Tipy na dárky a dobroty k Mikuláši pro děti i dospělé

29. 11. 2021 Martina
Tipy na dárky a dobroty k Mikuláši pro děti i dospělé

Již za týden, 5. prosince na druhou adventní neděli vyrazí do ulic Mikulášové, čerti a andělé. Je tedy nejvyšší čas vyřešit dárečky a dobroty k Mikuláši pro vlastní děti, nebo třeba vnoučata, neteře, synovce či ratolesti kamarádek. 

Frutiko - Mikulášsské cupkakes

Dárková služba Frutiko doručuje mikulášské dárkové balíčky po celé republice již více než 8 let. Mezi oblíbené dárky k Mikuláši patří ovocné kytice z čerstvého ovoce a belgické čokolády, ovocné bonboniéry či cupcakes, vše laděno do mikulášské tematiky. V nabídce jsou také klasické dárkové koše s ovocem a sladkostmi jako čokoládové figurky Mikuláše, kinder vajíčka, bonbony a další dobroty. Dárek umí doručit kamkoli po republice, což ocení třeba babičky, jejichž vnoučata bydlí daleko a oni jim chtějí udělat radost na dálku.

Příjemci dárkových balíčků a mikulášských dobrot jsou často nejen děti, ale i dospělí. Zákazníci objednávají překvapení k Mikuláši pro své partnery, kamarády či kolegy.

Do top 3 produktů k Mikuláši se řadí:

  • Mikulášské cupcakesFrutiko - ovocná kytice v hrníčkumuffiny s lahodným krémem zdobené fondánem do podoby čerta, Mikuláše a anděla. 
  • Mikulášská nadílka – ovocná kytice v modrém keramickém hrníčku z čerstvých melounů, jahod, hroznového vína a ananasu v čokoládě ve tvaru vánočního stromečku, andělíčka a sněhuláka. 
  • Mikulášský dárkový koš – koš plný jablek, pomerančů, mandarinek, jahod, banánů, kiwi, hroznového vína a sladkostí – lízátek, čokoládových figurek, bonbonů a kinder vajíčka.
Martina

Autor Martina

Martinu jsme snad ještě neviděli bez dobré nálady a úsměvu na tváři. Obdivuje snad vše živé, přírodu miluje a nakupuje jedině přírodní kosmetiku netestovanou na zvířatech. Doma má dvě rozkošné dcerky, k tomu dva psy, tři kočky, jednoho koně a spoustu rybiček, takže je to u nich někdy, jak sama občas říká, jako v cirkusu. Kromě toho je také nadšenou cvičitelkou psů.

Podobné články