Tipy na dárky a dobroty k Mikuláši pro děti i dospělé

Tipy na dárky a dobroty k Mikuláši pro děti i dospělé

 

Již za týden, 5. prosince na druhou adventní neděli vyrazí do ulic Mikulášové, čerti a andělé. Je tedy nejvyšší čas vyřešit dárečky a dobroty k Mikuláši pro vlastní děti, nebo třeba vnoučata, neteře, synovce či ratolesti kamarádek. 

Frutiko - Mikulášský ovocný a čokoládový koš

Dárková služba Frutiko doručuje mikulášské dárkové balíčky po celé republice již více než 8 let. Mezi oblíbené dárky k Mikuláši patří ovocné kytice z čerstvého ovoce a belgické čokolády, ovocné bonboniéry či cupcakes, vše laděno do mikulášské tematiky. V nabídce jsou také klasické dárkové koše s ovocem a sladkostmi jako čokoládové figurky Mikuláše, kinder vajíčka, bonbony a další dobroty. Dárek umí doručit kamkoli po republice, což ocení třeba babičky, jejichž vnoučata bydlí daleko a oni jim chtějí udělat radost na dálku.

Frutiko - ovocná kytice v hrníčku

Příjemci dárkových balíčků a mikulášských dobrot jsou často nejen děti, ale i dospělí. Zákazníci objednávají překvapení k Mikuláši pro své partnery, kamarády či kolegy.

Do top 3 produktů k Mikuláši se řadí:

  • Mikulášské cupcakes – muffiny s lahodným krémem zdobené fondánem do podoby čerta, Mikuláše a anděla. 
  • Mikulášská nadílka – ovocná kytice v modrém keramickém hrníčku z čerstvých melounů, jahod, hroznového vína a ananasu v čokoládě ve tvaru vánočního stromečku, andělíčka a sněhuláka. 
  • Mikulášský dárkový koš – koš plný jablek, pomerančů, mandarinek, jahod, banánů, kiwi, hroznového vína a sladkostí – lízátek, čokoládových figurek, bonbonů a kinder vajíčka.

Frutiko - Mikulášsské cupkakes

Martina
Napsal/a
Martina
Martinu jsme snad ještě neviděli bez dobré nálady a úsměvu na tváři. Obdivuje snad vše živé, přírodu miluje a nakupuje jedině přírodní kosmetiku netestovanou na zvířatech. Doma má dvě rozkošné dcerky, k tomu dva psy, tři kočky, jednoho koně a spoustu rybiček, takže je to u nich někdy, jak sama občas říká, jako v cirkusu. Kromě toho je také nadšenou cvičitelkou psů.

Přihlásit se

Zde se můžete přihlásit pomocí svých přihlašovacích údajů

Zapomněli jste heslo?
nebo Přihlásit se přes Facebook Přihlásit se přes Google

Registrovat se

A získat z každého nákupu až 25 % zpět

(i) Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat