Soutěžní recenze Frutiko: Vyhrajte ovocnou kytici velikosti XXL

Sháníte netradiční dárek nebo neobvyklý, ideálně jedlý, doplněk na párty? Pak si určitě podívejte na naši recenzi ovocné kytice z Frutiko.cz.

16. 10. 2021 Martina
Soutěžní recenze Frutiko: Vyhrajte ovocnou kytici velikosti XXL

Celkové hodnocení

Počet hvězdiček: 5,0 / 5

 

Všichni to známe. Vymýšlíme, jak potěšit nebo rovnou oslnit dárkem k narozeninám, na párty nebo třeba do kanceláře. Právě pro vás máme dobrou zprávu. Netradiční, neotřelý, překvapivý a wau efekt uděláte s jedlými kyticemi z e-shopu Frutiko.cz. A teď navíc můžete jednu takovou vyhrát.

 

Jak můžu soutěžit?

Stačí, když v e-shopu Frutiko nakoupíte během měsíce října a zároveň jste v období od 1. 7. do 30. 9. 2021 nakoupili v kterémkoliv e-shopu přes Plnou Peněženku. Po splnění těchto dvou podmínek budete zařazeni do soutěže a jeden šťastlivec vyhraje ovocnou kytici velikosti XXL v hodnotě 4 999 Kč.

 

►► A teď se už začtěte do hodnocení ovocného koše a dalších dobrot z Frutika od naší kolegyně Martiny.

 

Ovocný koš z Frutika XL

 

 • Cena: 3 499 Kč
 • Složení: meloun cantaloop, jahody, ananas, hrozny, jablka, pomeranč, tmavá čokoláda, bílá čokoláda
 • Velikost testovaného produktu: Extra velký (XL)
 • Váha: 4,5 kg
 • Výška: 40 cm
 • Dostupné velikosti: XL a XXL
 • Hodnocení Martiny: ★★★★★ 
 • Stránka produktu: Dárkový koš z čerstvého ovoce a čokolády

 

Tuto recenzi píšu velmi ráda, protože podpořit něco tak krásného a vynikajícího je radost. 

Ovocnou kytici nám doručil usměvavý kurýr až domů. Namlsala jsem se předem na webových stránkách Frutiko :-), kde je toho na výběr opravdu spoustu. 

Velké množství druhů ovocných kytic v různém aranžmá jsou už na obrázku doslova k sežrání. Krásné jedlé kytice jsou i pro děti. Ty jsou doplněny oblíbenými postavami, jako jsou mimoni a auta z animovaných filmů, pak tu taky najdete například mikulášský motiv, adventní kytici, vánoční koš, koš na svatbu, různé variace čokoládových kytic, ale i slané kytice v podobě krájených a nazdobených uzenin, sýrů a zeleniny. 

Realita přesto předčila má očekávání a reakce dětí, to se nedá slovy popsat! Fotky mluví za vše. Krásně naaranžovaná ovocná bomba z čerstvých surovin, část ovoce obalená v čokoládě, úplná symfonie chutí.

První co mě napadlo, že je to přesně ten dárek, který se hodí na jakoukoliv oslavu, jakoukoliv příležitost i jako osobní dárek. Jako osobní dárek bych volila výrazně menší velikost, než jsme měli to štěstí vyzkoušet my. Snědla se nakonec v 6 lidech. :-)

A když jsem zmínila ty chutě: obrovské jahody v čokoládě i bez čokolády, ananas vytvarovaný do kytičky, žlutý meloun jako jeho střed, jablka v čokoládě, hroznové víno. 

Recenze Frutiko: Jedlá kytice, ovocná kytice

 

Dortové nanuky TRIO

 

 • Cena: od 309 Kč
 • Složení: tmavá čokoláda, bílá čokoláda, piškot, krém
 • Velikost testovaného produktu: S – 5 ks nanuků
 • Dostupné velikosti: S–XL (5–20 ks)
 • Hodnocení Martiny: ★★★★★ 
 • Stránka produktu: Dortové popcake nanuky

 

Kromě ovocné kytice jsme dostali i pozornost v podobě chuťově nepopsatelných čokoládových „nanuků“ s náplní. Zmizely během chvilky. :-)

Dortové nanuky jsou vlastně popcakes z piškotového těsta smíchaného s čokoládovým krémem a pak je ještě obalených v belgické čokoládě a ozdobených další čokoládou a různými posypky. Děti si je prostě okamžitě zamilují. Ale dají se pořídit i jako dortové kytice – taková dortová lízátka na špejli. To si umím představit jako krásný dárek na svatbu.

Frutiko bych doporučila nejen pro jejich ovocné kytice, ale i pro jejich vynikající ovocné bonboniéry a jak jsem psala výše, tak i slané kytice, dortové kytice a čokoládové kytice. U Frutiko.cz si můžete objednat klasickou kytici nebo dort. Nemá to chybu. Precizní práce, vynikající chuť, čerstvost a rychlá dodávka. Stojí to za to.

Recenze Frutiko: Jedlá kytice, ovocná kytice, dortové nanuky, muffiny, cupcakes

 

Něco málo o e-shopu Frutiko.cz

S nápadem na jedlých kytic přišli nadšedci jídla, zážitků a překvapení. Tak bychom mohli charakterizovat tým, který stojí za e-shopem Frutiko.cz. Dnes je Frutiko známé po celém Česku, rozváží přibližně 100 kytic denně do všech koutů naší země. Doručením kytic ale pořád umí překvapit, potěšit i dojmout, protože mnoho obdarovaných se s takovou službou setká poprvé. K objednávce také můžete připojit nějaký vzkaz či přáníčko, rázem je dar o něco osobnější.

Kytice se vyrábí ručně v den dodání tak, aby byla vždy co nejčerstvější. Ve Frutiku máte na výběr z ovocných kytic, čokoládových či dortových kytic, také slaných kytic nebo košů. Samozřejmostí je i klasika v podobě vázaných kytic růží či jiných květin, ručně vyráběných ovocných bonboniér a nebo oblíbených cupcakes či muffinů. V nabídce nechybí ani narozeninové dorty pro děti i dospělé a dárkové koše. Ve Frutiku prostě s ovocem, čokoládou a dalšími pochoutkami umí divy.

 

Recepty a další tipy

Ve Frutiku se dokonce podělili o recepty na nadýchané cupcakes či muffiny, dostanete tipy na zdravé svačinky nebo například jak si doma vyrobit ovocnou kytici a spoustu dalších zajímavostí se dočtete na blogu Frutiko.

 

TIP na závěr: S Plnou Peněženkou dostanete díky cashbacku 2,5 % zpět z každého nákupu. A co víc, můžete si přečíst, jak se líbila ovocná kytice jiným kolegům v další recenzi. Přečíst si můžete i rozhovor se zakladatelkou Frutika, Klárou Serzin, kde se dočtete další jinde nezveřejněné informace.

Martina

Autor Martina

Martinu jsme snad ještě neviděli bez dobré nálady a úsměvu na tváři. Obdivuje snad vše živé, přírodu miluje a nakupuje jedině přírodní kosmetiku netestovanou na zvířatech. Doma má dvě rozkošné dcerky, k tomu dva psy, tři kočky, jednoho koně a spoustu rybiček, takže je to u nich někdy, jak sama občas říká, jako v cirkusu. Kromě toho je také nadšenou cvičitelkou psů.

Související slevy a akce

NÁŠ TIP

Frutiko.cz - Valentýnské dárky
Frutiko.cz logo

2,1 % zpět

Valentýnské dárky

Darujte originální kytici.

Akce končí za:

Akce končí:

Podobné články