Nákup nábytku on-line: Jak najít designové kousky a zároveň ušetřit

27. 12. 2021
Nákup nábytku on-line: Jak najít designové kousky a zároveň ušetřit

 

Nákup nábytku je běh na dlouhou trať. Zejména u objemnějších kousků, které si pořizujete na delší dobu. Vzít v potaz byste měli nejen to, jak vám ladí do aktuálního interiéru, ale jak vybrat nadčasový nábytek, který vám vydrží pár let.

Víte, na co se zaměřit? A také podle čeho vybrat designové kousky, které máte dlouho vyhlídnuté? Cena přitom nemusí být finální, ušetřit můžete díky praktickým službám i tipům. 

 

Ujasněte si celkový styl i koncept interiéru

Každý velký nákup začíná nápadem. Než si pořídíte nový gauč, postel nebo třeba koberec, nejspíš budete hledat inspiraci na internetu. Důležitý je nejen produkt sám o sobě, ale i to, jak vám bude pasovat do interiéru. S jakými doplňky jej sladíte? Z jakého by měl být materiálu, aby se prakticky udržoval? A v jakém stylu máte laděný interiér? Odpovědi na tyhle otázky vám pomohou si lépe ujasnit, co hledáte a jaký produkt vám domů padne jako ulitý.

Se stylem jdou ruku v ruce i barvy. S těmi ale buďte opatrnější. Je lepší výrazné odstíny volit tam, kde jednotlivé produkty můžete snadno nahradit, jako jsou třeba doplňky či textilie. U stabilnějších ploch volte neutrální i klasické odstíny, které se dají velmi dobře kombinovat.

 

Neztraťte se v množství nabídek

Ne vždy je snadné orientovat se mezi nepřebernými nabídkami a e-shopy na trhu. Kromě recenzí na vybrané obchody ale můžete přes internetový vyhledávač nábytku a dekorací, Biano.cz procházet více e-shopů najednou. Vybrané produkty pak můžete filtrovat podle vlastností, funkcí i ceny.

Díky tomu, že si zmapujete vybraný segment trhu, budete mít lepší přehled o tom, jaké výrobky nabízí konkurenční obchody. Navíc tak snadněji nakoupíte přesně to, co chcete. Nebudete mít horkou hlavu, nebudou vás strašit regály s akčním zbožím uprostřed obchodu a nenakoupíte hromadu zbytečností jen proto, že vás trefí do nosu. Navíc internet je nafukovací a najdete tam mnohem větší výběr produktů, než vám může jakýkoliv kamenný obchod poskytnout.

 

Kde hledat nábytek, který vás zaujal?

Inspirace je všude požehnaně. Ať už se bavíme o obchodních domech s nábytkem, domácnostech nebo třeba restauracích, všude vás může zaujmout designový produkt, který by pasoval i k vám domů. Jak jej ale najít on-line?

  1. Vyfoťte produkt na telefon, případně použijte staženou fotku z mobilu (klidně ve formě printscreenu). 

  2. Otevřete si vyhledávač nábytku a dekorací Biano.cz, kde klikněte na ikonku foťáku v pravém horním rohu. 

  3. Nahrajte fotku vybraného produktu. 

  4. Procházejte nabídku stejných nebo podobných produktů a najděte si tu nejvýhodnější za nejlepší cenu.

  5. Pokud najdete vysněný produkt, pro další krok budete potřebovat název e-shopu i produktu.

 

 

 

Nakupte jej přes Plnapenezenka.cz a získejte cashback

Už jste si našli svůj vysněný produkt? Mrkněte, zda jej nenabízí obchod, který je i na Plnapenezenka.cz. Pokud ano, můžete získat část peněz z nákupu zpět na účet. Funguje to jednoduše: 

  1. Najdete si konkrétní produkt na vybraném e-shopu. 

  2. Zaregistrujte se bezplatně na Plnapenezenka.cz nebo se přihlaste pomocí Facebookového účtu.

  3. Na stránce s popisem obchodu přejdete do e-shopu kliknutím na „Přejít a získat cashback“. 

  4. Kupte si vybraný produkt obvyklým způsobem.

  5. Na účet vám do několika hodin přistane odměna za provedený nákup.

 

 

 

Výše odměny se liší e-shop od e-shopu, nejčastěji je použita pro výpočet výše cena zboží bez DPH, cena dopravy a dalších poplatků. Poté záleží také na kategorii objednaného zboží či jiném dělení. Procento částky z nákupu uvidíte u každého e-shopu zvlášť.