolekce.

Vyhrajou si mladší i starší děti. Předškolákům například skládání pixelů pomůže s učením barev, tvarů, písmen a číslic, zároveň se mohou naučit počítat. 

A co tedy v v Pixie Crew najdete? Batohy, tašky, penály a pouzdra, náramky, aktovky, poznámkové bloky, na kterých najdete různě velké panely pro pixely. Aktovka nebo batoh tak může vypadat pokaždé jinak. V e-shopu také pořídíte mozaikové panely samostatně. A pokud se nějaké pixely postrácí, vždy je možnost dokoupit náhradní balení pixelů.

PixieCrew.cz logo

O PixieCrew.cz

Pixiecrew.cz je český výrobce hravých a zábavných školních potřeb, hraček a dárků, které rozvíjí kreativitu, fantazii a jemnou motoriku dětí. Na jejich e-shopu tak najdete originální tašku do školy, antistresové hračky i stylové náramky. Jejich patent silikonové desky a pixelů posouvá možnosti školních potřeb, penálů, pouzder a našich dalších věcí na zcela novou úroveň výrobků pro děti a mládež. Je to podobné, jako byste přilepili LEGO podložku třeba na batoh a z barevných kostiček pak na ploše vyskládali cokoliv, co máte rádi. Fantazii se na Pixie Crew meze nekladou!

Podobné články