Recenze Beauty Relax aneb cesta ke hladké pokožce

Problémy s povislou pokožkou nebo celulitidou má s přibývajícím věkem snad každý. Způsobů, jak se těchto estetických vad na kráse zbavit, je nepočítaně, otázkou však zůstává, kolik jich ve skutečnosti funguje. Blanka pro vás testovala, jestli přístroj Beauty Relax z e-shopu Krasa.cz spadá do kategorie produktů, které skutečně fungují, či nikoliv.

2. 7. 2022
Recenze Krasa.cz

Celkové hodnocení

Počet hvězdiček: 4,5 / 5

Každý člověk – a my ženy obzvlášť – na svém těle jistě najde nějakou tu „problémovou partii“, kterou by rád maličko vylepšil. Mě například nejvíce trápí oblast stehen a hýždí, kde se potýkám s celulitidou a povislou kůží. Masážní přístroj Beauty Relax jsem proto uvítala jako ideálního pomocníka k formování těla před nadcházejícím létem a plavkovou sezónou. Byla jsem vážně zvědavá, jaké účinky na mojí „pomerančovou kůži“ bude mít.

Pomocník v boji s pomerančovou kůží

Beauty Relax je masážní estetický přístroj, který vychází z přístrojové techniky profesionálních estetických studií. Pracuje s technologiemi, jež mají napomáhat redukci podkožního tuku, zpevnění povislé pokožky a zmírnění příznaků celulitidy. Měl by poskytovat neinvazivní ošetření, což mě zaujalo, protože z různých „zkrášlovacích procedur“ mám většinou docela strach.

Přestože je však Beauty Relax certifikován pro domácí použití, určitě doporučuji si před použitím dobře přečíst návod k použití. Pokud byste totiž nepostupovali správně, je zde malé riziko, že přístroj negativně ovlivní vaše zdraví. Pokud se ale budete držet návodu – nebudete ho používat v oblasti lymfatických uzlin atd. – nemusíte se ničeho bát. Když jsem to bezpečně zvládla já, zvládnete to taky :-).

Recenze - Plná Peněženka: Beauty Relax Celluform Optimal

Beauty Relax Celluform Optimal

 • Dostupné technologie: ultrazvuk, radiofrekvence, EMS a fotonové světlo
 • Nastavitelná intenzita ošetření
 • Frekvence ultrazvuku: 1Mhz
 • Červené světlo o vlnové délce 625nm, Modré světlo o vlnové délce 465nm
 • Podsvícený LCD displej
 • Časovač
 • Rozměry: 8,5 x 8,5 x 8,5cm.
 • Hmotnost: 250g
 • Časová náročnost: 1 procedura = 15 minut

Nakup s cashbackem

První dojmy

Přístroj mi přišel v pěkné tmavé designové krabičce, v dalším menším balení pak dorazil návod k použití, usb kabel k nabíjení, nabíjecí adaptér a textilní sáček, kam si mohu Beauty Relax uložit. Přístroj samotný má jednoduchý, a přitom stylový design, který na první pohled neprozradí jeho účel. To může vyhovovat těm, kteří nechtějí, aby jim na poličce strašil návštěvy „stroj na celulitidu“.

Než jsem ale mohla začít testovat, bylo ještě potřeba zakoupit čirý vodivý gel (sonogel), který jsem sehnala ve zdravotnických potřebách za pár desítek korun. Nejdříve jsem si říkala, že nějaký gel vůbec nepotřebuji a budu přístroj používat na suchou kůži. Nakonec jsem se ale rozhodla, že se budu řídit instrukcemi a dobře jsem udělala. Gel se nanáší pro zvýšení vodivosti, čímž ultrazvuk získá lepší schopnost proniknout do vrstvy dermis, kde je struktura kolagenních a elastických vláken. Bez něj přístroj nepoužívejte.

Moje rutina

Když jsem tedy byla vybavená vším, co bylo potřeba, a tedy připravená začít přístroj pořádně testovat, pustila jsem se do toho po hlavě. Brzy jsem si tak vytvořila rutinu, díky níž Beauty Relax používám pravidelně a nikdy nezapomenu. 

Ošetření provádím vždy po jednom týdnu, aby  mělo mé tělo dostatek času na vyplavení narušených tukových buněk. Jelikož se zaměřuji především na stehna a hýždě, používám režim BODY. Vždy na kůži nanesu lehkou vrstvu Sonogelu a pak krouživými pohyby přístrojem stehna masíruji. 

Velmi oceňuji zabudovaný časovač, který přístroj po ukončení programu sám vypne. Díky tomu mohu masírovat třeba u oblíbeného seriálu a nemusím si hlídat čas. Celá procedura je navíc moc příjemná – elektrické impulsy jsou velice drobné a jemné. 

Masáž provádím vždy před sprchováním, abych pak následně mohla vodou omýt zbytky sonogelu, a po osušení ještě nanáším zpevňující tělové mléko, aby byl efekt opravdu zaručen. Nakonec aplikační hlavici od gelu vždy pečlivě očistím lehce navlhčeným hadříkem a přístroj je připraven k dalšímu použití.

Pro ještě lepší výsledky

Abych dosáhla co nejlepších výsledků, upravila jsem podle doporučení výrobce svůj jídelníček a snažila se jíst co nejzdravěji a dodržovat pitný režim. Kombinace toho všeho mi pak přinesla kýžený výsledek. Nebyl samozřejmě viditelný hned po první aplikaci, nicméně už po cca 3–4 týdnech začala být pokožka na stehnech viditelně hladší a vyrovnanější a pomerančová kůže přestala být tolik výrazná. Rozdíl navíc poznám i na oblečení – zmenšil se mi objem stehen cca o půl centimetru. 

Jelikož jsem nemohla nechat režim FACE ladem a nevyzkoušet ho, pustila jsem se také do „zkrášlování“ obličeje. Tento režim není tak intenzivní, aby jemnou pokožku nijak nepoškodil, funguje ale na stejném principu. Po pár týdnech jsem i na obličeji viděla viditelné zlepšení – moje pleť vypadá vypnutější a svěží.

Hodnocení

Beauty Relax je pro mě vynikající alternativou k nákladným a časově náročným procedurám v profesionálních kosmetických salonech, do kterých bych dobrovolně nikdy nešla. Příjemná masáž večer u televize je něco, co mě neobtěžuje a neplýtvá to mým časem. Jelikož jsem navíc po pravidelném používání pozorovala viditelné výsledky, mohu ho jen doporučit.

Nabízí se samozřejmě otázka, jak moc by přístroj fungoval, pokud bych neupravila také svou životosprávu a zda spíše ta nemůže za mé výsledky. To nemohu potvrdit ani vyvrátit, a proto přístroj hodnotím 4,5 hvězdičkami. Pravdou ale je, že díky přístroji se svému tělu více věnuji a protože se mi líbí výsledky mého snažení, budu v jeho používání pokračovat

Hodnocení Beauty Relax

 • Časovač
 • Stylový design
 • Příjemná aplikace

Počet hvězdiček: 4,5 / 5

Nakup s cashbackem

Jak to celé funguje

Přístroj, který by pouhým přejížděním po pokožce zlepšil její pružnost a kvalitu, mi zněl jako sci-fi, a tak jsem si dala tu práci a zjistila si, jak vlastně funguje. Beauty Relax umí pečovat jak o tělo, tak o obličej a tyto dvě oblasti ale vyžadují různou péči, a tak je možné přístroj používat ve dvou módech (body a face), které se liší především intenzitou působení přístroje.

Během používání přístroje jsou automaticky kombinovány jednotlivé funkce:

⇒ Ultrazvuková funkce: Díky této funkci pronikají do podkoží vysokofrekvenční ultrazvukové vlny, které narušují integritu tukových buněk. Díky tomu se uvolňuje tuk, který se přesune do jater a tělo ho přirozenou cestou vyloučí.

⇒ Radiofrekvence: Po tom, co na kůži přiložíte aplikátor, uvolní se energie se specifickým výkonem a frekvencí. Maximální možné zacílení energie pak způsobuje efektivní vyhlazení povislých a deformovaných kontur těla. 

 EMS (vibrační masáž): Díky této funkci přístroj vydává jemné elektrické impulzy, které způsobují slabou kontrakci svalů. Tím je posilují a zároveň mechanicky stimulují kolagenní a elastická vlákna v pokožce, která se pak napnou a pokožku vyhladí.

⇒ Fotonové světlo: Aplikační hlavice produkuje buď červené světlo (podporuje přirozenou tvorbu kolagenu, zlepšuje cirkulaci krve v podkožní tkání, atd.), nebo modré světlo (má antibakteriální a protizánětlivý účinek, působí i jako prevence tvorby akné, atd.).

Související slevy a akce

SLEVY AŽ 70 %

Krasa.cz - Slevy až 70 %
Krasa.cz logo

až 4 % zpět

Slevy až 70 %

Mikulášská nadílka

Akce končí za:

Akce končí:

SLEVA AŽ 50 %

Krasa.cz - Sleva až 50 %
Krasa.cz logo

až 4 % zpět

Sleva až 50 %

Šumivé bomby do koupele

Akce končí za:

Akce končí:

AKČNÍ CENY

Krasa.cz - Akční ceny
Krasa.cz logo

až 4 % zpět

Akční ceny

Zimní vůně

Akce končí za:

Akce končí:

SLEVY AŽ 40 %

Krasa.cz - Slevy až 40 %
Krasa.cz logo

až 4 % zpět

Slevy až 40 %

Adventní kalendáře

Akce končí za:

Akce končí:

AKČNÍ CENY

Krasa.cz - Akční ceny
Krasa.cz logo

až 4 % zpět

Akční ceny

Vánoční inspirace

Akce končí za:

Akce končí:

Podobné články