Kuchyňský robot Delimano: krasavec, co usnadní přípravu jídel a oživí kuchyň

Kuchyňský robot, za který by se ani profíci nestyděli.

2. 1. 2021
Kuchyňský robot Delimano: krasavec, co usnadní přípravu jídel a oživí kuchyň

Mnozí z vás určitě v nedávné době v televizi zaregistrovali reklamu na produkty Delimano. Máme na mysli např. horkovzdušnou fritézu nebo sadu hrnců. A hodně z vás si určitě řeklo, že by možná stálo za to investovat do nové kuchyňské techniky a vybavení. Pokud stále váháte, možná vám pomůže v rozhodování recenze kolegyně Alžběty, která testovala kuchyňského robota z e-shopu Delimano.

Díky tomu, že je Delimano jedním ze zapojených e-shopů na Plné Peněžence, máte možnost s nákupem získat i cashback.

Kuchyňský robot Pro Delimano

Venku bylo v ten den špatné počasí, navíc příliš mnoho možností zabavit se ve společnosti v době koronaviru v poslední době nemáme. Obyčejnost dne mi proto dokázalo zpestřit ohlášení příchodu kurýra. Ten mi přinesl zásilku, která mi zaplnila prázdné okno programu na nadcházející dny. V důkladně zabalené krabici mě čekalo stejně dobře připravené vybavení na vaření nebo pečení – kuchyňský robot z Delimano.cz.

Hned v úvodu se musím přiznat, že pečení a vaření zbožňuji, i když se za žádného profesionála nepovažuji. Vždy si snažím najít chvilku, kdy můžu rodinu nebo přátele potěšit dobrým dortem nebo zákuskem. Nebylo tomu jinak ani nedávno. Recenze Delimano: kuchyňský robot Pro

Po otevření krabice mě čekal krásně vypadající pomocník na vaření a pečení. Červená barva se leskla a oživila celou kuchyň. V krabici jsem navíc našla kryt na misku, který zabezpečí, abyste nic nezamazali, ale také v obalu objevíte 3 nástavce, které vám pro běžné potřeby absolutně vystačí. Na samotném robotu máte naznačeno, jaký stupeň rychlosti používat při daném nástavci. Kdyby vám ale přibalené nástavce nestačily, je možné k nim zakoupit i set kráječe a strouhače a set na přípravu těstovin. Recenze Delimano: kuchyňský robot Pro se snadným ovládáním

Minulý víkend mi připravil opravdu unikátní příležitost, jak udělat díky kuchyňskému robotu dobrý skutek. Po ranním absolvování testu na COVID-19 mě negativní výsledek povzbudil natolik, že jsem se rozhodla využít kombinaci dobré nálady, volného času a k tomu poprvé vyzkoušet kuchyňského robota. Rozhodla jsem se upéct koláč pro zdravotníky a dobrovolníky celoplošného testování v městské části, kde žiju. I Když jsem se zpočátku obávala mých kuchařských dovedností (přece jen pečete pro cizí lidi) a i toho, že se s robotem budu muset nejdřív naučit pracovat, což mi zabere nějaký čas.

Moje obavy se ale nenaplnily – koláč se vydařil a i práce s robotem byla jednoduchá. K robotu je přibalený návod na použití, ale jelikož se řadím k lidem, kteří návody na použití nečtou, vrhla jsem se na práci s robotem jen s vlastní intuicí. Všechno je (jak se anglicky říká) user-friendly, takže je vše přizpůsobené jednoduchému používání. Příjemné modré světo vám ohlásí, že je přístroj připravený a vy můžete míchat a šlehat kolik jen potřebujete. Nikde se nepráší, nikde nic nekape a vy tak k upečení celého koláče zamažete jen jednu mísu z nerez oceli. Pro lidi, kteří nemají v oblibě umývání nádobí, je to skvělá zpráva! recenze Delimano: kuchyňský robot Pro

Koláč jsem následně donesla na místo a všechny toto překvapení upřímně potěšilo. Přece jen po celém dni stráveném na nohách vám něco takové musí přijít vhod. Co se týká kuchyňského robota, jsem spokojená absolutně se vším. Je tichý, výkonný a jednoduše se s ním manipuluje. Design a barva jsou skvělé a i když jsem přemýšlela, co by se na něm ještě dalo vylepšit, nepřišla jsem na nic. Kuchyň oživil natolik, že jsem se rozhodla ho neschovávat do špajzu. To i navzdory tomu, že ho nepoužívám každý den. Nákup tohoto spotřebiče rozhodně doporučuji, pečení vás s ním začne bavit i v případě, jestli to doteď nebyla vaše parketa. Dávám mu tedy 5 hvězdiček z 5.

Kuchyňský robot Pro Delimano

Kuchyňský robot Pro Delimano

  • Výběr ze 2 barev: červená a bílá
  • Odolná konstrukce
  • 3 nástavce a kryt
  • 6 stupňů rychlosti a pulzní funkce
  • Výkon: 1 400 W
  • Miska z nereznoucí oceli o objemu 4,5 l

3 490,00 Kč

Nakup s cashbackem


Jestli se i vy zajímáte o pořízení nového pomocníka do kuchyně, může vás zaujmout i následující video kuchyňského robota z e-shopu Delimano:    

Něco málo o e-shopu Delimano

E-shop Delimano nabízí to nejkvalitnější kuchyňské vybavení od roku 2010. Ke zdravému stravování teď Delimano přispívá už stovkou produktů, ať už jde o kuchyňské spotřebiče nebo například keramické nádobí. Mezi populární produkty patří supermixér Nutribullet nebo multifunkční mixér MultiFresh, díky kterým potřebné živiny a vitamíny přijmene v jednodušší formě. Najdete tu ale i známou horkovzdušnou fritézu, sadu hrnců.

U jednotlivých produktů najdete podrobný popis funkcí, vlastností a dalších technických parametrů. Pokud je zákazníci vložili, tak si můžete přečíst jejich spokojenost s výrobkem.

Další recenze Delimano

Podívejte se na další recenzi Plné Peněženky produktu Delimano. Kolegyně Janka recenzovala multifunkční mixér Multifresh.